Помощ, някой да помога за пратка от София до Добрич ;)

Започната от Dmitarcho, 09 Септември 2012 18:36:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

На някой да му се занимава да вземе един тампон от колегата който продава Това Мондео на чсти да го вземе от него в София и да ми го прати до Добрич ;) на него явно не му се занимава с куриери ;) Сатва въпрос за 12. Тампон за надлъжна устойчивост на двигателя - 15лв. ;) Утре пътувам към Добрич и ще съм там цяла седмица, да свърша нещо полезно докато съм там :P
Благодаря предварително, ако се нагърби някой ;) Тел. за връзка: 0894423326 Дмитарчо ;)
Ръца Пръца


BIGFORDFAN

 За кога ти трябва? До края на месеца може и да имам път до Търново/Габрово и да ти го докарам на място.

Dmitarcho

Не ми е спешех ама хич. Викам така и така ще лежа 1 седмица по Добрич, да свърша нещо полезно за Мондю. Заради този тампон не се пуснах дори и на Драг-а,че много подскача мАторя като го юркам. Ако някой не го прати и ако няма д ти тежи :P го донеси, ще черпя сокче :)
Ръца Пръца

tropper

Пиши в кой район на София се намира колегата, ако знаеш ;)
Ако е в някой от Южни/югоизточни/източни квартали бих могъл да мина да му го взема.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

BIGFORDFAN

 Разбери се с колегата да го свали и да го приготви, аз обикалям из цяла Сф и ще мина да го взема откъдето му е удобно.

ForeverFord

Мога ли из да се включа,имам впред вид и аз мисля да взема едно нещо от същия човек,ако на dmitarcho не му е проблем може да му оставят и моята пратка и той да ми я прати по куриер ако не му е проблем и му се занимава,естествено
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

BIGFORDFAN

 Няма проблем, разбирайте се с него и аз ще ги взема нещата, но в момента чакам да ми купят нов бус, та не знам кога точно ще имам път из БГ...

Dmitarcho

Тампона е свален, щом е снимал само него. Идея си нямам от кой район на София е човека. Марто,ако ти е удобно му звънни и с разберете, форевърфорд да каже и той какво иска, за мен няма проблем да му занеса неговата част до Шумен/Варна.
Ръца Пръца

BIGFORDFAN

 Ако може да се разберат и с Кирчо (форевър) и да мина направо за двете неща?

supertorr

Цитат на: BIGFORDFAN в 09 Септември 2012 21:14:00
Разбери се с колегата да го свали и да го приготви,

Всички части са му демонтирани-колата беше тоталка.

Ако разберете в кой район е може и аз да съдействам за логистиката в София или куриерите


Dmitarcho

Утре ще му се обадя да го видя накъде е момчето. С Кирчо ще се разбеем, няма проблем.
Ръца Пръца

ForeverFord

Да аз си писах с човека,може да си вземат и двете неща,заедно само че човека иска да му се платят на място,тоест варианта е Марто да му ги платиш и писле  dmitarcho да ти ги плати и аз като се видя с него(dmitarcho) да си платя моята част + още нещо ако трябва.Ами на мен ще ми е удобно във Варна да ми я дадеш,ако не е проблем.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dmitarcho

Човека каза, че Тук му било удобно да направи размянат ;) На някой да му е удобно мястото ?
Ръца Пръца

BIGFORDFAN

 Аз утре мога да мина оттам, само ми кажете колко пари ще струват?

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dmitarcho

BIGFORDFAN отново свърши работата ;) Едно голяма благодарско ;) И почерпката си остава :P
Ръца Пръца

ForeverFord

BigFordFan огромни благодарности и от мен,както и на dmitarcho,който даже и доиде до варна,се запознахме и опознахме  (happy)  (fri) (fri)
и с вижитки ме снабди 
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)