Не-Фордът на hotblooded

Започната от hotblooded, 21 Октомври 2016 23:18:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hotblooded

Накратко :
Инсигния Комби, 2.0 CDTI 160 к.с. автомат 2011  г.
С регистрация N1 и една година/30000 км гаранция





Ниво на оборудване Космо - полу кожа, Ел стъкла, Ел огледала с подгрев,  електрохромно огледало, бленди на страничните огледала,  борд комп, темпомат, преден заден парктроник, голяма навигация,  атермични стъкла, ел отваряне на багажника 





Alexi

ей каза и я взема :) айде със здраве и безаварийни .. върви ли  :)

G_o_c_e_v

Много е хубава, дано само да те радва ^-^
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

hotblooded

#3
Цитат на: Alexi в 21 Октомври 2016 23:31:06
ей каза и я взема :) айде със здраве и безаварийни .. върви ли  :)
Харесах я преди 40 дена,  но пусти командировки...  Днеска и в КАТ не беше нормален ден... Но после Бургас Троян за 3 часа и 20 мин, без магистрала, с две почивки
P. S Не върви като Мондео 2.2 TDCi,  но пък кутията носи 50 коня отгоре.... И чака да мине гаранцията  (stir)

Alexi

кутията е до 440 нютона внимавай с нея :) и е добре да и смениш маслото така както е необслужваема щото в бюлетина на Айсин пише друго

hotblooded

И маслото и филтъра ще сменя,  тоя мАтор е 360Nm,  като с пипне става 195 коня и 400 Nm... 

Pyrhel

Честита и безаварийни! Да кажеш как е разхода при нормално каране като й се накефиш :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков

Честито Иво!!! Много хубава кола, много да ви радва.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Ilian Petrov

Честито и от мен! Хубава машина! :)

ihovahi

Честито Иво. Най-накрая ти остана време да я вземеш.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Dmitarcho

ЧЕстита ;) По ли е тясна от мк3 вътре ?
Ръца Пръца

hotblooded

Цитат на: Dmitarcho в 22 Октомври 2016 11:03:32
ЧЕстита ;) По ли е тясна от мк3 вътре ?
Отпред поне -  не

Dmitarcho

Имахме лек спор с един познат...че е тясно в инсигнията :) Щом на теб ти е добре, значи определено е комфортно вътре ;) Със здраве да си се возите :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

hotblooded

Ако има предвид задните седалки на седан и хечбек е прав

Septerra

Честито, изглежда страхотно! От любопитство - как намираш мотора като шум, в движение и на място? Това е едно от малкото неща, които не харесвам в Инсигния. :)

Безаварийно!

hotblooded

При равномерно движение, дори и със 160 е по тих от 2.2 TDCi,  като набия педала до долу - ръмжи една идея по нервно,  а 130 коня варианта осезаемо се мъчи с това купе

Mondeicho

Наистина супер изглежда! Честито и много безаварийно шофиране!
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

sstefan

Карах 3 г. служебна Инсигния, дизел 130 кс. седан. Мотора е слаб за това тежко купе,мъчи се. За тясна-тясна е,отзад аз не мога да седя,главата ми опира,колената също в пр. седалка ,а не съм баскет мен-1.85м съм висок. Багажника е плитък,ако се сложи "патерица" става по-дълбок. Има лоша видимост от шофьорското място,гадни огледала ,краката ти опират в барчето.....Мк3 е по-голям,Мк4 да не говорим. Иначе за 62к нищо не се развали,за служебна става.От комби нямам впечатления,карах 160кс -определено е по-голям кеф. Толкова за Инсигния.
ПС. Със здраве да си я караш.

hotblooded

Във седана отзад аз не мога да вляза  (rofl) обзорът от шофьора и други неща са жертвани в името на аеродинамиката,  при Мк3 жертвите са в името на цената...  Сменям я основно заради автомата,  при Мк4 просто няма класически автомат,  а PowerShit кутиите за мен са като чалгата - такова нещо в моя кола няма място

sstefan

При мен беше ръчка 130 коньовата,160 която карах също. Надявам се следващата ми кола да е автомат,ама мощен -:)


hotblooded

Пробвах 130 конската,  то не беше ръмжене, не беше чудо...  195 к.с или 2.0 турбо бензин най прилагат на това купе

hotblooded


hotblooded


ihovahi

Светлият салон е супер. Хубаво снимки Иво.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Alexi

като се появи едно хлапе ще му обади на тоя салон :)

hotblooded

Цитат на: Alexi в 23 Октомври 2016 10:30:08
като се появи едно хлапе ще му обади на тоя салон :)
Да даде господ,  пък ще го мислим

Septerra

А автомата как го чувстваш - на мен точно този ми сменя доста мудно. За магистрала е ок, разбира се. Говори се от много време, че Опел ще пуснат нов автомат, но така и не го сменят този.

hotblooded

Цитат на: Septerra в 23 Октомври 2016 11:52:46
А автомата как го чувстваш - на мен точно този ми сменя доста мудно. За магистрала е ок, разбира се. Говори се от много време, че Опел ще пуснат нов автомат, но така и не го сменят този.
Харесва ми повече от DSG,  PowerShit и много повече от аналога му вШевролет

К.Методиев

Честито и много безаварийно, до онзи ден карах такава Инсигния, 2.0 160 кончета ръчка вървеше прилично.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Alexi

предимството на тоя автомат е че е здрав ,за разлика от кашкаваленото ДСГ примерно