Мондео MK4 на amplified

Започната от amplified, 24 Септември 2011 21:40:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexander

При това Мондео, дейлайтките светят на всички позиции освен на позиция - габарити! Разликата е че на 0 светят само фаровете и стоповете! А на другите си свети всичко, дори и на ауто свети всичко без значение колко е светло навън!  (thup)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


amplified

Точно така, ние с Pyrhel точно това се чудихме.  ;D

mitakinen

Как е положението с картите за България
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

amplified

Карта в момента търся. Сега съм свалил една за цяла Европа 2010-та година, за която някъде четох, че има някакво покритие в България, но не съм намерил време да купя диск, за да пробвам да я инсталирам.  ::)
В предно мнение бях писал, че колоните свирят по-добре, еми да ама вече към максимума почват да кривят, те май са 20 вата, а навитго им дава 50, сонито си им даваше 4х20 или 4х18. Но пък преди този момент звука е много по-добър и кристален.
Другото, за което не се бях сетил е, че сега съм с 1CD вместо със 6CD changer, DVD mp3 навсякъде пише, че не чете, но аз съм упорит и ще пробвам. Много бях свикнал да имам 6 диска, но това е бял кахър.  C:-)

Bobi

Как така не чете mp3?  ??? Да не искаш да кажеш, че чете само оригинални дискове?

Alexi

да ,дори да запишеш диск разбира че е менте и не го чете :P

Bobi

Адаш, ако е вярно това... хвърлай го на боклука  :D

amplified

Не бе... :D
Не чете mp3-ки записани на ДВД, на CD си ги чете  (hammer)

amplified

Направих охлаждането на усилвателя - само на контакт въртят.  C:-)




hitrata_lisi4ka

Аз пък видях мондеото на живо  (blush) Много е красиво!
Искам нещо русо, може и метла!


amplified


Иван Вълков

Баси якото  8). Уникални снимки както винаги. Давай същия дух (happy)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Alexi

новата техника си казва думата :)

BIGFORDFAN

 Онзи ден го засякох колегата в сутрешното МЕГА задръстване на жълтите павета,та му се полюбувах на комби-самолета,просто ми останаха очите ??? П.С.направи ми впечатление че колегата кара много културно за младеж с по-нова кола (thup),а и лайстните стоят УНИКАЛНО,дано скоро и аз да се доредя за такива,че много ангажименти...

amplified

Благодаря на всички  (beer)
BIGFORDMAN, ако си говорим за същото задръстване, в което Цариградско от Орлов нататък беше ЗАСТИНАЛО... егати ужаса!

BIGFORDFAN

 Същото,аз пътувах към The MALL,но бях със Спринтера,а ти беше с едни бели слънчеви фешън цайси 8)

amplified


BIGFORDFAN

 Абе нали не ти свети слънцето,добри са си (fri)

amplified

Опс...  8)


И малко превю какво  (stir) (stir)


Pyrhel

Еее, честита, супер! Като гледам пак по тъмно обаче :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


amplified





Малко по-нормални снимки на горната решетка  >:(

Alexi

за ползващите монитори с TN матрица  :)) пояснявам ,че снимките са чудесни ,с много подходящ за есента топъл цвят

Pyrhel

(clap) сега идва ред и на долната. Обаче колко неестествено стоят една с друга :))

PS: много ги харесвам тия фарчета за мъгла
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

amplified

Нарочно снимах в тази тоналност, падаха и листа обаче не можах да ги хвана както ми се искаше  O:-)  Пък и като дойде това време на годината имам наклонност всички снимки да ги правя такъв цвят  (happy)
Долната се чудя дали няма да е по-добре, ако боядисам долната й част черна, докато издиря titanium s.

Pyrhel

За снимките нищо не казах в тази тема, в другата го написах - след тебе хората ги е срам да качват (thup)

А за долната... Предполагам, че после ще продаваш старите решетки? Ако е "да" - недей, че после няма да я вземат.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

amplified

По принцип това ми е идеята, въпреки че българщината крещи да си ги запазя при евентуален проблем...
Сонито и то събира прах по тая причина. Абе ще я потрая така докато върви търсенето.

ValkataFF

Уникална кола ,личи си труда който си вложил в нея.И аз харесвам големи ,,кораби"като твоята колица,но немога да убедя приятелката вече годеница де ,да си вземем идна такава(може и по стар модел) и да си решим проблемите(най вече нервите) преди всяко пътуване .Поздрави...

Чебурашка

Хубав е кораба,и не само на снимки изглежда перфектно,откроява се и на улицата  (fe)

amplified

#58
Три пъти ура за модерното строителство!!!  (omg)







Pyrhel

Бааааааси мизерията, това е доста хлътнало (af) Шибана работа... 1-2 седмици без кола :(

Аз се научих по друг повод да не спирам под блоковете - падащи саксии и улуци по време на вятър... От 7-мия етаж като падне 10-килограмова саксия и става мазало върху колата (facepalm)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.