Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Alexi

ами може понеделник да вярно че се почива


G_o_c_e_v

"Логиката е желязна, дам, за това тази игра е толкова велика" мхм, одобрявам (rofl) Нека бъде понеделник (buddies)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

freon

ако не почна с ракиите по обед може се весна и аз :)
p.s.благодаря за приема

G_o_c_e_v

Всеки е добре дошъл, все пак трябва да се разрастваме и всяка единица е + към колектива на  (fe)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

freon

само не схванах защо са 2 сайта аз досега ползвах другия не знаех че има алтернативи а и ми е чудно че има все пак говорим за една марка автомобил

G_o_c_e_v

Тука вече ще питаш Шефчетата. За мене, този е по чист и ти отговарят хора, които знаят за какво става дума. Утатъка е малко като на пазар и има доста излишни работи.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

freon

идеята е да споделяме проблеми и възходи дали в единия дали в другия дали на живо все тая проблеми много

ForeverFord

Freon защо не публикуваш тема за автомобила си,да го видим.Друг е въпроса че може понеделник ако се осъществи срещата да го видим.Също така за понеделник мисля да извикаме с баща ми момчето с мондеото което има един проблем,и да му помогнем да го реши.И дано се съберем повечко хора.Алекси да вземеш стикерчетата

Копнея за една среща като


Даже и повече автомобили да сме  (fri) (fri)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


freon

бе то не е за гледане :)
ако дойда ще го видите иначе го има и в cars.bg

ForeverFord

Ти караш ли си го  ?
След като го продадеш какво искаш да си вземеш ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

freon

е карам го не ходя пеш ама все ремонти му правя и ми писна вече

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

VENTCI

Утре  трябва да я заформим - предлагайте място и час

Alexi

ми да речем 14 часа зад Библиотеката ок ли е

ForeverFord

Удобно ли ще Вие към 15  ::) ::) че до тогава съм на урок и после направо да идвам ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi


freon

утре в 2 ще имам гости иначе можеше да ви поразпитам за разни проблеми и аз :(

VENTCI

Добре значи утре 15.00 ч. на паркинга зад библиотеката


G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Цитат на: freon в 15 Април 2012 18:26:23
утре в 2 ще имам гости иначе можеше да ви поразпитам за разни проблеми и аз :(
Ако се освободиш можеш да наминеш,предполагам че поне до към 16 и 30 -17 ще стоим.Ако имаш някакви належащи въпроси
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

freon

належащи болежки бол по моето фикусче :) но в 2 като седнем на ракии няма как да го мръдна :( на 3 места реглажи правя на мостовете но прз дупка люлее а и отсоро като я понапъна и минава средата на Т водата :( смених и водната помпа миналата седмица :( миналата година нов термостат май остава запушен радиатор или като са ми слагали инжекциона нещо да са оплескали с охлаждането:(

ForeverFord

Момчета,плана същия ли си остава за тази неделя ? Дайте да уточним към колко ще се съберем ? За тези които не бяха предния път,решихме тази неделя ако сме свободни,да се събирам  в съответно уговореният час на паркинга зад библиотеката и после с колите се качваме на паметника.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

аз не мога от сега да кажа дали ще съм свободен

freon

тая седмица е само 1 почивен ден трудна организация ще е рано е за планове

ForeverFord

#176
Океу,значи ще се уговорим към петък или събота.

ПС само да вметна че ще взема фотото да направя малко снимки,току виж е станала някоя снимка,подходяща за календар  :))  естествено ако нямате нещо против  :P
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ForeverFord

Плана остава ли за утре ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

утре има Ф1 и ще се гледа ..

ForeverFord

Ами айде да ни е честито  единствено в града ST170,вече с Шуменски номера и се надявам,скоро време да дойде в клуба и да се присъедини към нашите срещи
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)