Форд Фокус 2.0 Zetec

Започната от ffmk1l, 21 Септември 2011 12:01:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexander

С вкус и стил както винаги!  (thup) Страхотна визия!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


Danchev

Много ми харесва (thup) особенно дупето ....  ^-^
How about a magic trick?

tha22don

И на мен много ми харесва задната част как се е получила!
И отпред също...само дано издържи преспите, които се задават отново  (thup)

ffmk1l

#33
Цитат на: Венелин в 05 Февруари 2012 17:54:12
Да, обмислял съм я, но няма да сложа по-ниски прагове. Причината-няма да мога да я вдигам на подемник. То и сега се налага да опъвам на всеки калник, за да може да влезе лапата, при това развита докрай. Не бива да прекаляваме с тунинга за сметка на практичността.Мисля да оставя някои черни елементи по колата, ще стане прекалено едноцветна.
Крилото е хванато с две шпилки 6мм и най-здравото монтажно лепило на "ХЕНКЕЛ", което успях да намеря. Относно задницата-трябва да прежалиш задната броня, тази красива вдлъбнатина на добавката влиза навътре и се налага да се прореже пластмасата на самата броня. Наложи се да се простя и с теглича, там също доста го мислех, но някак нямаше да пасва на цялостната визия на колата и реших да го сваля.
Всички детайли бяха напаснати, след това свалени, боядисани в камера и отново монтирани.
Няколко пролетни снимки.



Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

ForeverFord

Мега якия фокус  (happy) (happy) (happy) бравооо
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexander

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

tha22don


deshi

Може най добрия мк 1 в България като изключим рс-а.   Та аз  си спомням .... "Аз на тоя фокус никога няма да  го подобрявам никога по големи джанти от 15 " и никога няма да  го смъкна
Грозен си кат` OHC  .....

Danchev

Спойлера наистина се губи ... даже на някой снимки се едно го няма. Давай смело и него в цвета на купето (thup)
How about a magic trick?

amplified

AAA!!!
УЖАСНО ДОБРЕ Е!!!
Спойлера веднага за боя! :D


Иван Вълков

 (thup) ама като си сложил и джантите просто е станал мега красив (happy)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

camaro

Наистина най-красивия мк-1  (thup) само тия калъфки на седалките и това черно крило седи като кръпка на капака ама то си е до личен вкус и избор ;)

road runner

уникален е :) Евала Венелине ,продължавай в същия дух :)

ffmk1l

Цитат на: camaro в 22 Април 2012 23:56:22
Наистина най-красивия мк-1  (thup) само тия калъфки на седалките и това черно крило седи като кръпка на капака ама то си е до личен вкус и избор ;)

Благодаря на всички за хубавите думи, калъфите съм ги сложил заради моята дъщеричка, че като е в колата ходи навсякъде, докато вземем салон от СТ170 може би. Крилото ще се боядисва в цвета на колата, в момента влагам парите си в други неща, Фокуса ще почака. ;)
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

toretosz

перфектен  фокус  Венко.Кола пипната с вкус до последния детайл.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

ffmk1l

Една снимка пред язовир "Белмекен".

И една по пътя.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

pantata

Много красив фокус!

tha22don

Задните стопове на smoked Depo ли ме приличат, че от време на време залитам по тях и аз :)(beer)

ffmk1l

Цитат на: tha22don в 26 Август 2012 00:22:03
Задните стопове на smoked Depo ли ме приличат, че от време на време залитам по тях и аз :)(beer)
Да, такива са.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

ffmk1l



Oще малко снимки, добре се държи засега бараката. :) Малко му позамирисаха спирачките на едно спускане...:)
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


Dmitarcho

Красавец :D И джантата много му тича ;)
Ръца Пръца

Иван Вълков

Е как няма да е красавец в ръцете на такъв мераклия като Венелин  (thup)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

ffmk1l

#52
Така, моето пътуване през Родопите, Рила и Пирин завърши вчера почти благополучно. Mалко след Добринище спуках гума, по-точно и е..х мамата, че от там до Стара Загора съм карал с тънката резервна, за какво ги плащаме тия винетки, не знам.
Още една снимка, ако някой се интересува, ще му дам координатите на хотела, доволен съм много като цяло.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Dmitarcho

Ако си се разминал само с гума ... пак е малката беля ;) Не като мен почти да загубя едната "спица" на пътя :)
Ръца Пръца

Bobi

Страхотна стойка има фокусът! Кофти за случката, важното е, че си се разминал само с гума.

ffmk1l

#55
Взех участие и на събора. Който нямаше гуми, караше само драг ;). Може би ще е интересно на някои, ще изброя по памет резултатите на Фокус 2.0 Zetec срещу някои от колегите:

1. Ескорт 2.0 Zetec-бие ме с малко.
2.Сиера 2.0 DOHC - бия го с кола някъде.
3.Червената Сиера 2.9 v6-утрепа ме с три коли поне. ;D
4.Мондеото на Пърхела-скри ми шапката, бах тея печки как вървят... :'(
5.Мондео Мк4 2.0 DURATEC-бия го с две коли някъде.
6.Фокус Мк2 2.0 DURATORQ-бие ме с поне една кола.
7.Фокус Мк3 Ekoboost-бия го с около две коли някъде.
8.Пума 1.7 Zetec-бие ме с малко.

Като цяло за семейна кола, която няма дори и спортен филтър, не е зле. :)) Поздрави от Форд-сектата в Стара Загора.





Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

viksata

Кола правена със стил, няма нищо излишно закачено по нея (thup)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

mitakinen

Да, супер е количката ти и я следя отдавна. Само, че не е ли още рано да слагаш "сутиена" на колата - зимата още не е дошла :)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Pyrhel

Подготвяш ли фаровете? :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ffmk1l

Ти пък сега...издаде ме. Съмняваш ли се? ;)
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...