Проблеми с форума и сайта

Започната от Pyrhel, 10 Юни 2012 12:08:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

TourneoRS

Когато натисна "Непрочетени публикации" някои теми не ми ги показва , като тази например . Нормално ли е ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Pyrhel

Да, ако си бил във форума, не си прочел всичко и натиснеш непрочетени теми - показва само непрочетените от последното ти влизане, ако искаш да видиш всички непрочетени теми, независимо дали са от последното или не, натискаш бутона "Опитай всички непрочетени теми", който излиза в средата и под него стои този линк: http://fordbg.com/forum/unread/?all;start=0
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ilko

Анатоли, направи така, че да се качват директно снимки във форума. Неудобно е да ползваме други безплатни сайтове.

Pyrhel

Като гледам каква е тематиката на повечето снимки, които се качват, не съм много сигурен дали е добра идея?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Подкрепям Илко. По-удобно е едно бутонче качи и си ти човека :) Иначе през друг сайт с копиране на дестинацията... по-тегаво е някак си :) Дето се вика... дай му на мързеливия работа та да те научи на акъл  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


amplified

Много място ще заемат и ще трябва по-скъп хост, заради едните снимки... :)

mike28

#36
 Определено нямаме нужда да си качваме снимките във форума, но пък аз продължавам да си настоявам за липсващата запетайка в хедъра.  ;D

П.П. Благодаря за запетайката!  ;D

Pyrhel

След час-2 ще ги туря, че не ми се цъка през тилифоня ;D Благодаря.
Относно качването - трябва да се сложи лимит, като горе-долу се сметне пространството и примерно на човек едни 10МБ да са дадени... с 3 по-големи снимки и са чао. Пикасата или Фейсбука са далеч по-удачен за архив на снимки вариант.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

Няма как да се съглася, винаги е по-лесно да си ги качиш от компютъра или телефона, директно в сайта. Тия разправии с качване на други места, копиране на линкове.... Не си е работа това. Снимките с простотии, така или иначе са от нета и се слагат с линк. Сигурен съм, че има много хора, които не са качили полезни за форума лични снимки, точно заради това ограничение. На мен лично, до скоро не ми се занимаваше. То и сега се потрисъм, като трябва да качвам в друг сайт, после линкове...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Bobi

#39
Няма спор, че е по-лесно да се качват директно в сайта, но пространството струва пари. Ще дойде някой и ще качи 3 ГБ снимки на тунинговата си кола и всеки месец ще плащаме по 100 лв за хостинг. Ако някой наистина е искал да бъде полезен, качването на снимки на външен сървър не би трябвало да го спре...

Това със запетайката си спомням, че го бяхме оправили при по-старата версия на СМФ-то. Явно при ъпдейта се е прецакало нещо.

http://picbg.net/login.php - качването и оразмеряването стават за не повече от 5 секунди!


tropper

Като компромис бих предложил някакъв плъгин / интерфейс, който от страницата на форума да качва директно в твоя Фейсбук (ако си се логнал) и да връща линк.
Не съм разучавал до колко е възможно технически, но предполагам би удовлетворило и двете страни ;D
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Dmitarcho

Това би било чудесно ако е възможно технически да стане ;)
Ръца Пръца

Marlboro

20480 MB Пространство, средно 5 МБ на снимка, над 4000 снимки могат да бъдат качени. Не знам, до момента колко лични снимки има качени, но не вярвам да са и половината. Предполагам че може да се ограничи, само клубните членове да могат да качват?

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Alexander

Като се опитах да променя публичната си информация, като цъкна "Запази промените" и ми дава 404 Not found..  ::)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Pyrhel

През Тапаталк-а или през fordbg.com. Ако е нормално през форума - нещо са се оакали кешовете при тебе, работи.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexander

През компа.. Сега ще видя какво става! Мерси!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

pAbLo

Ползвам форума през Опера mobile,до одеве давах рефреш,главна страница... все бял екран и нищо.
Къде да търся проблема?
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

pAbLo

Да им го фукна на мобилната Опера.
Със заводския браузър на телефона лети...
Не знаех,че ще е толкова зле ??? ??? ???
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

К.Методиев

Опера мини ползва прокси сървър затова се бави връзката.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

mirohristov

Има ли някакъв проблем със сайта защото на телефона ми изписва, че има проблем със сертификата за защита?
Да го еВа аз тоя андроид !  (batter)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.


Pyrhel

Тапаталка нещо са го наакали, при мен също е така  (bang)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

moni74

Преди минута опитах да променя нещо в профила си, но ми даде грешка.


----------------------------

Alexi


moni74

От доста време не става, преди пак опитах и сори. Но забравих да пиша тогава.


----------------------------

Dmitarcho

При мен всичко си работи ... "подписа" си го променям без проблем.
Ръца Пръца

moni74

Ползвам Мозила, ако има значение.


----------------------------

Bobi

Проблемът е при вас. Всичко си работи.

moni74

Опитах от лаптоп с преинсталиран Уиндоус. Грешката, която ми дава е:



----------------------------

Bobi


Alexi

не мисля че е от мозилата това ..