Въпрос за естествена ПЕРФОРИРАНА кожа

Започната от viksata, 22 Септември 2011 11:53:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

viksata

Ако не съм оцелил раздела сорри...

Питанка имам за такава кожа ?
някой колега може ли да даде съвет каде мога да намеря такава, или къде да занеса седалката да я оправят, като се гони оригиналния вид определено!!



Питах в Перник но с такава кожа не се работи явно  :-[


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Pyrhel

Не съм използвал услугите им, но по форумите чета, че хвалят Автор Интериор - http://www.avtointerior.com. Като гледам галерията им добре работят и ги докарват нещата.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Колега, срещу блока, в който живея има едни автотапицери, които имат доста клиенти. Ако искаш мога да принтирам снимката ти и да им я покажа ?

viksata

Цитат на: Bobi в 23 Септември 2011 06:17:53
Колега, срещу блока, в който живея има едни автотапицери, които имат доста клиенти. Ако искаш мога да принтирам снимката ти и да им я покажа ?

Благодаря попитай ги моля, ако ли не май ще се обадя и може да си направя екскурзия до Горубляне ,но това с 2.9 да отида да я оставя и после да я взема седалката си е половин резервоар :D


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Bobi

Няма проблем.. Само където няма да стане по-рано от понеделник...

viksata



"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Bobi

Viksata, извинявай за закъснението. Значи, показах им снимките, от темата. Понеже ги познавам, решиха да бъдат коректни с мен и да ми кажат, че няма да могат да го направят.Но пък ми препоръчаха този сервиз, за който Анатолий (Pyrhel) беше споменал по-горе...Май ще се наложи да направиш една екскурзия или да им пишеш, за да не се разкараш напразно.

viksata

Благодаря, Боби  (fri)

Май ще трябва да се ходи до там (thup)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"