Зимна среща 2014 год.

Започната от ihovahi, 31 Август 2014 20:12:30

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Milcho

Е ние сме 3-ма. Просто аз ще се возя... ако не ми връчат да карам някой Форд де ^-^
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова


Dmitarcho

Инче, обадете се като наближите Габрово ... ако дойдете по-рано да ходим да пием кафе някъде ;)
Ръца Пръца

Marlboro

Мите, приготвяй кънките  :))
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Lucy

"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ihovahi

Еййй много сте тихи на тая среща... щом не Ви чувам в Чепеларе  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Milcho

Разни индивиди...


... и разни Фордове


"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Сбирката според мен мина идеално, доволен съм ^-^ Жалко, че свърши толкова бързо.
Забавна компания, много приятна къщичка, хапчета за гладни (на скарата), мръвка... Но липсва снимката ми от 3 сутринта с партньорката на @yoshi (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Lucy

Ами надявам се абсолютно всички безаварийно да са се паркирали по домовете си. Благодарско на Ради за скарата, както и на асистентите за прекрасната вечеря, на Йоши за кръчмата, на Димитърчо за навигацията и най-вече на "приятелката" на Йоши! Къщичката беше супер, всичко беше много приятно. Надявам се скоро пак :)

И две снимки от мен. Едър рогат Titanium-S добитък на първата:


И втората :)

"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Marlboro

#161
Цитат на: Pyrhel в 21 Декември 2014 20:30:56Но липсва снимката ми от 3 сутринта с партньорката на @yoshi (rofl)

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

hotblooded


Dmitarcho


Бира и Виски ... и ...се пипа сама :P :P :P

Останалите снимки ми се дублират с на колегите ;) Благодарч на готвача за вечерята и на всички за хубавата вечер. Дано @yoshi   ми вигне телефона като го потърся, без да ми маука :)
Ръца Пръца

Lucy

Щом си снимал от този ъгъл, ясно колко напред с материала сме били :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"