Промо оферти

Започната от Pyrhel, 07 Април 2013 22:01:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Хайде в тази тема да пишем откъде можем да намажем някоя промоцийка :))

Започвам с първата - в Бриколаж има промо на WD-40 350ml за 9.99
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


valeri1972


escobar

http://www.proomo.info/

Тук поддържат актуалните каталози с промоции.

moni74

Цитат на: valeri1972 в 12 Април 2013 08:21:06
Хайде колеги-ТРЕСКА.....
(thup)

Изпратих баща ми за 2 хладилника, 2 телевизора и 3 микровълнови - всичко читаво в Бургас вече е изкупено! Отделно баща ми каза, че било доста "пренаселено" :)


----------------------------

valeri1972

Цитат на: moni74 в 12 Април 2013 17:37:12
Изпратих баща ми за 2 хладилника, 2 телевизора и 3 микровълнови - всичко читаво в Бургас вече е изкупено! Отделно баща ми каза, че било доста "пренаселено" :)
Резервирай по интернет и поискай доставка в Бургас (bi).....все пак божа работа 8)

moni74

А, не - искам да го видя и пипна, на място :) Техника не искам по нета, щото ако нещо изкочи при получаването ще ме карат да се занимавам по сервизи.
Хладилници взехме от "Зора" - там също 3 дни има намаления и няма блъсканици. Утре ще ходя да избера микровълновите и телевизорите.
А в Техномаркет имаше някакви "уникални" LCD-та Самсунг - сигурно 2-ро или 3-то поколение... Не си знаят годините по складове.


----------------------------

Alexi

е то тая промоция всъщност е предимно разчистване на мостри и стари модели които инак нямат продаване .. и миналата година беше така ,но има и някои смислени неща ( които се изкупуват до около 10 часа на първия ден )

moni74

Цитат на: Alexi в 12 Април 2013 17:53:53
... ( които се изкупуват до около 10 часа на първия ден )...

Това е истината, читавото изчезна рано-рано.


----------------------------

whaaazp

Tapatalk е безплатен за няколко дни в Apple App Store !

https://twitter.com/tapatalk/status/346129892137639937 ;)

TourneoRS

В Петък на 07. 02.2014 , в Метро ще има промоция на масло Мобил 10W40 4 л туба за 36 лв .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


moni74

#10
В Метро от 13 до 26.02 ще има супер промоция 1+1! Плащаш една метро единица, получаваш две!
Но не важи за всички продукти :)
Има добавка за дизел на REDEX 2х500мл за 21лв с ДДС. Цената идва супер, като се има предвид че разфасовката е от голямата. За справка Кастрола е 250мл и струва към 17-18лв.



Ще има и обикновен антифриз концентрат на -60 градуса Fairline 2х4л за 16,79лв с ДДС!


----------------------------

Chr81

Също в Метро също от утре 13.02.2014 за следващите 2 седмици има промоция 1+1 на цената на 1 и за смазка WD-40 420милилитра. Цената е много изгодна според мен - нещо около 12,99лв май беше.

amplified

към 17лв с ДДС е цената на WD-то в метро промоцията

moni74

Да, но са големите опаковки.


----------------------------

Pyrhel

От понеделник в Лидл има за 30 кинта динамометричен ключ 28-210 Nm. Вероятно някой ментак, ама поне не е от ония глупости със скалата като кантар :D
Линк
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

К.Методиев

Взех от тези ключове, проверих го с друг качествен ключ ие верен, за парите си е супер.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Pyrhel

Супер, благодаря! Подсети ме, че бях забравил да мина. :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

emkata

  Дано да се вредиш, в Харманли са изкупени и си останах с празни ръце.

Pyrhel

Вредих се, грабнах :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

ЦитатБезплатни привилегии от Ford
На лоялните си клиенти предлагаме да се възползват, напълно безплатно, от две нови услуги в портфолиото ни:

Смяна на емблемите, които с течение на времето и под влияние на атмосферните условия е възможно да са избледнели
24-часова пътна помощ за автомобили на възраст над 2 години от датата на първа регистрация


Подробности

Какво ще рече "лоялни клиенти" ?!? Да съм си закупил от тях автомобила ?
Ръца Пръца


Alexi

опаа ,ще ходя за нови емблеми и без това мислех да сменям поне предната :)

Drake

Цитат на: Dmitarcho в 24 Март 2014 18:11:58
Подробности

Какво ще рече "лоялни клиенти" ?!? Да съм си закупил от тях автомобила ?
В детайлите за офертата за пътна помощ пише
ЦитатПрограмата за пътна помощ "Ford Assistance" е предназначена да гарантира спокойствието на потребителите на автомобили Ford. Тази програма предоставя помощ в случай на повреда по време на заводската гаранция, която е две години. Програмата е приложима за всички нови пътнически автомобили Ford и търговските автомобили на Ford за период от две години от първоначалната регистрация. Тя се отнася до автомобила и може да се използва от всеки, който управлява Вашия автомобил с Ваше позволение.
Източник
Т.е., предлагат пътна помощ само за коли до 2 години

supertorr

Има описание и за коли над 2 години извън гаранция, но и там има доста неясноти. Трябва да се пита директно в МП

Nebhotep

Днес звъннах в Мото Пфое Люлин за да питам дали тази оферта важи за Фордове , които не са купени от тях. Офертата важи за всички. Налазвай народе!  ^-^  ;D
Смяната става с предварително записване по телефона в съответното представителство!


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

Dmitarcho

Супер, остава и самите емблеми да са качествени ;)
Ръца Пръца

ihovahi

Дали промоцията за смяна на емблемите все още е валидна?! Гледам, че вече има представителство в Смоля, та ако все още е валидна офертата да ида да ми ги подменят.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


mirohristov

До края на годината е.
Така знам, но да не е свършила предсрочно в Смолян - незнам.
:))
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

ihovahi

Много благодаря Бай Миро. Ще звънна утре да ги попитам  ;D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


escobar



Концентрат -60, 5 литра, немски - 8.99 лева в Била

1:1 - до минус 20
1:2 - до минус 10

Според мен си струва.

Pyrhel

В МП промото за емблемите важи ли още, за да намажа за "новата" кошарка


Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.