Фън, спам, шитня, тр, тд!

Започната от Bobi, 18 Септември 2011 20:29:53

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

viksata

Цитат на: hotblooded в 03 Август 2012 08:53:06
Чували сме какви ли не странни закони от цял свят.....................

тия ги пере тока !!!!


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi


amplified

Ко искаш? И капак от алуди даже има :)

escobar

Copy-paste, може би... или гавра  ;D

BIGFORDFAN

 Ебаси гаврата с хубавия кожен салон, понбе да го бяха дали на някой мераклия за 200-300 лева, вместо така да го съсипват...

П.С. Някой ако си хареса нещо, ще му го докарам безплатно, постоянно съм по Монтана и Враца.
П.С.2. капака май е от Волво...

viksata

Цитат на: BIGFORDFAN в 03 Август 2012 22:48:03

П.С. Някой ако си хареса нещо, ще му го докарам безплатно, постоянно съм по Монтана и Враца.


атакааа... ти що не отидеш да го видиш това животно че му тегля лиги от месеци ...!

http://www.cars.bg/u251006


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

BIGFORDFAN

 ОК, ама ако го вземеш, салона за мен, нали?  :P

П.С. пиши на ЛС какво те интересува.

hotblooded


pantata



hotblooded

  Имало и по зле от нас  :P

Backstage

Цитат на: pantata в 04 Август 2012 09:34:32
Тоя добре, че няма автомат в него  ???

http://www.youtube.com/watch?v=6C4kiMaz6pQ#

За това бухалката винаги е в багажника!

Alexi

това напомня на оня виц - "жена звъни на мъжа си - скъпи внимавай като шофираш ,че съобщиха по радиото ,че един луд карал в насрещното .. той отговаря - не е един ,много са ! " :)

pantata

#1663
Малко да ви вдигна адреналина.

http://vbox7.com/play:e9993cf6ad

http://www.youtube.com/watch?v=MRDUQ88rhIA#ws

BIGFORDFAN

Цитат на: hotblooded в 04 Август 2012 09:06:31
Този убавец не го ли видяхте
Странно че не е сниман отпред  ::)

Ей, това Скорпио съм го виждал преди 2-3 години, цената беше 2700 (перфектна според мен), колко съм търсил после такова, но няма подобни в БГ. А сегашната цена пък е просто супер, за тия пари такава кола просто НЯМА!

П.С. сега се сещам, че братовчедка ми си е продала Голф тройката (1993, турбо дизел 75 к.с., базов модел със забележки), за 1500 преди 2 седмици... баси тъпата ГоУф нация сме  :-X

hotblooded

 Скорпио и Омега бяха последните мохикани със задно предаване от евтините марки...  Сега Хюндай и Ситроен връщат задното в големите си модели...

Bobi


momo76

Ако Ви се яде пай

Вземете от хладилника 10 яйца. Оставете седемте здрави на масата. Сега изтрийте пода и следващия път бъдете по- внимателни.
Вземете голяма купа. Разбийте в ръба й яйцата и изсипете тяхното съдържание в купата.
Изчистете масата и столовете от жълтъците. Бъдете внимателни.
И така- имаме 5 жълтъка в купата.
Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците. Нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците. Сега разбивайте.
Измийте си лицето, шията, ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.
И тъй, сега имаме в купата 2 разбити жълтъка- колкото и са ни необходими за пая.
Сега облепете стените и прозорците на кухнятя с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани.
Време е да добавим брашното. Сипете в чаша 200 грама. Изсипете чашата в купата при жълтъците. Останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.
След като се убедите, че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.
Вземете душ и продължаваме.
Вземете 4 големи ябълки и остър нож. Предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.
Време е да пристъпим към чистенето на ябълките. Обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете, че са ни необходими 2 ябълки, така че в процеса на приготвянето може да изядете само половината. Обработете много добре с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.
Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.
Разбърквайте отново с миксера. Измийте хладилника, защото ако засъхне се мие трудно.
Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.
Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.
Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете фурната и прозорците.
След всичко преживяно, ако Ви се яде пай- отидете в близката сладкарница

momo76

Трябва да се каже дума, която я няма в тълковния речник и да бъде съчетана в изречение, наградата е екскурзия до Слънчев бряг.
Обажда се първият слушател :
- Алооо, радиото ли е?
- Да, радиото е ... кажете дума, която ще предложите!
- Еми, думата е ТИГО, Т-И-Г-О...
От радиото казват на слушателя, че наистина няма такава дума и да направи изречение с нея.
- Ми... тиго туря у гъзо!!
Радиото прекъсва линията и продължава с музика. След няколко минути пак се звъни.
- Алоо, добър ден искам да кажа дума за играта.
- Да, кажете..- отговарят от радиото.
- Думата е ПАСЪМ, П-А-С-Ъ-М..
- Да, правилно няма такава дума!.Сега кажете изречение с нея.
- Ми, пасъм аз, тиго туря у гъзо !!!

Bobi

Всеки говори как в Европа шофьорите са такива, онакива, разбираш ли, еталон за нас. Дали ?

"Шофиране" в Европа


Alexi


Bobi

Аз на моменти гледах с отворена уста  :))

Bobi


Backstage


hotblooded

#1674
Цитат на: backstage1978 в 08 Август 2012 03:05:56
Как се кара камион
Тези на магистралата - как да е - стават тези неща, пак като не направиха катастрофа... Но последния си е за 4ти км!

Пияните не могат да скачат :)

Backstage

Цитат на: hotblooded в 08 Август 2012 10:10:38
Тези на магистралата - как да е - стават тези неща, пак като не направиха катастрофа... Но последния си е за 4ти км!
Да бе!!! Виде ли го ?! хахахахахаххахаххаа (rofl)

AlexanderBozhinov

пази боже този да е зад теб :)
ето и една песен от мен :) Филмчето е много добро :)
Ted - Fuck You Thunder Song HD

hotblooded

Цитат на: backstage1978 в 08 Август 2012 14:41:29
Да бе!!! Виде ли го ?! хахахахахаххахаххаа (rofl)
Ти майтапа на страна, ама имах съученик които е автобусен шофьор и прави подобни маймунджелъци... Правил се е на заспал, веднъж карал бавно и като питали защо - казал ами не работят спирачките, правил се е на пиян, гвоздея на програмата му е като спира за почивка да каже на някои пътник - абе трябва да стоя в рейса че паркинга не работи, ама ето ти 20 лева и ми вземи бутилка водка "Савой".... като му донесат бутилката, нашия чевръсто я сменя с бутилка от Савои в която има вода и си порка по време на движение :) А всъщност въобще не близва алкохол защото му прилошава сериозно дори и от една бира :)

AlexanderBozhinov

Цитат на: hotblooded в 08 Август 2012 15:18:04
  Ти майтапа на страна, ама имах съученик които е автобусен шофьор и прави подобни маймунджелъци... Правил се е на заспал, веднъж карал бавно и като питали защо - казал ами не работят спирачките, правил се е на пиян, гвоздея на програмата му е като спира за почивка да каже на някои пътник - абе трябва да стоя в рейса че паркинга не работи, ама ето ти 20 лева и ми вземи бутилка водка "Савой".... като му донесат бутилката, нашия чевръсто я сменя с бутилка от Савои в която има вода и си порка по време на движение :) А всъщност въобще не близва алкохол защото му прилошава сериозно дори и от една бира :)

На него може и да му е забавно,но представяш ли си децата ти и жена ти да са в автобуса ... Според мен с такива неща шега не бива.

hotblooded

Цитат на: AlexanderBozhinov в 08 Август 2012 15:22:39
На него може и да му е забавно,но представяш ли си децата ти и жена ти да са в автобуса ... Според мен с такива неща шега не бива.
Изобщо не е забавно, аз лично ако съм в автобуса бих го нашамарил, дори в началото мислех че се буначи, но един съвсем случайно пътувал с него чеовек  ми потвърди за номера със шишето...