Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

Боби, и твоите ще опикаем :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


hitrata_lisi4ka

Ако кажете, започвам да събирам пълни памперси :D
Искам нещо русо, може и метла!

Dmitarcho

Ако ще мина с едно опикаване ... пак добре :) Извинявам сЪ, за пропуска - дръгия месец ще се реванширам ;) Омотахме се, и тръгнахме доста късно  ;)
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Желаещите за събора да казват как и от къде искат да минават. Лично Аз мисля да се пусна по ришкия към Ямбол и от там да я лепна по магистралата. За час, мисля че 6 часа най късно ще съм тръгнал, към 7 и 10 ще съм на петолъчката и вече, когато кацна в калояново кацна :)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

значи аз мога да тръгна в 8 и да пристигнем заедно :))

hotblooded

Цитат на: G_o_c_e_v в 09 Август 2013 22:36:11
Желаещите за събора да казват как и от къде искат да минават. Лично Аз мисля да се пусна по ришкия към Ямбол и от там да я лепна по магистралата. За час, мисля че 6 часа най късно ще съм тръгнал, към 7 и 10 ще съм на петолъчката и вече, когато кацна в калояново кацна :)
ако имате желание - да се съберем на Карнобат и от там на магистралата....

G_o_c_e_v

#396
Цитат на: Alexi в 09 Август 2013 23:59:41
значи аз мога да тръгна в 8 и да пристигнем заедно :))

Ако е 8 вечерта може, иначе нямаш шанс :p  (rofl) (race)
За Карнобат Алекси да каже какво мисли, сега гледах картата и е все тая, дали през Карнобат или от Лозарево през селцата на петолъчката. Пък и без това скоро минавах през Карнобат за Китен и пътя е хубав до магистралата.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

мда ве може така да направим да станем по голяма групичка

Alexi

Бургазлии направо кажете колко часа и къде в Карнобат да си направим и ние сметката в колко да тръгнем

ForeverFord

Мога ли да помоля някой от Вас,който ще ходи на събора да ми вземе артикулчета и на мен,че нямам възможност да дойда.Ако няма да Ви представлява проблем,ако не аз ще се оправям после.Благодаря предварително
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


Bobi

Ей, морски, къде се загуби, ве? Май студентският живот и коврите ти завъртяха главата и заеба всичко...  :))

hotblooded

Цитат на: ForeverFord в 28 Август 2013 11:34:04
Мога ли да помоля някой от Вас,който ще ходи на събора да ми вземе артикулчета и на мен,че нямам възможност да дойда.Ако няма да Ви представлява проблем,ако не аз ще се оправям после.Благодаря предварително
Ако пътуването е проблем - ела до Бургас и от там до събора и обратно ще те превозя....

Alexi

то и при нас има места ама явно не е това проблема ..

ForeverFord

Работя цяло лято и нямам никакво време за нищо.....ако свърша работа преди дните на събора ще дойда но просто нищо не знам още,зависи колко хора има на плажа....
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dmitarcho

Затваряй плажа и идвай :D Имат си бани в хотелие като искат да сe къпят :D
Ръца Пръца

Alexi

предлагам официален час за тръгване 6.30 - ришкия е перфектен и се пътува бързо ,а на Карнобат се качваме на магистралата и имаме най много 2 часа до Калояново ( зависи от темпото ) ;
мястото - на паркинга на Примекс ми се струва ок ,от там поемаме надолу ;
ако на някой му се идва а няма превоз - аз ще съм сам ,всеки е добре дошъл ;
айде там ще се видим ,отивам на плаж :)

G_o_c_e_v

Аз пък ще тръгна в 6:00 и ще заредя на бензиностанцията на Ивански и потеглям смело смело. Някой от Бургаската група да остави телефон за връзка, за да можем да се намерим на магистралата. Тръгвам по рано, защото все пак съм с дете в колата и се налага да спирам я за смяна на памперс я да взема нещо от багажника, иначе прехода ми е бърз, не се моткам много много.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Фоко е фулиран до капачката и е в пълно бойно и духовно снаражение. Багажа половината е в багажника, другата половина ще се качим сутринта (rofl)

Айде почти не остана, тръгвам в 6 и отлепям направо към ришкия.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Иван Вълков

Ми Старозагорската група и ние около 7.1о ще сме малко след разклона на магистралата за Ст.Загора, ако ни засечете по пътя да направим по-голяма група така че около тоя ча сте по тоя маршрут оглеждайте се.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

G_o_c_e_v

В 7:10 още няма да сме на Петолъчката, така че ако ви настигнем, отбийте в дясно да не ви издухаме от пътя (rofl) (rofl)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Milcho

Днес за около 14ч има ли желаещи?
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Alexi

днес сигурно няма да мога .. ако се съберете обадете се по късно може да намина

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

Вие снимки от тайните срещи в Шумен няма ли да покажете?!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


G_o_c_e_v

м че ние не сме се събирали повече от месец някъде :-[ Я да вземем другата седмица да се срещнем а?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Bobi

Нищо, ще се видите на събора догодина...  :))

ihovahi

И вие като софиянци - само тайни срещи без снимки  :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Milcho

Цитат на: G_o_c_e_v в 15 Септември 2013 22:32:52
м че ние не сме се събирали повече от месец някъде :-[ Я да вземем другата седмица да се срещнем а?
Хайде де (race)
И почвайте да ме надъхвате, че сериозно съм се замислил пак на  (fe) да минавам (help)
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Alexi

оф няма да ме има тая седмица ,на тийм билдинг съм уйкенда от бачкането .. ( да се чете пиене до сабалям ) :)) или евентуално неделя по късничко да речем към 16-17 часа

VENTCI

Неделя 16.30 ч. на обичайното място примерно - ще помагаме на Милчо в избора  ^-^