Акт в Австрия

Започната от asenov1984, 16 Февруари 2017 13:36:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

asenov1984

Здтавейте колеги миналата година на 11.09.2016 заминах с колата към Германия по път в Австрия съм минал някъде с висока скорост днес 16.02.2017 получих писмо от Аестрия с глоба 85€ мисълта ми е има ли някой който да има акт извън БГ и да не си е платил или след като не е платил някакви проблеми ще съм благодарен ако ми отговорите благодаря


hotblooded

Ако не ходиш повече  в Австрия - нямаш проблеми...

Mondeicho

Преди няколко дни имаше тема за нова измама с акт от Германия за превишена скорост, беше сниман и телефоните за контакт бяха костинбродски. Ако искаш снимай твоя и някой компетентен може да изкаже мнение.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

sstefan

И сега голямо шубе-ще плащаш ли/ще ти се размине ли? Класика: Българи пътуват из Европа.
Поздрави специални за пунктоацията!  (rofl)

Pestarzt

Човек като се насере трябва да може да се избърше ама Ганьо не обича да го клатят, а той да клати може... (censured)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

Плащай .. да не се окаже след години че са станали стотици ,ако има лихви като тука :)

TourneoRS

Тук пише малко по въпроса.

Имам спомен, че има лихви но не съм сигурен.  В Австрия, Унгария имаше на няколко скапани места камери. Който пътува често ги знае, но който минава за първи път почти винаги се хваща. Аз около Будапеща за малко да изгоря  :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Septerra

А защо си позволявате да карате доволно над ограниченията в чужбина? Не че съм чак такъв моралист, и аз покарвам бързичко понякога, но в България и за малко. Като си в чужбина си карай спокойно, за да знаеш, че няма да имаш ядове. Поне такава е моята логика.

hotblooded

Цитат на: TourneoRS в 16 Февруари 2017 18:55:43
Тук пише малко по въпроса.

Имам спомен, че има лихви но не съм сигурен.  В Австрия, Унгария имаше на няколко скапани места камери. Който пътува често ги знае, но който минава за първи път почти винаги се хваща. Аз около Будапеща за малко да изгоря  :D
Унгарските КАТаджии правят номера като сръбските - качват се с камера на някой надлез над магистралата и снимат от там.  Отделно че техните мобилни камери снимат и в гръб - от Суботица до Будапеща винаги ще има поне една засада...
В Хърватия - не се лъжете да карате зад някой каращ бързо,  там магистрална полиция снима изотзад,  изпреварва ви и ви спират на първата отбивка - можете да не платите,  но колата остава там докато си платите глобата.  За 50км/ч отгоре, 2014 година глобата беше 800 еврака.... 


asenov1984

Не мисля че 104км в час е много!!!!
Пиша го за някой колеги тук не ме е шубе
Но просто реших да питам.... Но критици много
Ама нали се чува Австрия Германия и хоп напраеил съм гуша не напротив трябваше да пътувам поради здравословни причини но това е др тема.... По принцип не карам бързо дори и на магистрала и знам 104км не са много успех на всички и за заключение няма да платя нищо

raikkkonen

Здравей, и аз съм в същата ситуация, но глобата ми е малко по-солена, 175евро(37км/ч превишаване). Преди месец пратих на приятел 10 евро по банков път в чужбина и превода ми струваше около 50 лева. Затова сега поисках информация от банката колко ще струва този превод и в 2 клона не ми дадоха никаква информация(зависело от банката посредник). Някой ако може да сподели къде може да намеря инфо, или ако си е плащал вече глобата и знае, нека сподели.

Бари

Цитат на: raikkkonen в 10 Март 2017 21:53:51
Здравей, и аз съм в същата ситуация, но глобата ми е малко по-солена, 175евро(37км/ч превишаване). Преди месец пратих на приятел 10 евро по банков път в чужбина и превода ми струваше около 50 лева. Затова сега поисках информация от банката колко ще струва този превод и в 2 клона не ми дадоха никаква информация(зависело от банката посредник). Някой ако може да сподели къде може да намеря инфо, или ако си е плащал вече глобата и знае, нека сподели.

Здравей! Може ли информация за цените, след като вече си платил? Аз за тия 50 лева бих си купил билети с Уизеър, за да отида да си платя на място, да пия едно кафе и се прибирам същия ден  (tooth)