Обща Среща 2016 /дискусия/

Започната от Dmitarcho, 27 Септември 2016 22:32:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

то може за друго да са ти превели :)


Gredarov

Цитат на: Dmitarcho в 24 Октомври 2016 13:09:35
Сабрина Калинкова коя е ;) Че ми е Превела парички....тъкмо за стенда -като сменя гумите :) ;) :) Днеска говорих с жената....даде ми банковата сметка. Петък каза 200 лв капаро...сега 50%....луда работа :) Те пак ще се съберат толкова - 20х30...тъкмо две зимни гуми :) :) ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

От мен са тези пари. :)

V.Buzev

В крайна сметка колко излиза нощувката за двама за двата дни и кви пари да преведа на Митю?

Dmitarcho

800 лв. са къщичките за двете вечери. 20 човека сме - по 40 лв. на човек за двете нощувки. По 30 лв. капаро на човек събираме :) Децата не ги смятаме :)
Ръца Пръца

flowsky

Отпадам язе, не ме бройте!

Dmitarcho

#95
Жалко :(

Оставаме 18 човека...спането става по 45 лв. на човек

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ръца Пръца

Lucy

Колко са свободните места?
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Капацитета е 22 , сега сме 18

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Lucy

UP!
Успяхме ли да съберем капарото?
Какъв ще ни е сборният пункт в Габрово и някой има ли представа горе долу кога смята да пътува петъка?
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Само Бузев не е превел ;) С Кирчо се разбрахме да ми ги даде на място. Днеска преведох 400 пари. Казвайте кога ще идвате горе долу в Габрово ... За първата вечер ще пазаруваме ли нещо .. или всеки ще си носи :)
Ръца Пръца


Septerra

Аз не мисля, че преди 20:00 ч. ще стигнем до Габрово. Най-вероятно, ще пропуснем срещата, ако има такава там, и направо към мястото ще дойдем.

ForeverFord

Ние след 17:00 ще тръгнем.Може би направо към мястото ще дойдем.Зависи кога ви е срещата в Габрово

Sent from my D2303 using Tapatalk

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

V.Buzev

#102
Цитат на: Dmitarcho в 02 Ноември 2016 19:44:44
Само Бузев не е превел ;) С Кирчо се разбрахме да ми ги даде на място. Днеска преведох 400 пари. Казвайте кога ще идвате горе долу в Габрово ... За първата вечер ще пазаруваме ли нещо .. или всеки ще си носи :)

Днес ще оправя тази грешка, че все не успявам обедната почива да се замъкна до ДСК. нещо са ми преебали сертификата за нет банкирането.

В петъка мисля да съм отпуск с жената и по от рано да тръгнем на разходка :). Не знам само на къде ще ние разходката!

Dmitarcho

Който не е дал капаро - глоба :) Само да измисля каква ще е :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

V.Buzev


Dmitarcho

Ей .....уплаши се...и преведе пари :) :) :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

V.Buzev

Хахаха мани бегай. Кой знае какво щеше да измислиш (rofl)
ПП да не ме забравиш с буксите че са ми важни за събота :).

Dmitarcho

С тебе ще се разбираме ... по нощите .. под душа :P
Набавих още двама за срещата ;) И сатваме 21 човека. Бях забравил да пиша на @ihovahi на жена му брат и /на шурея лелята.... / Напълнихме къщичката. Ако имате някоя девойка позната .. сингъл .. вземайте я, да ги сватосваме с на Васко човека :)
Ръца Пръца

Alexi


Dmitarcho

Не е споменавал ... :D Ема ще се кара, ако предлагаш себе си :D D :D :D
Ръца Пръца


belota

Аз ако ми стане готова колата ще може ли да мина да ви видя......... без преспиване ще е, че няма място

Alexi

напротив търсеше се един човек виж по горе :)

Dmitarcho

Хахахаха мини...няма проблеми. Все ще намерим едно място и да преспиш ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Lucy

UP!

2 въпроса:
- @Dmitarcho в петък в колко мислиш да започнеш да посрещаш пристигащите?
- Може ли все пак да се сложат GPS кординати на къщата?
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

#114
Аз почивам петък ... свободен съм цял ден. Кой когато дойде ;) На Google Maps  я има отбелязана, с точното място - като никога :)
Unnamed Road, 5390 Gostilitsa, Bulgaria
Latitude: 43.027931 | Longitude: 25.371867

То никой не каза кога от къде ще тръгва ... кога ще пристигне ... как да Ви посрещам :D
Ръца Пръца

Pyrhel

Ко та интирисуат координатите, нали няма да караш... Или е зор със СТ-то да ходим?  (help)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

А....кое СТ бря ?!?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Pyrhel

Хихи, Люси с една от тия последните фиестички 1.6 ЕкоПръц
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

kenwood

За следващата седмица ли е насрочена срещата и евентуално ако имам възможност за тогава има ли едно място за мен?

G_o_c_e_v

Да. От Петък 25 до неделя 27-ми. По принцип има едно място още ако не бъркам, но ще трябва да делиш стаята с едно момче.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!