Mondeo mk3 2.0 I

Започната от Besniq, 06 Октомври 2018 12:22:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Besniq

Здравейте колеги !
Както повечето от вас знаят, след известна пауза и член на друга група отново съм тук, а именно с Мондео 2002г. На кратко, колата я закупих януари месец ( даже запали  (tooth) ) изпълнение - Джия 2.0 газ - бензин, внесена от швейцария ( джамбазина се хвана за главата с мен като се овъргалях в снега да я огледам от долу - като нова е ! ) Получавам алергия като видя ръжда. Та колата като екстри има : Кожен салон с ел. и подгрев на предните седалки ( вече само на пасажерската, щот другата я смених, че беше окъсана и подгрева не й бачка + мига ми аербег ), подгрев на челното стъкло, климатроник, 4 ел. стъкла, ел. огледала, ел. люк ( ама го спрасках ), круиз - контрол, хроматично огледало. Нямах намерение да правя нищо по нея, а да си я ползвам като нормалните хора, е да, ама тва не ми харесва, онова не ми харесва  :D Позатъмних я, Взех и джанти 17', сложих и едно двойно динче, и понеже фаровете много изпъкваха така лъскави, ги отворих, боядисах блендите и затворих  ;D . Имахме някои драми с бензиновата помпа и решихме, че няма да палим от първия път и то лятото  :-[ но вече всичко е ок.


anikolov

Честито, колега! Гори ли масло?

Mondeicho

Честито завръщане към марката и само безаварийно шофиране. Хубаво е, че се грижиш за автомобила, той ще се отплати  ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.