Мондео МК3 на V.Buzev

Започната от V.Buzev, 29 Май 2015 12:36:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

V.Buzev

Цитат на: G_o_c_e_v в 29 Януари 2016 10:15:46
Сега погледнах в Интер Карс. Шайба на Дайко е 250лв с отстъпката идва на 175лв.



Е то цената е добра, ама пък аз там нямам отстъпка :).

И в ebay я намерих на около 100-на лири, което си е същото като пари :).


ihovahi

#61
Той @G_o_c_e_v  (Гого) има. За това и ти е казал. Според мен ще ти свърши работа. Мяташ му парите по Еконт, поръчва, плаща и ти слушаш музиката  ;D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Mondeicho

В ибея е 65 лири, преди 2-3 часа я гледах, но след като може оттук за същата цена няма какво да се чуди човек. ::)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

V.Buzev

Да ъпна малко темата с нови придобивки и нови снимки  на залез в гр. Никопол.
Новото по колата е кристални мигачи, стопове от последния фейслифт, нови ветробрани Хеко и естествено стикерчета :)










Septerra

Стоповете от последния фейс много ги харесвам, много отварят визията. Супер е станало.

Откъде и за колко взе ветробраните, ако не е тайна? :)

V.Buzev

Цитат на: Septerra в 06 Март 2016 23:03:22
Стоповете от последния фейс много ги харесвам, много отварят визията. Супер е станало.

Откъде и за колко взе ветробраните, ако не е тайна? :)

Ветробраните ги взех от някакво магазинче за тунинг части тук в Плевен за 60 лв.
И по сайтовете вървят по толкова, а там поне ги имаха налични и не съм чакал за доставки и т.н.

Mondeicho

Да стоповете бяха от първите неща които смених защото много променят визията на задната част и като цяло колата е доста различна. Ветробраните са само на предните врати доколкото виждам защото има и комплекти за четирите. Страхотно се е променила колата...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Dmitarcho

А честито ;) И за стоповете и за ветробраните.
Ръца Пръца

ValkataFF

Много добре се е получило особенно с стоповете. А от къде се сдоби с тях, че и аз мисля да направя подобно нещо .

V.Buzev

Радвам се че ви харесва, а най вече че и на мен ми харесва  (rofl).

Стоповете ги купих нови от магазин за едрогабаритни части през фирма на познат с 35% отстъпка. Стоповете и мигачите в калниците обща сума 150 лв. марка DEPO.
Иначе по принцип това магазинче доставя частите от ТУК


Dmitarcho

Спорвд мен е добра цената...при положение, е втора ръка вървят 100-тина лв. комплекта
Ръца Пръца

Alexi

много добра цена за фейс стопове ,макар и неоригинални доста добре изглеждат а и са нови а не опечени от морга

V.Buzev

Да раздвижа малко темата с една бърза размазана снимка в гадното дъждовно време на 17"-ки с едни четири чисто новички Fulda SportControl 225/45/17.




ihovahi

Честито. Ама не е хубаво да се хвалиш с тия нови гуми, че има доста, които си търсят нови седемнайски  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Ilian Petrov

Айде честити! Хубави гуми!

V.Buzev

Благодаря!

Васе, бий се през устата ей  (bang)

Mondeicho

Изглеждат много добре, честито!
И да споделиш какво им е поведението на пътя ;D
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

V.Buzev

За момента мога да кажа че не съм карал по-тиха гума до сега. Като я изкарам извънградско тия дни ще пиша и отзиви за поведението в завой и при по-висока скорост.

ihovahi

Цитат на: V.Buzev в 23 Март 2016 14:33:24
Благодаря!

Васе, бий се през устата ей  (bang)

Идеята ми е, да ги пазиш от @Dmitarcho  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


V.Buzev

Цитат на: ihovahi в 23 Март 2016 15:06:30
Идеята ми е, да ги пазиш от @Dmitarcho  :)) :)) :))

Ахххх вярно, ще гледам да не прстистъпвам около Габрово или ако ходя натам ще оставам един часови до колата  :)) :)) :))


Dmitarcho

Много са ми широки тези, ще трябва да ги свалям с джантите .. а с тях трудно се тича :D  Дупка да не видят, и много безаварийни килемтри с тях ;)
Ръца Пръца

Mondeicho

Те са алумин, лекички демек (rofl)
Една по една и ще стане работата...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

jo_jo

леки са как :) вчера ги теглих от любопитство : 1бр 17-ка с гума = 22 кила

V.Buzev

Леки, леки колко да са леки? Тва 22 кг. малко ли са  :))?
На фона на 15"-те на Мегана тия направо ми строшиха гръбнака докато ги извадя от мазата  (rofl)

Dmitarcho

Абе щом ще е далавера....ще ги закача някак тея 90кила :)
Ръца Пръца

V.Buzev

#85
И след много мъка, умуване, кроене, един съсипан панел от Фокус МК2 и един разрязан заден панел от Мондео и нещата с 2 DIN китайската мултимедия/навигация добиха финалния си вид.
Не можа да стане на 100 % заводско, но вече ми писна да прекроявам разни работи:



Панела на климатроника най ме издразни и му решиш съдбата с две видии. Нарочно са никелирани за да се връзват с никел лайсничките около бутоните и часовника.
Вече съм и със светлия часовник и читав бутон за подгряване на прозореца (моя беше погрознял). Остава да си намеря бутон за аварийните с приличен външен вид.

Като ми дойде музата ще наснимам съсипаните неща и по тях ще дам обяснение в отделна тема, как точно съм направил монтажа.

ihovahi

Браво. Много добре си се справил  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


hotblooded

Някога и аз мислех подобна промяна, даже исках навигацията да е най-горе,  а бутоните за аварийки и отопление да са под нея.... Ама не ми стигна кураж да започна...

V.Buzev

Цитат на: hotblooded в 28 Март 2016 15:46:02
Някога и аз мислех подобна промяна, даже исках навигацията да е най-горе,  а бутоните за аварийки и отопление да са под нея.... Ама не ми стигна кураж да започна...

Е да ама аз понеже се набутах с тази мислейки, че е плъг анд плей в последствие реших тази промяна. Иначе си бях със Сони мп3 и си беше доволно. Но тази има повече гъзараийки определено - навигация, връзка с телефон през син зъб за разговори и плей на музика, CD, SD, USB. Единствено ме дразни радиото че няма RDS, но свиквам :).

Това което си бил замислил и аз го помислих, но след разглобяване установих, че това с тази мултимедия не може да стане или ти трябва някаква навигация която е доста плитка назад, за да не опре във въздуховода.

Ilian Petrov

Според мен много добре ти се е получило!
Силата и качеството на звука запази ли се?