Скорпиона на Виктор

Започната от viksata, 17 Септември 2011 19:39:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

viksata

Благодаря Крис, ще премеря колко ми трябва като диаметър заготовка полиоретан и ще поръчам ;)

Радко сега съм без никаква добавка само с по високо температурно масло :)

Днес вечерта се заиграх да видя защо ми работеше странно двигателя....оказа се че една свещ не работи и си е тропал на 5 цилиндъра, смених я и ......о чудо ...чукането намаля..... стана по глухо :)

вече си работи по мазно и не е чак толкова дразнещ този повдигач :D

happy  (happy)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Светльо

Евалата спомена вчера като се видяхме и го смени маслото, друго си е с 6 цилиндъра вече те разбирам защо натепа този мотор.... На прибиране от Перник вчера с новото масло вече можеше да натискам по така, в баира си ги задминавах всички без ядове, 140-150 си пее този мотор и иска още :D

viksata

Цитат на: Радко в 11 Април 2014 19:40:32
Каква е добавката към маслото?

Сега те разбрах какво си имал предвид с "добавката"  :D това на снимката е подаръка към маслото... от колегата YACCO-BG ........концентрат за зимата за чистачките :)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

viksata

Скорпа ме слуша, карам го всекидневно, на газ се ядва.....



Имаше малка авария с волана...



тук лагерува с купето...


и здравото такова:




Климатика даде малко пакости





превърташе съединителя на компресора.. вече няма проблем и си духа студ :)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

2.9

сaмо тaкa Виксa-искa си поддръжкa стaрия корaб но кaто цяло е чудеснa мaшинa и имa кaкво дa дaде още.a и ремонтопригодносттa му е много добрa.Нямa вече тaкивa коли

scorpion4o

Евала, това е Колата! ^-^

viksata

Ето и новото ми табло.... без помен от пукнатини  (happy)

Благодаря на Младен за таблото....чест и почитания  (fri)







Поздрави....


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

SICKandPROUD

Ехааа страхотно е станало, поздравления за мерака и резултата.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Браво Виска, мерака не те напуска...само така  (thup)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

scorpion4o

Страхотно е станало.Много ме кефи! 8)


К.Методиев


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

yanev

Не съм писал отдавна тук, доста интересни неща виждам, черния Скорпион вече с нова боица това онова, БРАВО за мерака и труда, станал е още по страхотен !!!