Обща Среща 2016 /дискусия/

Започната от Dmitarcho, 27 Септември 2016 22:32:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Утре ще се обадя...да питам ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца


Pyrhel

А ко прайм с еденьето за първата вечер? То ще стане голяма мазаница като сме по различно време там (snicker)
Имам предвид ще органзираме ли общи работи, на по-малки групи да се съберем или всеки за себе си?
Миналия път май бяхме се събрали на групи, то безмислено всеки сам да купува по 5 кифтака
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

V.Buzev

То там нали имаше нещо механа. За първата вечер не може ли да се хапне и пийне там, а за втората да се скокне до Гаврово и познатата схема с мръвките?

Septerra

Ние първата вечер най-вероятно ще хапнем по път, защото ще минаваме до селото да оставим родителите ми (на 30 км. е от мястото на срещата). Ще се включим за ракията само.. :)

ihovahi

Цитат на: V.Buzev в 21 Ноември 2016 12:21:26
То там нали имаше нещо механа. За първата вечер не може ли да се хапне и пийне там, а за втората да се скокне до Гаврово и познатата схема с мръвките?

За :) Най-добре е така. Всеки ще дойде по различно време и ще е ужас...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Pyrhel

Механа не значеше ли само мястото, че там са масите и мястото за казачок, дали готвят? Или механа около къщата някъде?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

V.Buzev

От сайта оставам с впечатление и че готвят :). Митака ако може да провери ще е най добре. Че иначе гридъ ще се получи с манджата!

ihovahi

Ето цитат от сайта на Белла Терра:

"В третата къща са офисът на фирмата, две зали за семинари и тиймбилдинг, и ресторанта на комплекса, който предлага традиционни специалитети и вина от Дряновския манастир."
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Ще се обадя утре ... само някой да ме сети .. че днеска тичах по адачки и направо забравих. Механата мисля, че работи с предварителна заявка ... ще разпитам утре ;)
Готяно ще е, първата вечер да седнем там .. и да преценим за втората дали ще сме пак там или ще си пазарим ние ;)
Ръца Пръца

Dmitarcho

Механата не работи :( Има само един "домакин"....и не може да ни готви. Но ще можем да я ползваме за надпяване.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца


G_o_c_e_v

Сложих зимните, няма оттърване от мене вече☺
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

Кенууд...Ще идваш ли ? Освободи се едната стая ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

kaloqn


Dmitarcho

След като ние наемаме целия комплекс..не мисля, че ще е проблем . Ако някой от присъстващите и има нещо против - казва

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

V.Buzev

Пичове, по гадно стечение на обстоятелствата аз отпадам. Колата хвърли лагер помпа  :'(.

Pyrhel

Ако някой от СФ реши да се включи - с Миро тръгваме към 11:30 - ще се чакаме на Шела след Дианата на Ботевградско.
Митак, вадиш ли инжекторите?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

@kaloqn , @kenwood  ... Има две свободни стаи .. ако все още имате желание :)
Ръца Пръца

kaloqn


LLCooL

Щом механата не работи, последно какво ще се прави първата вечер не уточнихме

Dmitarcho

Ще е нещо от рода - всеки да се спасява какво може :) Всеки да си носи за първата вечер. Не знам дали има изобщо ресторант някакъв във селото ..... :(

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца


Dmitarcho

Ръца Пръца

Alexi


kaloqn

Аз току-що тръгвам.
Нали все още има свободна стая?

G_o_c_e_v

Има Да

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

Срещата мина...надявам се успешно за всички :) Качвам някой снимки, предоставени ми от Люси. Чакаме и на Васко да покаже какво е заснела жена му :) На Камен ще му дърпам ушите, само да му заздравее ръката :)
















Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Dmitarcho

#146











И коли имаше де :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Много хубаво си изкарахме☺ @Dmitarcho , ти си виновен за това ;D както и всички присъствали на мероприятието.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Septerra

И ние сме много доволни, хубава среща стана. Следващия път да се готвят всички за нещо малко по-голямо, но да се постопли и ще го мислим. :)


Lucy

#149
Много хубава сбирка се получи :) Браво Dmitarcho !!! Радвам се, че се видяхме и че се посмяхме! Надявам се да има още снимки :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"