Тема за общи поръчки от сайтове от чужбина

Започната от Bobi, 08 Декември 2011 16:14:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

opex

някой знае ли как се казва фирмата за доставки от англия /примерно/ чиито офис се намира до мол Paradise в една пряка
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Не знаех,къде да пиша затова ще пиша тук.Намерих от едно място емблеми за ключовете на Форд с 3-те копчета.Една емблемка излиза около 3-3.50.Ако някой проявява интерес нека пише тук,хем да се преброим.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dmitarcho

Ули ...искам. Не знам обаче дали са еднакви със згъваемите ключове. Ако някой знае - да каже. Иначе не ми пречи да пробвям :) къде не съм дал 5 лв. ;)
Ръца Пръца

Septerra

И аз искам, че мойта е паднала някъде в миналото. :)

Pyrhel

Еднакви са. Обаче лично мнение, че всичко над 10-20 стотинки за стикер е обир.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Не е стикер,баш си е емблема за ключ.Никой не на силвам,само питам да видя колко ще се съберем.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

jo_jo

аз търся хубави стикери за тасове/джанти, по принцип ми трябват по-големи, но каквото падне ще се радвам

Dmitarcho

Кирчо, брой ме тогава, за 2 емблемки ;) До срещата ще могат ли да ги доставят ;)
Ръца Пръца