Сервиз или майстор за Пловдив

Започната от ivaylovelkov, 11 Април 2017 06:25:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ivaylovelkov

Здравейте колеги.
От скоро съм в Пловдив и не съм запознат със сервизната обстановка в града. Иска ми се, ако е възможно да ми препоръчате сервиз или частен майстор, които да си вършат работата съвестно и да може да се разчита, пък ако и не са кожодери още по-добре, но най вече да знаят какви ги вършат  ::)
За предпочитане сякаш са ми малките сервизи или някои свестен майстор извън сервиз, защото ми се струва, че биха отделили повече внимание да си свършат работата и обикновенно избягвам големите сервизи за да не влизам в излишни разходи и до колкото чета насам-натам и в излишни процедури и време. До момента имах късмет в други два града да открия по един такъв майстор и последните 10 години се радвах на успешни ремонти, та дано и тук излезе някой :P
Предварително благодаря на отзовалите се!

П.С. В момента имам нужда от ремонт по спирачките. До колкото успях да открия информация за сега клоня към Автосервиз Дракон сякаш, но да каже някой препатил най-добре :)


zloster

Доста късен отговор, но може да помогне все пак.
Аз не съм от Пловдив, но Фиеста-та от профила ми я правих при Жоро от Търговиите 2016-та година. Него го ползвах и да види/чуе/прегледа колата преди покупката. От там до село Труд е 5 минути :)
На колата е направил смяна на ангренажен и пистов ремък, ролките, водната помпа, смяна на предните дискове и накладки, спирачната течност, маслото, смяна на свещи, махане на картера и капака на клапаните за инспекция и почистване, чистене на грешки от компютрите на колата.
За съжаление нямам негов телефон.
"Търговиите" е местно пловдивско име на пазар/складове в северната част на града. Прикачвам снимка от сателитната карта на Гугъл.
Той е в това сивото ламаринено хале/склад с дъговиден профил - на картата е ръждивия покрив.
Чукча не читател, чукча - писател.
Смисъл, произход и употреба са пояснени на http://dslov.ru/pos/38/p38_229.htm
За обогатяване и подобряване на говорно-писмената ни култура: https://rechnik.chitanka.info/ http://ibl.bas.bg/rbe/ https://rbe.chitanka.info/