Летни гуми - мнения, отзиви, коментари

Започната от Bobi, 25 Октомври 2011 21:38:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Backstage

Цитат на: Bobi в 14 Декември 2012 18:06:45
Backstage, ти не събираш мнения според мен. Колко хора ти казахме да стоиш далече от Барум, ама ти не ги пускаш ::D
Не бе Бобка някой наистина ми каза по нагоре че не били толкова зле ама като гледам повечето мнения са негативни така че ще ви послушам и този вариант отпада....Това което Иво ми е пратил е много добър вариант а и Тошко каза че е много доволен от Дънлопа...(вижте го на линка от мнението на hotblooded) обаче като гледам и височината ще тряб да е 60 щото разликата в цената между 55 и 60 е смазваща... Около 40 кинта за гума...кажете сега за Тоя дънлоп и да знам да чакам баба ми марта и да ги отнасям...
Тоше ти с такъв ли си?


Bobi

Няма да съжаляваш с Дънлоп. ВЕрвай ми!!! (wisdom)

PcMan

Тези пари ще ти се върнат в разход и визия. Взимай 55. + 22мм са. Голям двигател но и голяма гума.  8)

hotblooded

 Вальо, днес не съм видял добре височините които търсиш, но ето ти нещо и в 205/65/15, също и това, и това

Backstage

#124
да да да да много добри обаче 65 ми идва вече много високо....аз за тва се оглеждах за 55 обаче са много скъпи...на 60 съм се спрял за сега и ше видя какво ще излезне напролет...и може би дънлопа http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/60395/ ще го отнеса...
дали е с усилен борд се чудя...

hotblooded

Цитат на: Backstage в 14 Декември 2012 22:16:01
да да да да много добри обаче 65 ми идва вече много високо....аз за тва се оглеждах за 55 обаче са много скъпи...на 60 съм се спрял за сега и ше видя какво ще излезне напролет...и може би дънлопа (първия дето ми го прати) ще го отнеса...
В момента цените са ниски защото почти нищо не се продава - накупиха се зимните, монтираха се и сега е мъртъв сезон при гумаджиите. Наличните гуми ще са с ДОТ хх12... Март месец пак ДОТ-а ще е хх12, но ще има търсене и цените ще да други Може да си вземеш 2 сега и 2 другия месец. Или да караш с две нови отпред и 2 втора ръка но с Дот хх10 или по нов отзад като по-евтин вариант

Backstage

Цитат на: tropper в 14 Декември 2012 07:20:04
миналата година като сложих Дънлопа и видях що е гума и що е сцепление :P
Тоше кажи какъв е точно дънлопа

tropper

Такива. Много съм доволен.
Даже продавам 2бр. малко употребявани, но са малки за твойте изисквания :P 195/65/15 са мойте.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

dimkaraganchev

Точно тези Sp 01 не са кой знае какво, средна хубост. Виж, SP Sport Fast Response, са си добри.

Alexi

по всеобщо мнение точно обратното .. Дънлоп всички модели след 01 са им по зле макар че пак са на ниво .. между другото 01 не се произвежда вече повече от година до колкото зная ..


Backstage

Цитат на: tropper в 15 Декември 2012 09:26:51
Такива. Много съм доволен.
Даже продавам 2бр. малко употребявани, но са малки за твойте изисквания :P 195/65/15 са мойте.
Благодаря Тошко,малки са ми брат ::)

hotblooded

  Според вас на какво се дължи тази разлика в цените
цък
и цък

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded


Bobi

Айде, вече се оборудвах с Dunlop SP Fast Response.

TourneoRS

Попаднаха ми едни гуми Милестоун или нещо такова , някой има ли отзиви за тях . Размера е от стандартните 185/65/14 , уж мЪде ин Италия ама знам ли ги .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Backstage

Цитат на: Bobi в 28 Декември 2012 15:56:42
Айде, вече се оборудвах с Dunlop SP Fast Response.
и аз ще съм с тези тва лято...повервах ви

hotblooded

 Тъй като нямам гуми с които да започна сезона - трескаво търся и се чудя какво да взема:
това
това
тези
или тези

Alexi

от тия марки Фалкен най ги хвалят  .. аз лично не съм карал с нито едни от изброените де ..

hotblooded

Цитат на: Alexi в 28 Януари 2013 17:02:51
от тия марки Фалкен най ги хвалят  .. аз лично не съм карал с нито едни от изброените де ..
Aз "клоня" към 914 на FALKEN, доста добри отзиви има в нет-а, а и модела е на пазара от март 2012та, така че поне няма да са със стар ДОТ... но все пак ще е интересно да чуя мнения


moni74

FALKEN ZIEX ZE-914 - ако имаш излишни 800лв за гуми, това е твоя избор.


----------------------------

hotblooded

 Абе 800 лв. на никой не са му излишни но все пак новите гуми са си нови гуми (да и те боли още повече като се изхакаш в някоя дупка с гуми от 200 лв парчето)...

Alexi

като дадеш толкова пари внимаваш повече аз съм го изпитал с 18ките :)

Backstage

Абе къде са предишните марнайсе страници на тая тема?  ::)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

 Избрах си тези гуми: http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/15113580/
и днес ме "зарадваха" че в складовете нямало, трябвало да чакам да започне производството (март) и че могат да ми ги доставят началото или средата на април.... Ако беше твърдо началото на април - можеше и да се навия да чакам, но сега се чудя какво да правя....
Предлагаха ми http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/15053344/, но не могат да ми гарантират твърдо че ще дойдат с DOT хх12... Можело и с хх11....  >:(

Alexi

#146
първия линк нещо не се отваря .. но ако ще са с ДОТ 11 трябва цената да е поне малко надолу .. един пич от БМВ форума продава чисто нови SAVA UHP 225/45/17 дот 10 по 130 лв - сякаш по си заслужават ..

hotblooded

Цитат на: Alexi в 05 Февруари 2013 15:41:16
първия линк нещо не се отваря .. но ако ще са с ДОТ 11 трябва цената да е поне малко надолу .. един пич от БМВ форума продава чисто нови SAVA UHP 225/45/17 дот 10 по 130 лв - сякаш по си заслужават ..
Няма как ги сложа - 6,5J са ми джантите :)
А link-ът не се отваря защото ги свалиха от продажба :D Falken Ziex-914 215/50/17 по 194лв парчето

Alexi

според мен ще влязат ,въпроса е дали няма да стоят грозно ..

hotblooded

Цитат на: Alexi в 05 Февруари 2013 15:53:32
според мен ще влязат ,въпроса е дали няма да стоят грозно ..
225/45 ги дават за 7,5 J - аз се чудех за 215/45 че поне е за 7... ама ще стане ниско.