Търся колега, на който да му предстои преподписване с Глобул.

Започната от Marlboro, 08 Февруари 2013 15:35:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Marlboro

Интересува ме, дали има колега абонат на Глобул, на който му предстои подписване или преподписване на договор, в рамките на следващата седмица и няма намерение да си взима телефон към договора. Ако е възможно бих желал да си взема телефон, към неговия договор, плащам го изцяло веднага, не става дума за лизинг.
Ако някой има желание, да ми направи тази услуга, нека ги пита, каква цена искат за Iphone5 White 16GB, към договора
Благодаря предварително.  ^-^

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


Dmitarcho

Асенка, не си я вземай тая 5-ца, много се оплакват от нея ;) По-добре 4 S ...Но ти си знаеш ;)
Ръца Пръца

Marlboro

Пред мен не стои дилема дали да е 5ца или друг телефон, твърдо съм го решил и ако сменям телефона си, нямам намерение да е с нито един друг модел.  8)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

moni74



----------------------------

Marlboro

Благодаря на moni74, но на него му дават цена, която е и на свободна продажба.  :-[
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

hotblooded

Цитат на: Marlboro Classic в 08 Февруари 2013 18:06:55
Благодаря на moni74, но на него му дават цена, която е и на свободна продажба.  :-[
Globul Rulez! Промоционалните им условия винаги са колкото на свободна продажба от нормален магазин :(

supertorr

Цитат на: hotblooded в 08 Февруари 2013 21:19:28
Globul Rulez! Промоционалните им условия винаги са колкото на свободна продажба от нормален магазин :(
Не е съвсем така, има доста добри оферти.

Асене, за съжаление моите са по късно / септември, октомври/, но ако изпадне нещо ще свиркам- успех

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

Не трием темите, оставяме ги в забвение (fri)
Да ти е жив и здрав новия телефон :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

много безавариини минути заедно,безброй гигабайти да минат през него,сервиз да не вижда :D
Ръца Пръца


Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!