Поредния Фокусник

Започната от lordextra, 28 Ноември 2012 21:17:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

lordextra

И така като гледам съм забравил да се похваля за придобивката , път си разтягам локуми за авто-газови с-ми  :)) , но сега с гордост ви предстявям "Форсажа" . като модел 2000 Фокус на 1.6 кубика около 100 коня. За сега сменян ангренаж / ако знаех нямаше да сменят, стария беше сменен в Италия  :o  ???  ::)  :'( / и само се набутах, но маслото антифриза и пистовия си бяха за смяна / масло 35, филтър 5, пистов 30 /. Подобренията са радио сони от старата кола и DRL за 10 лева и АГУ - има тема по въпроса  ;D  ;D  ;D .
Ето и малко снимки , разбираш ли : , дрл пикник .
Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.


Иван Вълков

Супер е колицата само за гориво да ти прави харчове и много да те слуша.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

tha22don

Фокусчето е попаднало на собственик - да се гледате взаимно и да нямате конфликти :)

G_o_c_e_v

Значи не само Аз съм си поставил така LED - ките 8)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

Тая снимка от "пиник" вземи я махни :D Да те накарам,неможеш паркира пак така, албанските тираджий пасти да ядат пред тебе.
Двуврато фокусче...ями... Много лачено и красиво. Много безаварийни км. и само хубави моменти ;)
Ръца Пръца

smirkb0y

Честита, изглежда хубава.
"Един форд запалил зимата и го кръстили фокус" :P

Alexi

Цитат на: smirkb0y в 28 Ноември 2012 22:45:09
Честита, изглежда хубава.
мда много добре изглежда ,кажи нещо и за колата :))

G_o_c_e_v

Мигачите... мигачите ако са бели ще е още по добре 8)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Vas

Цитат на: G_o_c_e_v в 28 Ноември 2012 23:06:35
Мигачите... мигачите ако са бели ще е още по добре 8)

xaxaxa пускай мухи на човека в главата ;)
Честито за Фокуса, красавец е (thup)

lordextra

Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.