Проблем с рециркулираща клапа Фокус мк2 климатик

Започната от Shm3n7i, 31 Май 2019 14:42:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Shm3n7i

Здраейте, искам да попитам някой разглабял ли е рециркулиращата клапа(тази за въздуха дали да е отвън или вътрешния да върти). Проблемът при моята е че застава с такава позиция че запушва и двата отвора, съответно перката работи без приток на въздух и за малко да изгори. Самата клапа когато пусна да върти вътрешния въздух не реагира( поне в пътите в които гледах) когато я изключа( да влиза външен въздух) започва да се върти и не спира, или прави пълен оборот или спира, така че запушва отворите. Помогнете моля  :-[
Ако темата не е за тук, моля преместете я.