Maverick 2.3I 2007 owners manual

Започната от Simomir, 18 Октомври 2023 09:40:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Simomir

Здравейте,
От скоро съм горд собственик на Маверик 2.3i от 2007 година. За краткото време (няколко седмици) от както го карам съм доволен от возията и поведението на пътя. Но малко трудно намирам информация за модела и се надявам ако е възможно да се намери ръководство / инструкции за ползване. Порових из форума но линковете на които попаднах вече не работят.

Благодаря предварително.


ivchotr

Порови ТУК. Току-виж откриеш каквото ти трябва.

nogopechen

В Америка се нарича ESCAPE 2005.

ivchotr

Май мернах из горните линкове Ескейп 2003 г.

Simomir

Благодаря за отговорите. Намерих за Маверик 2003 година и за Ескейп 2005 година.