Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

G_o_c_e_v

Ей сън не спите бре :D
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ForeverFord

 Всичко е окей,със снимките но забравяте един член    






Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Най-голямата и най-малката (най хубавите) са една до друга :p   ;D
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

След малко тръгвам;. Извинявам се, че малко поокъснях, но трябваше да изчакам промилите да се разредят :D С Инчето се разбрах, да и се обадя като стига Търговище, за да Ви организира :D
Ръца Пръца

Milcho

"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

VENTCI

Ако му се сяда на кафе на някой сл. обяд около 15.00 - 15.30 ч. да звънка  ^-^

Milcho

Желаещи за 14:30?
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Ина Тодорова

Нещо за събота или неделя :)

Lucy

Moeто идване, за съжаление, отпада. Но си запазвам правото за месец юли. Ако все пак някой дойде в Габрово ще се получи готино. :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

VENTCI

Добре си дошла - въпрос на организация  ^-^ , а иначе пр. неделя около 15.00 часа  ?


G_o_c_e_v

Не мога да кажа нищо, защото чакаме малкото да излезе тез дни.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Ина Тодорова


Ина Тодорова

малкото фордаджийче :D :P

G_o_c_e_v

Ще се помъча да дойда с малкия ако времето е хубаво. Иначе няма да мога да дойда...
Трябва да почерпя, второто се роди и отново е МОМЧЕНЦЕ (happy) но най важното е че са живи и здрави майката и новороденото.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Nebhotep

Честито, много да ви радва!!


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

VENTCI

Честито, само радост да ви носи  (fri)

Ина Тодорова

Честито да ти е жив и здрав и много да те радва :)

ForeverFord

Честитооооооо,да ти е живо и здравооо и само да те слуша  ^-^ ^-^
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Иван Вълков

Честито Гоцев, живи и здрави да са ти момчетата, както и вие. Пожелавам ти да те слушат много, но на дали. Още веднъж честито и вече си пеизнат майстор за момчета ;) може насоки да даваш ;)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

moni74

Честитa рaдост! Бъдете живи и здрaви цялото семейство!


----------------------------


SICKandPROUD

В този форум май само момчета се раждат, да сте живи и здрави цялото семейство. Само хубави моменти.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

opex

Честито да е живо и здраво бебето и всички покрай него
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

G_o_c_e_v

Благодаря на всички за пожеланията.
Шумналии, не знам дали ще успея за 15 часъ, защото сложих малкия да спи сега и не знам дали ще се събуди до тогава. Ако се събуди ще дойдем и ще ви водим на Спайдърмен ако искате и времето е хубаво, за да може да седнем навън да си играе малкия. Инче ако имаш възможност вземай малката. :)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

HIRLQNKO

Жорка честито и от мен! Живи и здрави да сте! ... Иии ще трябва да ми кажеш рецептата...

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Венци вчера на прибиране от болницата го срещнах до Еко, днес пък на отиване към болницата се разминахме на същото място (rofl)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Ина Тодорова

Петък да направим едно Ганди? :)

Milcho

Желаещи за утре има ли?
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

VENTCI

Има, има  8)   Примерно 15.30 ч.   ?

Dmitarcho

Юли ще Ви идвам пак на гости ;) Да изнамерите Алекси от някъде .... че му забвавих очичките на него. Гоцев да пълни автобуса с децата ... и да е на линия и той ;) Кирчо както го няма ... Инче  (party)
Ръца Пръца