Събиране Бургас

Започната от mediacenter, 21 Февруари 2012 02:17:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hotblooded

 OK - Неделя, 15:30 - къде?


moni74

Цитат на: moni74 в 06 Декември 2012 23:50:45
На West-а примерно?

Или предложете нещо друго, но да е в града ако може :)


----------------------------

amplified


moni74

West-а е в морската, до ИМТ и кортовете. Влиза се от прелеза и после надясно.


----------------------------

amplified


mediacenter

Значи утре ще се видим.
В 15:30 съм там.

moni74

Ако всичко е нормално, и аз ще дойда на Уест-а в 15,30ч.


----------------------------

moni74

Уговорката остава ли? Че при този дъжд да не се окажа единствения клиент в заведението :)


----------------------------

amplified

Аз не съм с кабрио и не ми пречи дъжда :D

moni74



----------------------------


Ford-blue

Здравейте колеги снощи ме упътиха към форумчето до сега него знаех. Само в другия влизах. Та да ви кажа срещи на клуба си има от 3 години аз съм един от хората  дали идеята... всичко започна с паркинга на Кауфланд в Славейков и така до днес където срещите ни са всяка неделя на паркинга на Мото Пфое от 17:30 ако има желаещи добре сте дошли !!! Без значение колко души сте,а колкото повече сме толкова по добре !! Аз съм Иван ще чакам да пишете дали има навити и все още пазя този форум в тайна да изненадам другите Фордаджии !!! Айде поздрави от мен. Ще чакам отговори :) http://www.facebook.com/groups/175084532533969/ това си е асъл наща си страница във Фейсбук

hitrata_lisi4ka

Добре дошъл! Това е единствената група/страница във фейсбук FordClub.bg
Искам нещо русо, може и метла!

zar

Един "West" за събота следобяд евентуално?
Marriage is "given" and "take".If you don't give it,she will take it anyway:)

FuRoRR

Цитат на: hitrata_lisi4ka в 19 Декември 2012 23:09:02
Добре дошъл! Това е единствената група/страница във фейсбук FordClub.bg
Ще си позволя да те поправя колега,не е единствената а е една от двете,ако си достатъчно широко скроен ще осъзнаеш грешката си и ще я поправиш!Иначе става като по онова време от преди години дето само майка СССР съществува.
Сивото Зайче - Powered by ВЪЪЪЙЙ!

Pyrhel

Грешка не виждам, та и аз ще си позволя да те поправя, Форд Клуб България има само една фейсбук страница и това е тази, която я е показана в цитирания пост. Ако говориш за бившия лъчефорум, то адресът не е http://fordbg.com :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

FuRoRR

#75
Цитат на: Pyrhel в 07 Февруари 2013 00:12:23
Грешка не виждам, та и аз ще си позволя да те поправя, Форд Клуб България има само една фейсбук страница и това е тази, която я е показана в цитирания пост. Ако говориш за бившия лъчефорум, то адресът не е http://fordbg.com :)
Не,говоря за форума(клуба) майка,за който намекна новодошлия колега,който така радушно посрещнахте 3-4 поста нагоре.Не е правилно да си насочвате читателите към правата вяра толкова лукаво-български Форд страници бол...Не е правилно да си насочвате читателите към правата вяра толкова лукаво .
ЕДИТ ОНТОПИК-Чисто информативно колко човека се събирате на срещите?
Сивото Зайче - Powered by ВЪЪЪЙЙ!

Pyrhel

Лукаво? :)) Какво означаваше "лукаво" в случая и какво е "права вяра"? :D
В Бургас - не знам, май не са редовни срещите, в София се събираме между 18 и 30 човека.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

 В Бургас се събираме "при нужда" - ако някои има проблем - събираме се и помагаме ако и с каквото можем. Нямаме редовна "явка" просто защото трудно се уцелваме да имаме свободно време едновременно.  Но чрез форума, скаип, телефони - държим връзка !
С най-добри чувства - но "правата вяра" и "клуба (партията) майка" са понятия от едни други времена....

hitrata_lisi4ka

FuRoRR, до колкото разбрах, колегата пита за страницата във фейсбук на този форму и клуб. Затова му дадох и съответния линк, с уточнение, че този клуб има само една такава. А колегата е свободен да избира към коя общност ще се присъедини.
Искам нещо русо, може и метла!

amplified



hotblooded

Цитат на: amplified в 02 Март 2013 12:57:14
Тази Неделя?
ОК, разберете се кога и къде....

zar

Кофти че тая седмица не съм си в родния град ,ама ми се струва ,че активността нещо е доста ниска (omg)
Marriage is "given" and "take".If you don't give it,she will take it anyway:)

amplified

Аз съм изцяло свободен 3:30 пак там?

supertorr

Цитат на: amplified в 02 Март 2013 15:59:11
Аз съм изцяло свободен 3:30 пак там?
е това е да имаш избор между две срещи >:D

moni74

Пак къде? На УЕСТ-а ли? Малко тъпо е станало там. Аз ако съм свободен, ще взема баткото и ще дойда. Но завися от децата :)


----------------------------

amplified

За мен е все тая пак имах предвид до конната база :) и час ми е все тая

hotblooded

 Колеги, последно - среща ще има ли и кога/къде ?

amplified

Аз съм все още за... ама вие си мълчите :)

moni74

Аз вероятно ще отпадна. Към 14ч излизаме на разходка с децата и едва ли ще успея да дойда.


----------------------------

hotblooded

 Борка, май оставаме само двамата.... аз излизам извън къщи, ако искаш да се видим - врътни един телефон и ще дойда където кажеш :)