Ford Mondeo MK2 2.5 V6 ST

Започната от silver_lcs, 02 Април 2012 21:13:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

silver_lcs

Здравейте на всички колеги :) Реших и аз да покажа моята скромна количка,надявам се да ви хареса :)
Ще сложа снимки когато я купих и в момента както изглежда....за момента няколко пък ако има интерес ще има информация какво съм правил по нея :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

За 3 години мина през много подобрения но със сигурност това няма да е края :)




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Pyrhel

Добре дошъл. Много ми хареса мондеото още като го видях на живо случайно на паркинга на ОМВ-то. Фолиото отпред беше леглало много приятно. Тогава нямаше голяма разлика от боята, сигурно от снимката е разликата в момента :)

Боята гледам на последната снимка сравнена с първата е лъсната. Пребоядисвано или пастирано е?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Иван Вълков

Колега колата е станала супер (happy) - следя темата за колата ти още от другияр форум. Продължавай все така  (thup)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


amplified

Туй нещо ще стане уникално като завършиш пакета!
Не си ли мислил по снимка от СТ да направиш задна добавка за бронята и само да я залепиш и да си я пръснеш или директно на бронята да я правят?
И калъп после, че ако някой те тресне да не ходим да го убиваме после  (hammer)


tha22don

Жестоко е мондеото!
Много лошо гледа  (angry)


ForeverFord

Голяма промяна,голямо нещо.Адското Мондео   (happy) (happy) много яко си го направил
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


gogata1982

е няма такова комби  (thup)
много красива кола колега браво за труда и ентусиазма  (fri)


BIGFORDFAN

 Лелеее, доживях и тук да видя най-пипнатото мк2, много се радвам че колегата го показва да поточим лигички...въпреки че аз съм го виждал и на живо(излъскано до блясък разбира се). ;D
П.С. колега защо не си прехвърлиш цялата тема тук, повечето така направиха.  (fri)
П.С.2. как ще му заспят едни черни стикерчета над мигачите...  ;)


deshi

Браво , много добре замислена и реализиеана концепция ...
Грозен си кат` OHC  .....


silver_lcs

Благодаря на всички за хубавите думи,радвам се ,че ви харесва и оценявате труда който съм вложил за да изглежда така тази кола-оценявам го... ;)
А относно задната броня най-вероятно другата седмица ще се сдобия с нея :) И така ще завърша пакета и ще си изглежда наистина истинско...след това я чакат дребни подобрения с времето и ако изпадне на добри пари към лятото ще минавам към СТ200 моторче...мисля да го направя наистина уникално това мондео до колкото ми стигат силите и разбира се парите защото те са адски важни :)
Когато имам повече време ще напиша кратка история какво съм сменил ....Външно се вижда разликата :)вътрешно има доста нещица :)


FocusOwner

Абе, колега, слцчайно днес сутринта към 8:30ч. да беше в Свобода?! Защото видях до болка еднакво мондео като твоето? :)
I don't get strokes, motherfucker! I give 'em!


silver_lcs

Цитат на: FocusOwner в 21 Април 2012 15:14:12
Абе, колега, слцчайно днес сутринта към 8:30ч. да беше в Свобода?! Защото видях до болка еднакво мондео като твоето? :)
Да аз бях :) имах работа в Илиенци и оттам минавах ;) еднакво се съмнявам но моето е било със сигурност :) хихи


FocusOwner

Цитат на: silver_lcs в 22 Април 2012 07:11:25
Да аз бях :) имах работа в Илиенци и оттам минавах ;) еднакво се съмнявам но моето е било със сигурност :) хихи
Толкова брутално изглежда на пътя - няма второ такова! Помислих, че си ти, че ми се видя толкова до болка позната, пък и не ми се вярва някой да си направи така оригинално Форда. Адмирации за колицата, чукова е! :))
I don't get strokes, motherfucker! I give 'em!


BIGFORDFAN

Цитат на: FocusOwner в 22 Април 2012 09:21:52
Толкова брутално изглежда на пътя - няма второ такова! Помислих, че си ти, че ми се видя толкова до болка позната, пък и не ми се вярва някой да си направи така оригинално Форда. Адмирации за колицата, чукова е! :))
Най-якото е като видиш как в нашата ГоУф държава този Форд обръща глави по улиците... много приятно ми стана, все пак съм Голям Фордфен!


Backstage

Скоро го видях това мондео на живо ... НЯМА ТАКАВА КОЛА!!!
Благодаря за капачките братле  (fri)


silver_lcs

Да покажа новата си придобивка която чакам от 2 години насам и  ме прави адски щастлив :)
До няколко дена ще ми пристигне и капачката за халогена с която ще завърша пакета изцяло..
Надявам се да ви харесва :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


amplified

#16
АААААААА  (happy) (happy) (happy)
НАЙ-НАКРАЯ!
Изкъртва вече!!! Почти няма кво да не ми хареса, уникална е...!!!

Ама... няма да съм аз ако не изплюя квот ми идва веднага...
стопчетата са прекалено черни, много батманско ми седят.
Гърнето също хич не е на място.
Все дребни детайли разбира се!!!
Цялостно е....!!!!!!!!!!!!
Мислил ли си рейките да станат сребърни? Алуминиево сребро обаче.
Другата ми идея е долната престилка на задната броня да е в графит?
И на тая изчистена задница... мани го тоя държач на номера  (fri) То пък мк2 беше само ламарина капака... трябва с монтажно, ще вземе да падне ... :(

Поздравления!


toretosz

#17
колата е веднъж просто, визуалано няма какво повече да се пипа.слагай мотор да ти пълни душата
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


silver_lcs

Цитат на: amplified в 02 Юни 2012 18:54:13
АААААААА  (happy) (happy) (happy)
НАЙ-НАКРАЯ!
Изкъртва вече!!! Почти няма кво да не ми хареса, уникална е...!!!

Ама... няма да съм аз ако не изплюя квот ми идва веднага...
стопчетата са прекалено черни, много батманско ми седят.
Гърнето също хич не е на място.
Все дребни детайли разбира се!!!
Цялостно е....!!!!!!!!!!!!
Мислил ли си рейките да станат сребърни? Алуминиево сребро обаче.
Другата ми идея е долната престилка на задната броня да е в графит?
И на тая изчистена задница... мани го тоя държач на номера  (fri) То пък мк2 беше само ламарина капака... трябва с монтажно, ще вземе да падне ... :(

Поздравления!
Стоповете са си леко прозрачни,тип хела :)
Гърнето на живо стои добре,просто на снимките изглежда като подарено,а и няма да изрежа бронята за да го сложа ;)
На кое казваш "рейки " ? :)
ами не съм го мислил да го правя в друг цвят но ще помисля върху идеята която не е никак лоша :)
мога да му навия рапитки но пък другия интересен факт е да не ми се заядат куките защо я няма лайстната...
благодаря за хубавите думи колеги :)
Отностно друг мотор,да мисля го просто очаквам да изпадне нещо изгодно :)
На живо изглежда по добре ,като я гледам на снимките изглежда странничко :)


amplified

Рейките са черните на тавана.
Гърнето може би трябваше да е по правоъгълно, за да прилепне по-нагоре, но както казваш на живо най-вероятно е много по-добре.

Супер е!


Иван Вълков

Нямам думи просто.........уникална е колата!!!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


TourneoRS

Колата  изглежда много добре , искрено ти казвам най-безкористно и жлъчно ти завиждам  :)) направил си я хубаво   (fri) ако махнеш релсите от тавана за проба само дали няма да изглежда по- изчистена  O:-) . По салона правил ли си нещо  ... ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


BIGFORDFAN

 Честито Саше, дочакахме да я видим в пълен блясък тая уникална машина!  (happy) (drool)


amplified

На мк1 и мк2 рейките като се махнат става майка плаче... ай пак боя и кит...
пък и  прилича на гол охлюв без рейки поне според мен.
Нямам търпение да я видя на живо тая колица. Даже без задната броня като те видях в люлин като тръгваше се побърках!


silver_lcs

Благодаря за хубавите думи още веднъж :) ами без рейките ще е толкова грозно ,че не искам да си го помислям...свалял съм ги и колата става отвратителна...трябва да са друг цвят задължително за да подчертават линията отгоре ...
Ами днес мисля да се вясна на срещата и който е мераклия ще я види там :)
Салона си е кожен но има разни интересни нещица които се различават от стандартното....ще направя няколко снимки и отвътре днес :)


silver_lcs

ето и новата придобивка :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Pyrhel

Така, така! :) Всичко ли закачи - нави, камера?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


TourneoRS

Уредите пред скоростния лост какви са и къде си ги закачил ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


silver_lcs

Няма навигация..само камерка за задно виждане...
уредите са волт метър и налягане на маслото но все още не е вързано :)


TourneoRS

Уреда за налягане на маслото , когато го монтираш сложи една две снимки как и къде си сложил датчика .  (fri)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


didon80

Може да се каже че двамата с теб здраво се захванахме навремето да ги тунинговаме тия машини и както се вижда с постоянство всичко е въпрос на време да стане реалност! Поздравления още веднъж и от мен за положения труд, средства, време и любов в направата на този автомобил. За колегите, които не знаят вече е насочил усилията си към силов тунинг - спортен филтър, спирачки от СТ200 и т.н.  (fri)


ValkataFF

Супер е колата ,преди 2-3 дни я видях на живо просто е уникална .(На Сливница колега излизаше от една пряка и ти дадох път  ;)аз бях със старата ми бойна машина Ренде 19-ка...ЕН.....ВА.


silver_lcs

малко раздвижване.....новата придобивка на колата ще е двигател..2.5 V6 :) зимата ще се заигравам да го прехвърлям...снимки утре на новото сърце :)


gambit

ММММММММ  (clap) много лачено, много мерак е вложен в тази кола ;)


Vas



silver_lcs

Благодаря колеги...наистина съм вкарал много труд и следващата придобивка ще е това на снимките :) върви доста приятно и има доста хубав звук :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


К.Методиев

Супер е колата, следя я от много време, а така като гледам на снимките ще трябва и тръбите на климатика да сменяваш, голямо шоу ще е.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs



К.Методиев

Давай само напред.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Следващата придобивка..снимката е от производителя,чака се доставка до България :)



Uploaded with ImageShack.us


Jamari0

Браво колега с много хъс и да не забравяме средства я правиш!! С тези колектори трябва да "мърка" яко този V6  (ford)


ffmk1l

Кеф ми прави да гледам, че има и други, които правят коли, които не са вече първа младост. Ще се радвам да се запознаем на Събора.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


deshi

Готин проект ... всичко е мноого идейно ... на мен много ме кефи че е комби
Грозен си кат` OHC  .....


silver_lcs

Благодаря за хубавите думи колеги....ще има и изцяло нова генерация,няма като ще слагам нов колектор...термолента на колектора също ще има....замислил съм да взема  изцяло алуминиев воден радиатор и еър интейк...за повече мощност имам и други замисли но да вкарам  двигателя и да запали и тогава :) С двигателя ще си сложа и големите спирачки които слагам от много време :)
Всичките къстъм части са много пари но няма как....все пак искам да направя нещо интересно :) ще пускам снимки в процеса на работа :)


deshi

Пускай мотора че събор ни чака ... а за там ще ти трябва :)
Грозен си кат` OHC  .....


silver_lcs

От днес вече сме с "гол" кош :) до няколко дена мисля да съм вкарал 6-ка  ;D
Има малко разлики -климатичните тръби са по друг начин...тръбите за рейката,бензинопровода и други дребни разлики но всичко е налично само трябва да се замени.
Големи благодарности на DidiBao за оказаното съдействие отностно свалянето на тръбите на климатика :)


Uploaded with ImageShack.us


К.Методиев

Браво напредваш, а забравих да ти кажа, за климатроника може даже да не сваляш таблото, но ще го мислим скоро как точно да стане. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


BIGFORDFAN

Newly fitted V6 - first start 
Звяра е събудееееееен!  (hrn)

П.С. Скоро снимки и на монтирания климатроник!


К.Методиев

Марто за тези ли снимки говориш? Щото тука много не ми изглежда монтиран. :D




- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


BIGFORDFAN

 Климатроника е свързан, таблото също е монтирано вече, Сашо е бърз, не го подценявай!


К.Методиев

Не се и съмнявам, таблото се слага за има няма час на тази кола.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Иван Вълков

Ехе то конверсията от климатик към климатроник голяма сватба било. Някой ще изброи ли нужните части. На първо четене управлението на климатроника и сигурно вакуумните клапи стават ел. от там нататък е мистерия. Браво колега скоро да я видим сглобена колата.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


К.Методиев

Цитат на: Иван Вълков в 17 Февруари 2013 22:50:09
Ехе то конверсията от климатик към климатроник голяма сватба било. Някой ще изброи ли нужните части. На първо четене управлението на климатроника и сигурно вакуумните клапи стават ел. от там нататък е мистерия. Браво колега скоро да я видим сглобена колата.

Нищо сложно управлението си е пак вакуумно, мотора става с теристорно управление, има датчици за температура, вътрешен и за слънцегреене, най-лесно е както извадихме инсталацията от другото мондео и насадихме на това.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


vladi tanev

Браво много бързо действате и как само стои шестака във коша а тази паяжина вътре малеееее.
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа


silver_lcs

Таблото вече е сглобено...остава само да си довърша тези дни генерацията и излизам да раздавам газ...
Големи благодарности на DidiBao който оказа голяма помощ за климатроника,който си разбира си разбира :)
На клипчето малко трещи колата но е без генерация :)
Снощи разглеждах за още подобрения откъм двигател и ще има нови изненади,днес ще прозвъня няколко телефона да видя дали ще имам успех :)
Пък както каза Марто ще трябва да се направи едно дино да се видят тия коне колко са аджеба :)


К.Методиев

Аджеба чакаме да го видим този звер на пътя. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Благодарение на Didibao мигачите вече са габаритни светлини.При пускане на мигач си работи нормално.



Uploaded with ImageShack.us


К.Методиев


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Светльо

Най - красивото мондео в форума и в цяла България!!!  (clap) (love) (fe)


viksata

Много "лошо" Мондео (tts)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


К.Методиев

Който е имал досег с тази кола трябва да се гордее, станала е тотален уникат. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Една скромна неделна фотосесийка.....Благодаря на всички за хубавите думи,това е стимул да продължа да правя още и още и още подобрения :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Bobi

Страхотна кола! Евала! Продължавай в същият дух.


tha22don

Екстра е! Всичко е пипнато с мисъл и старание! Браво!  (fe) (thup)


hotblooded

 Извинявам се за невежеството - защо предния капак стои леко отворен? Не се събира 6така по него ли?


ilko

И за комби е много готина. Това с капака е нарочно, да се охлажда коша.


ffmk1l

Колата е много, много хубава. Това с мигачите съм го замислил отдавна за Фокуса, но не знам дали ще стои добре при положение, че са в бронята, а не до фара. Сподели как го направи - с една или с две крушки, дай малко подробности. Гърнето малко не ми допада, но наживо може да е по-добре. Поздрави.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


todorpp

Джантите каква марка са колега :)


silver_lcs

Капака е така за да се охлажда и разликата е огромна с отворен....
Мигачите са по идея на DidiBao ...с реле което е вързано към габарита и мигача...като дадеш на габарит се пали мигача а когато си пуснеш мигач си работи нормално....много добре изглежда колата така особено с запалени фарове ....изглежда доста интересно и различно....
Подобрения са замислени още много но всичко с времето ,че всичко е доста средства....


didon80



silver_lcs

Новата придобивка :)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


ffmk1l

#71
Я да видим кой пусна линка във Форума? (wdo) Айде слагай ги!
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


К.Методиев

Взе ги най-накрая, браво, чакаме да ги видим готови. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


radoslav94

Удобно ли е с тези широки педали?


silver_lcs

Цитат на: radoslav94 в 13 Юни 2013 22:42:14
Удобно ли е с тези широки педали?
да удобни са ми,свиква се.
Ето новия мод  ;D ;D ;D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


silver_lcs



silver_lcs

Борда на джантите беше доста избледнял и реших малко да се заиграя с него и се получи това.....


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


К.Методиев


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


vladi tanev

добре бе човек малко не помисли ли и за мухите сега ако кацне някоя ще се разкраче и даже може и някое краче да си счупи  :)) :)) :))

шегувам се просто са станали един път и какъв блясък само но и джантата си я бива  (drool)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа


Радко

Браво! И всеки един детайл си изпилал.  (wdo) Браво за ентусиазма ... колата е страшно хубава станала :) А на мен ми е интересно гумите не ти ли опират в калника отпред при неравности, щото и разтоянието между тях е доста малко ?


К.Методиев

Не опират веждите са раздути.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs



Dmitarcho

Ехе де .. Бравоска ;) Ама утре да направиш по хубави снимки да се види колко му отива ;) Така в този сумрак, като тийзър :P
Ръца Пръца


К.Методиев

Екстра са Саше браво.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Backstage

йеееееее а така


silver_lcs

На светло  ;D ;D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


whaaazp

Мн добре изглежда  8)
Доста си излъскал фаровете, като нови са!


ilko



didon80

Красота, поредното доказателство за това, че с постоянство се стига много далеч! Поздравления.


Dmitarcho

Супер са добавките :) Нямам търпение да го видя на живо това Монди ... :P Евалата за труда ;)
Ръца Пръца


silver_lcs

Цитат на: dmitarcho в 07 Юли 2013 20:26:22
Супер са добавките :) Нямам търпение да го видя на живо това Монди ... :P Евалата за труда ;)
благодаря за хубавите думи .....
ПС:кои добавки колега  ::)


Dmitarcho

ФАрове .. фарове ... :P
Ръца Пръца


silver_lcs

Цитат на: whaaazp в 07 Юли 2013 17:12:49
Мн добре изглежда  8)
Доста си излъскал фаровете, като нови са!
ами ходиха за рециклиране и полиране на стъклата няма как да не са като нови :)



Цитат на: dmitarcho в 08 Юли 2013 07:40:53
ФАрове .. фарове ... :P
;D


ffmk1l

Колега, страхотни са, дай на лични ако може повече инфо за това къде ти ги полираха, цени и т.н. Моите имат следи от камъчета, така и не ги оправих, знам, че с цериев оксид се полират.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...


hotblooded

 Якооооооо, с четириочките вади направо хищен поглед!


silver_lcs

Един "домашен" интейк и разбира се KN филтър... (rofl)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Alexander

Евала, уникално...  (bow) Предполагам се е усетила разлика?
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


didon80

Мда интересно решение, макар че още няма да е усетил разлика, тъй като без акумулатор ще му е трудно......


Bobi

Браво за хъса и желанието. Определно ще се усети разлика, но нека изчакаме колегата да направи "теста".

Надявам се, че приемаш и критики :) . На мен с новите фарове предницата ми изглежда някак странна, не мога да обясня точно, но с тези фарове сякаш се е позагубила линията, която я имаше с предишните. Решетката стои някак неестествено с тези фарове. И нещо, което искам да кажа отдвана... За Бога, махни това фолио от предния капак! Ще видиш, че е много по-добре без него.  (beer)


Светльо

Брутално е станало, вече ще си диша свободно както се казва. А за фолиото Боби, на живо е много яко, на снимки наистина не седи толкова добре ама на живо е брутално слива се почти на-пълно с цвета на колата и се вижда само лекото проблясване на самото фолио.  ^-^


К.Методиев

Добре е станало, а той акумулатор си има просто отдавна е преместен в багажника.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Цитат на: Alexander в 21 Юли 2013 16:21:17
Евала, уникално...  (bow) Предполагам се е усетила разлика?
най-вероятно има но все още немога да я усетя както трябва....

Цитат на: Bobi в 21 Юли 2013 18:38:58
Браво за хъса и желанието. Определно ще се усети разлика, но нека изчакаме колегата да направи "теста".

Надявам се, че приемаш и критики :) . На мен с новите фарове предницата ми изглежда някак странна, не мога да обясня точно, но с тези фарове сякаш се е позагубила линията, която я имаше с предишните. Решетката стои някак неестествено с тези фарове. И нещо, което искам да кажа отдвана... За Бога, махни това фолио от предния капак! Ще видиш, че е много по-добре без него.  (beer)
приемам критики...странна е предницата но определено не бих заменил моретте-тата за други фарове...правят колата различна а и са доста редки поне тук ..фолиото ми харесва ,на живо изглежда по добре отколкото на снимки...

Цитат на: didon80 в 21 Юли 2013 18:29:14
Мда интересно решение, макар че още няма да е усетил разлика, тъй като без акумулатор ще му е трудно......
от доста време се намира в багажника просто още не е дошъл реда да подредя кабелите но и това ще стане в скоро време просто не съм го доизмислил  ;D

Цитат на: Светльо в 21 Юли 2013 20:55:55
Брутално е станало, вече ще си диша свободно както се казва. А за фолиото Боби, на живо е много яко, на снимки наистина не седи толкова добре ама на живо е брутално слива се почти на-пълно с цвета на колата и се вижда само лекото проблясване на самото фолио.  ^-^
на снимки много неща не са хубави но те са за да се добие обща представа :)

Цитат на: DidiBao в 21 Юли 2013 21:32:39
Добре е станало, а той акумулатор си има просто отдавна е преместен в багажника.

ами за домашно изпълнение е добре ,не е най-красивото но като за експеримент ще върши работа


deshi

ако питаш мен ...важно е цялото излъчване на колата ... не ме кефят тея дето само кичат скъпи пластмаси ... и дотам ...
1 което за мен е важно имаш най добрия перформънс пакет за МК 2 2.5 дуратек-а сложил си го ти .. колата не  е дошла така ... оценям ти усилията понеже съм сменял мотори и знам какъв е кефа да качиш левела ... така че адмирации за това
2 пакет СТ ... мисля че заводския тунинг е най добър винаги ... така че доказва се че имаш вкус
3 джантите ... не мога да  ти намеря косур
4 интериора постарал си се и ефекта се вижда
5 окачване ... пуснал си я ... без това не става завършена
6 база за тунинг ...мондео комби ... мен лично ме кефи понеже обичам комби ...а  и си първия който го прави
7 моретките и ин-тейк-а бих направил всичко по същия както си го направил ти

-Фолиото ... според мен стои добре но на твое място бих инвестирал в един истински карбонов капак шото ти е лицето на колата ... а всичко останало е направено перфектно
-другото което бих направил на твое място за да доразвия колата  напълно е 4Х4 или само задно ....

иначе ако трябва да  ти дам оценка по точки за свършената работа
... бих ти дал 10 от 10 ... понеже ми е ясно през какво си минал ... и какво ти е  струвало ... и пак да кажа като цяло мисля че колата е чудесен пример за тунинг проект ...
поздрави и се надявам да  се запознаем на калояново  следващия месец   
пс.  махни си кавичките от заглавието на темата ... понеже колата вече наистина е СТ
Грозен си кат` OHC  .....


silver_lcs

#103
Да се похваля с новата придобивка...слабичка е 600 кубика 125 коня  (rofl)
PS:немога да разбера защо когато сложа повече от 1 снимка ми дава грешка на страницата.... ::) ::) ::) ::)



Uploaded with ImageShack.us



silver_lcs



silver_lcs



silver_lcs



Bobi

Защото ги слагаш в размер за 50 инчов телевизор.

Честито за покупката! И умната!!!


bay_huy

Честитка!! Натегай разумно че е студено вече и не държи много много :D


К.Методиев


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Малко да обновя темата с капачка за резервоар напълно алуминиева с гравирано лого....




Светльо

аа красота. Много добре се е получило  ^-^


К.Методиев

Евала направи я.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.