Срещи в Русе

Започната от hakeri123, 11 Октомври 2011 14:17:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hakeri123

Здравейте колеги реших да направя тема за Русенци относно срещите и въобще има ли навити за такива :)


Bobi

Абе, русенци живи ли са ?  ^-^

G_o_c_e_v

Не е за приказване, тука у Русето са толкова сериозни. И в другия форум не ставаше нищо, веднъж си повисях сам и повече няма да направя тази грешка, всеки си прави устата и накрая никой нищо не прави....
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

tha22don

Може, може :) Не пречи да се изпие по една студена лимонада или  (beer)

{REDNIKA}

И аз бих се вкл ако си бях в две могили но за съжеление съм в София по принцип :) макар че от 2-3 седмици и там не мога да се покажа макар и да искам :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

hakeri123

Четвъртък 18:20-30 на полигона най-добрия вариант пък и има хора ... има донякъде и причина да дойдете :) аз съм с 1 оранжево кабрио ;)

TourneoRS

Дайте да се преброим Ве , колко сме , живи ли сме , темата ни е на гъза на Андромеда  (coffee) , да не се събираме да не вземем да станем голяма група   :))
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Цитат на: TourneoRS в 11 Юли 2012 21:37:43
Дайте да се преброим Ве , колко сме , живи ли сме , темата ни е на гъза на Андромеда  (coffee) , да не се събираме да не вземем да станем голяма група   :))
Аз съм тук за момента :)

hades

хайде да действаме предлагам на 11.08.12г на текето на по биричка .часът вие го кажете (beer)
всеки който е горд кара лудо ford

TourneoRS

Става , стига да не е много топло , трябва да направим сефтето  ^-^
дУбре дошъл между другото  (fri)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


hades

благодаря за приветствието,а ако е топло биричката ще е студена :))
всеки който е горд кара лудо ford

TourneoRS

Да се разберем в събота със сигурност кое как да е , за да не изскочи нещо непредвидено  (coffee)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Щракнете по една снимка да ви видим и вас :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

#13
Ние ако се снимаме , това ще е голям удар за другия форум ... къде няма Русенска среща от създаването му  :P .

Въй ..то имало ще ме извиняват  :))
Предлагам да не е на текето , май не носи късмет  :)) 
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

hades

със сигурност ще има снимки, ами датата е уточнена часа да е примерно 11:00 ?
всеки който е горд кара лудо ford

tha22don

И на мен ще ми е "по-арно" някъде в града, ако не изникне някое ходене уикенда съм навит, че то в тези жеги трябва да се разхлаждаме някак...

hades

Цитат на: tha22don в 03 Август 2012 10:04:24
И на мен ще ми е "по-арно" някъде в града, ако не изникне някое ходене уикенда съм навит, че то в тези жеги трябва да се разхлаждаме някак...
ами за мен няма значение може и в града да се срещнем кажете каде  да се разберем и готово (thup)
всеки който е горд кара лудо ford

hades

добре предлагам така 11.08.2012 във 11:00часа   среща на тв кулата а след това някъде на по нещо студено .аз ще съм там който реши да заповяда (fri)
всеки който е горд кара лудо ford

{REDNIKA}

Това за 11 е добра идея но дайте да направим и една на 18 или 19 тогава ще съм си в две могили и може да отскоча до Русе ако има нещо :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

hades

и тогава също става,нека да видим сега дали ще съм сам ,ако съм сам сега тогава на 18или 19 да сме двама :D
всеки който е горд кара лудо ford


{REDNIKA}

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

hades

айде броени часове до русенската среща стягайте се момчета и момичета  тази събота от 11:00 на телевизионната кула ще ви чакам там (beer)
всеки който е горд кара лудо ford

TourneoRS

Надявам се да успея да дойда , може и да не съм с форд  :P , не е ли по- добре да се съберем направо някъде вместо да бием път нагоре надолу . Някъде на Винца , на Екото на ялта или нещо от сорта където няма много движение и има място за сядане . Срамежлив съм и много не обичам публичните места  :D  :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Pyrhel

Видяхте ли се, събрахте ли се, дайте компромати :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

#24
Компромати няма щото валеше дъжд и  щеше да стане компот  ^-^ . Аз минах по някое време но само някаква астра и една хонда стояха там . Май чакаляха за дъждовни червеи  :D

Ама съм шматка и половина  (hammer) (hammer) hades е написал в събота , защо съм останал с впечатление че 11 е неделя  (hammer) (hammer) , нормално е да няма никой .. то е било предния ден .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Dmitarcho

Цитат на: TourneoRS в 13 Август 2012 18:55:18
Компромати няма щото валеше дъжд и  щеше да стане компот  ^-^ . Аз минах по някое време но само някаква астра и една хонда стояха там . Май чакаляха за дъждовни червеи  :D

Ама съм шматка и половина  (hammer) (hammer) hades е написал в събота , защо съм останал с впечатление че 11 е неделя  (hammer) (hammer) , нормално е да няма никой .. то е било предния ден .

Да не объркаш за 6-ти септември ;) Четвъртък се пада :P Случват се и такива моменти, аз понякога цяля седмица изкарвам без да знам кой ден от седицата е, за дати да не говорим ;)
Ръца Пръца

Bobi


{REDNIKA}

явно няма смисъл тази седмица да отскачам до Русе че май няма да имам и финанси :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

kangaroo

До Петък ще има ли срещи в Русе, хайде аз сам в града...да видим има ли Фокусници тук (fri)?

TourneoRS

Цитат на: {REDNIKA} в 14 Август 2012 13:00:15
явно няма смисъл тази седмица да отскачам до Русе че май няма да имам и финанси :)

За какво са ти финанси , няма да вдигаме сватба я . Ще пием по едно кафе и още нещо , ще си видим мутрите и ще забием колчето дет се вика  (fri)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .