C-MAX 1.6 TDCI 90 коня 2007 година

Започната от PsychoRealm, 25 Май 2013 00:24:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

PsychoRealm

от 3 дена съм собственик на въпросния форд, за сега съм много доволен, гори много малко...купих го от Севлиево, преди месец е вкарано от Италия, до Бургас изгори много малко нафта...имах пежо 206 преди това, пак 90 коня дизел, то гореше повече... снимки отще нямам от както е при мен, ще направя тези дни, а сега ще сложа снимките, които ми прати човека от който го купих, екстрите са стандартни:4 ел.стъкла, ел. огледала, климатик, 6 въздушни възглавници, стереото е сони, за което имам въпрос...има зелена и червена слушалка и функция телефон, ама като я натисна и изписва, "AUDIO MUTED"мога ли да свържа телефона и ако да, как?...някой ако може да помогне, ще съм безкрайно благодарен....за друго не се сещам...аа да, забравих приятно ми е , казвам се Борислав! :)





ihovahi

Еййй много хубава колица :) Честито!!! Да те радва много и само да я караш без проблеми да имаш. Хайде направи снимки не се стеснявай :) Джантите са страохотия... много кефят  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Честито Колега. Само нафта и масло да наливаш и много безаварийни километри заедно.
Ръца Пръца

Bobi

Здравей и добре дошъл! Колата ти е много хубава, да си я караш със кеф и здраве.

mitakinen

Честито за колата. Това, че на радиото имаш зелена и червена слушалка нищо не значи - на всички ги има. Трябва да провериш дали имаш блутуут. Като потърсиш с телефона и и ти излезе Ford audio, значи имаш. Иначе ако искаш да имаш - само модула е 79 лири. Отделно трябват кабелите и микрофона. Другия вариант е да сложиш един Parrot Bluetooth Hands Free.
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

hotblooded

  Хубав Макс, а джантите са "убиец".... Честито още веднъж и много безаварийни км!

PsychoRealm

ето още някоя снимчица, тъкмо застъпих нощната смяна и реших да и направя 2-3 снимки, малко са кофти с тоя телефон, ама нямам фотоапарат под ръка....




G_o_c_e_v

Добре дошъл :) в Пежо форума имаш ли регистрация? Че първата ми мисъл, когато прочетох ника ти беше, "я още един от пежо"
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

PsychoRealm

#8
Добре заварили ,2 пежа смених за 7 години, преди това имах форд фиеста, 3 години я карах, не ме е предавала никога :)... :) с този ник съм регистриран и в пежо форума :) :) :)

VENTCI

Добре дошъл    Много е гот машината - само нафта и добро масълце да и слагаш и много безаварийни км.   Честито