Какво купих за колата днес?

Започната от Bobi, 03 Ноември 2011 04:25:01

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Зависи от ключа ;) Във фирмата работим само с инструменти на Force и съм виждал какви ли не издевателсвта над почти цялата гама инструменти - издържат си повече от доволно. Куфара го взех от Представители на Force в Габрово за 120 пари без ДДС ;) Съжалявам, че немога да помогна с това пусто ДДС ... ;( Баща ми го дрънкам от една камара време да ми вземе през фирмата един подобен комплект .... задължително исках да е на Force ... за ментета не искам да давам толкова пари :P
Ръца Пръца


Иван Вълков

Цитат на: TourneoRS в 20 Февруари 2013 20:57:17
Аз съм фен на такива джаджи , няма ключ който да не мога да счупя . Мога да се похваля с два счупени динамометрични ключа в рамките на 1 час . Според вас как може да се счупи такъв ключ ?   :D
...явно са били ментаци или си напъвал зверски на макс килонютони. Лично на мен като ми се наложи ги използвам само за проверка на затягане и дотам.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Alexi

 Форс са китайски инструменти ,но са сносни аз имам една тяхна малка гидорийка върши работа .. не е като Acesa де ама ..

Dmitarcho

в Тайван пише, че са правени на куфарчето.
Ръца Пръца

К.Методиев

Значи Форс сме ги издеватествали много зверски и са на много високо ниво, щом малкото гедоре на форс удържа на рамо половин метър с камък 10мм значи са превъзходни.

ПП
И да не е спам днеска си направих реглаж на предницата, че все нямах време напоследък, то си било готини да се движиш направо. :D

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

TourneoRS

Масло 5 л 10w40 -37 лв  , маслен и горивен филтър -13 лв , ангренажен ремък , ремък  на нафтовата помпа . Когато майстора смъкна  стария ремък се оказа че и водната помпа е протекла . Айде и една нова водна помпа 45лв , плюс труд 80 лв .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

комплект оригинални нови подгревни свещи за дизелчето, от ибей - ще излязат около 35лв. с доставката :)

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

TourneoRS

#368
Te ментетата са по 12 лв парчето .
Мааму стара , от един друг форум имам навика да цъкам отговор горе вдясно където сега е благодари , и става конфузно  :))

Порочен навик кво да праиш . (blush)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


pantata

2 броя амортисьори за багажника, подсилени на Lesjofors за 86лв.


TourneoRS

Днес смених така наречената тресчотка запазена марка на Форд . Досега толкова нерви и сили не съм хабил по ремонт на колата , от 12 до 7 вечерта се занимавах с това чАдо на техниката . Първата която купих от Еврото беше за 7.50 лв комплект с няколко части . Нея успях да я счупя още преди да съм я сложил , втората купих за 8.50 лв като в кесийката имаше само тресчотка , ама защо е по скъпа така и не разбрах . Тук трябва да отбележа и два пъти ходене до магазина с такси по 5 лв всеки път  :D . Отделно май настинах и имам мускулна треска в десните междуребрия от постоянното лежане върху прага . Като се прибрах се сетих че клубът има отстъпки там , ама толкова ми беше напушено през деня , че изобщо не съм и питал .

Ам ся как ми е хубаво като ги превключвам мазно мазно  8) , преди вклювам първа на угасен двигател , останалите с яко хъркане и хората по спирките почват да се оглеждат кво стаа .  (omg) (koo)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Купих си един интеркулер за Мондеото... Още една стъпка в процеса на облагородяване >:D
-650 лева... (bop)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

юху .... на Валео стоковия кулер е 250 пари ... това за 650 .... да не е колкото водния радиатор :D
Ръца Пръца

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Аааа, ненормалник!  (love) Но за конете, които качва...си заслужава.  (bow)

Bobi

96 лв за турбо маркуч... Тия не познават парите! (omg)

_bioHAZArd_

Тампон на двигателя - със смяната 60 кинта ;)

TourneoRS

Два задни амортисьора с пружините от РС , не съм ги плащал черпих една Фанта портокал  :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

lazarkk

130лв за комплект ангренаж INA и пистов ремъкс...
40лв за предна дясна врата напълно оборудвана + 2 амортисьора за багажника, да не ме бие по главата  ^-^
18лв за 2 лагера за ролките на пистовия ремък.
59лв за 5л масло GM 5w30
10лв за маслен и въздушен филтър.


tha22don

Подложки за педали от ST170

supertorr

Предни дискове и накладки Pagid  за 117лв и доставка 40лв.

radikn

Подгряващи свещи-4бр. 100лв
В кутийките FORD се мъдри BERU :-[
С 4 нови пали горе-долу като с 2 стари :)) :)) :))

Dmitarcho

Е те Beru не са ли за първоначално вграждане у Фордовете ;) Хубави са свещите иначе ... няма да се плашиш ;)
Ръца Пръца

hotblooded

Цитат на: radikn в 01 Април 2013 21:40:06
Подгряващи свещи-4бр. 100лв
В кутийките FORD се мъдри BERU :-[
С 4 нови пали горе-долу като с 2 стари :)) :)) :))
То и с 4 умрели пали, ама доста рита и пуши....

Alexi

днес ми пристигна термостата за 5 паунда ,ще стои за резервен  ^-^

Alexi


хихихихихихи издебнах търгче .. сега ще си имам резервен маховик за без пари

petermitkov

За колко успя да го вземеш :)
sapienti sat

Alexi

80 .. като за 2.2 под 330 не се намира ,кажи речи 2 пъти по скъп е от на 2.0

petermitkov

Браво страхотна цена - наистина си заслужава да има един резервен на тези пари :)
sapienti sat