Автосервиз Рашо-Ауто мнения ?

Започната от NNikolov, 23 Април 2016 14:20:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

NNikolov

Здравейте колеги (wave), тъй като ми се налага да посетя сервиз :D, защото сам и с приятели не стана да оправим колата  (omg), но тези сервизи за които четох тук не ме устройват като работно време, защото аз съм всеки ден на работа без неделя. Попаднах във форумите на Рашо-Ауто, а тук не намерих нещо писано за него, работи и в неделя, което ми е идеално, добри отзиви прочетох за сервиза, но бих искал и някой от вас да сподели мнение ако е бил там с Форд (ford). Благодаря ви предварително !  (shy)


gsto

Цитат на: NNikolov в 23 Април 2016 14:20:44
Здравейте колеги (wave), тъй като ми се налага да посетя сервиз :D, защото сам и с приятели не стана да оправим колата  (omg), но тези сервизи за които четох тук не ме устройват като работно време, защото аз съм всеки ден на работа без неделя. Попаднах във форумите на Рашо-Ауто, а тук не намерих нещо писано за него, работи и в неделя, което ми е идеално, добри отзиви прочетох за сервиза, но бих искал и някой от вас да сподели мнение ако е бил там с Форд (ford). Благодаря ви предварително !  (shy)

Моля те - недей!
Бил съм там...не с форд...
След ходене при него ми изтече всичкия антифриз на един голям булевард в София, не ми бяха стегнали тръбите към казанчето.

Няма да ти казвам и другите мнения на колеги и познати...
Докато бях там преебаха и въздушното окачване на едно ауди а8 пред очите ми...и скандалите бяха големи...така че..

Пусни едно търсене в гугъл...ще излязат и другите да видиш какво пишат за него...

ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


NNikolov

Абе и аз след това попаднах на една тема в друг форум дето не беше много приятно това дето четох ??? ама изчаквах да видя вие какво ще кажете. Сега се чудя между EMM Service за който каза колегата или при ТомФорд, така и така се е видяло, че някой друг трябва да я закара вместо мен, че с това работно време е ужас. В сряда звъннах в ТомФорд, но ми каза днес да се обадя, защото са заети, но вече трета седмица се мъча с това палене, а не искам да ходя при който и да е, та ще видя от тези двата, който има възможност пръв да ме приеме, при него ще е, че се начетох на много грозни неща във форумите за сервизите, че чак се чудя, как все още работят.  :D Благодаря ви !  (blush)

ValkataFF

+1 глас за EMM Service.,ако отидеш там няма да сгрешиш колега .

NNikolov

Сега звъннах в EMM Service, за четвъртък се разбрахме с момчето, дано да я оправи и да не ме ошушка много  :D.

V.Buzev

По-добре в ЕММ сервиз.
Баджанака прави основен ремонт на неговото мондео преди 2-3 години в Том Форд и му съдраха кожата и в същото време не му бяха добре монтирали карето та при скорост над 60 км/ч имаш чувството че ще се разпадне колата и бяха скъсали някакви кабели по соленоида на помпата та имаше баят допълнителни разправии с тях!

Vanko

EMM е твоят сервиз, доста съм ги гледал и аз "майстори", но само там останах наистина доволен.

NNikolov

Момчето, което ще ми закара колата е свободен само днес :'(, а в ЕММ трябва в четвъртък, а в ТомФорд днес и ще я закара в ТомФорд, дано и там да успеят да свършат работата  :-[

NNikolov

#9
Закараха я в ТомФорд, но искаха да я оставя за 2-3 дни да я погледнат и да я поправят, което не ми се нрави :-[, защото не съм толкова запознат със сервиза, а и работя в единия край на Сф, а живея в другия край и с градски е доста път ???:'( Някой знае ли работното време на ЕММ сервиз ?


Dmitarcho

Ръца Пръца