Шуменски Фокус на G_o_c_e_v

Започната от G_o_c_e_v, 21 Септември 2011 13:56:11

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

ihovahi

Ааа друго пее радиото вече а :) Супер !!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!



nipresi

Гоцев,много добре  се е  получил фокуса с новите фарове. Аз доскоро бях пред същата дилема, но точно заради окабеляването заложих на оригиналните за модела.

G_o_c_e_v

Окабеляването не ми е проблем, най ми е трудно да набавям каквото ми е нужно. Няма морги в Шумен и сега за едните кабели трябва да се пусна или до Варна или някъде другаде.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

fixmein45

Гоцев, аз като търсих букси за моите фарове(мене ми трябваха от стария фейс) отворих всички обяви за фокус преди 2002 на части, писах на всички за конкретните букси като им пратих и снимка за да не стане грешка и за 1 ден получих 5 отговора.
Лично моите ги вземах за 10лв+3.8 за куриер - изрично исках пуснат кабел по 15см поне, че знам ли ги как ще ги изтръгнат.
Направи същото но с фокуси след 2002, няма нужда да даваш пари за нафта като цената няма да е по-различна :)

G_o_c_e_v

Засега няма с какво ново да се похваля, но поне няма и от какво да се оплача ^-^
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Marlboro

То в днешно време, ако няма от какво да се оплачеш си е за хвалба...  :D
Яки джанти на трактора.  :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

G_o_c_e_v

Джантите са от ХРОМ пакета, който включва само джантите  (rofl)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

Гого, ти няма ли да направиш някой друг мод по колата?! Доста време мина, с нищо не се хвалиш  :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


G_o_c_e_v

Стискайте палци, следващия мод да включва след Фокус да пише C-maX ;D
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

pAbLo

 (rofl) Поливай повече ФИкуса и ще стане на Ц-макс скоро.
Успех ГИАта е хубавица - бе то наше лошо няма (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


G_o_c_e_v

Преди малко продадох Фоко и тази тема оставям на модераторите, да я правят каквото сметнат за нужно.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!