Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Alexi

тая седмица да заформим една срещичка ,казвайте кога ви е удобно

VENTCI

Мога и днес и утре след 14.00 ч.

Alexi

айде за утре ,че повече хора да прочетат .. ако Милчо не пише ще сме на старото място

ForeverFord

Ние също сме свободни утре след 15,дори и да я правите 14 ние към 15 ще доидем
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

тъй като след малко излизам и няма да съм пред РС предлагам да се съберем на паркинга зад библиотеката ,14.30 ч . Времето е хубаво ,ще седнем някъде после . Всички шуменци са добре дошли .

ForeverFord

аз ще намина към 15
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi


G_o_c_e_v

Цял ден оправяме нета в къщи и не съм разбрал за намеренията ви да се съберете. Иначе боднах лепките и по късно ще кача снимки да видите къде съм ги пляснал...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ForeverFord

Пусни снимките с стикерите в темата 'Форд клуб и нашите автомобили'
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Milcho

Да се видим към 16ч да почерпя по кафе, кола, сок... ?
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Alexi

да нямаш повод някакъв :)) аз съм на линия ,кажи къде ..

G_o_c_e_v

Мъжуви, в 16:00 на паркинга ли? Там ще са и от Пежо колегите... По принцип там ще се срещаме днес с тях...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Milcho

#134
Цитат на: Alexi в 25 Март 2012 12:06:52
да нямаш повод някакъв :)) аз съм на линия ,кажи къде ..
^-^
Щях да предложа в сервиза, но ако искате да се присъединим към останалите на паркинга.
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

VENTCI

Лично аз бих предпочел при Милчо в 16.00 ч. но ако решите на паркинга няма проблем.

Alexi

айде при Милчо ,да се видим на спокойствие ..

G_o_c_e_v

Утре нещо? Примерно в 16:00 някъде? Тъкмо да видите "фоко" с ксенона и новите придобивки, ако успея да ги сложа до тогава...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

мда ве ,аз съм за

G_o_c_e_v

Аз оставам под въпрос, понеже дъжда не се оказа достатъчен за почивен ден днес и ще ходя да сея царевица. Ако успея да свърша на време ще дойда, но все пак ми звъннете ако ще се събирате 0896 21 33 37.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


G_o_c_e_v

Честита ни камера на 7-ми километър или иначе казано бензиностанция Шел. Минал съм 2 пъти покрай нея без да я видя  ??? , но вчера ме предупредиха за нея и вече я видях.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

е ,как ве всички знаем за нея :)) а за тази седмица ако събота сте свободни може да заформим една срещичка Гоцев да почерпи че много поводи му се събраха :))

G_o_c_e_v

С радост бих почерпил, но ще видя дали няма да имам работа пак, но то няма да избяга черпането де, все някой път ще съм свободен...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Аз си отивам на село с нашите и няма да успея,чак неделя ще се върнем. :-[ :-[
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

VENTCI

Може да се измисли нещо за събота пр. към 14-15 ч. -  дано Милчо е свободен

freon

Здравейте
ето къде са избягали съгражданите :)
срещи по велик ден ли организирате :) че не става преди неделя за яйца :)

Alexi

а добре дошъл  ^-^ то не се знае и аз как ще съм събота но вероятно ще съм из града та ако има желаещи може да заформим .. ако ли не ще остане за следващата седмица

G_o_c_e_v

Аз ще пускам данни в реално време, така че евентуално час два преди срещата да погледнете в темата дали съм писал, че ми е изникнало нещо.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

freon

хубави колици сте спретнали колеги де да се показвам и аз там :)

ForeverFord

Ем стигнах до едно решение,айде понеделник? Всички почиваме,хем и можем с яйца да се чукнем  :)) :))

BTW:Freon добре дошъл във форума и добре си ни дошъл на срещите  (fri)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)