ВНИМАВАЙТЕ! измама с играта на бензиностанции ЕКО и Гудиър.

Започната от petermitkov, 02 Юни 2012 11:50:57

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Alexi

що мен тоя дизел ми се струва точно като стария им обикновен дизел ,т.е. бива .. вече за 200 лв слагам от него колата си върви и харчи нормално ..


mitakinen

Но няма нищо общо с Дизел+ и разликата я усещам. Двигателя стана по-шумен, като тръгна да изпреварвам някой се замисля преди да се изтреля. ЕКОномията му е в това май, че като разбереш, че не можеш да вървиш по-бързо и се отказваш и така правиш икономия :)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

supertorr

Цитат на: Alexi в 04 Юни 2012 20:05:50
що мен тоя дизел ми се струва точно като стария им обикновен дизел ,т.е. бива .. вече за 200 лв слагам от него колата си върви и харчи нормално ..

Е светнете и нас простосмъртните; )
Тъкмо е време за пълнене на макс

Alexi

да ти кажа и те не знаят какво продават така че няма никаква яснота .. но откъм инсталация най добре са омв - пласмасови трасета ,гумирани танкове ..

Dundee

Потвърждавам че напоследък дизелът на Еко е по-лош от преди. По точно откогато започна играта със стикерите колата стана по-тромава, ускорява тегаво, разходът се качи. Смених бензиностанцията на А. Малинов с тази на Н. Вапцаров (София) и все така лошо представяне на колата. Ще се ориентирам към друг доставчик.

hotblooded

Цитат на: Alexi в 04 Юни 2012 22:31:35
да ти кажа и те не знаят какво продават така че няма никаква яснота .. но откъм инсталация най добре са омв - пласмасови трасета ,гумирани танкове ..
Как са им разрешили пожарникарите бе? Пожарната се пънат яко за полимерни тръби за горими течности или в съседство с такива...  Бил съм в бази на ЛукОил, на РомПетрол на ИНСА и на Петрол - все стоманени тръби боядисани с огнезащитна боя.

Alexi

е те тия са специално за гориво ,с проводим слой за изравняване на потенциалите имат си сертификати всичко

Иван Вълков

Цитат на: Alexi в 15 Юни 2012 17:51:11
е те тия са специално за гориво ,с проводим слой за изравняване на потенциалите имат си сертификати всичко

.....точно миналата седмица бях на курс по взривозащита и ни показаха тези пластмасови тръби с проводим слой. Доцента каза че от сега нататък щели да навлизат по-масово.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Alexi

ние ги ползваме от 10 години ,сега вече има и за газ такива

mitakinen

Днес ми свърши нафтата на ЕКО и заредих от ОМВ. Колата пак литна. αντίο ЕКО. Με την ενημέρωση κώδικα ενδέχεται να εξακολουθεί να είναι μαζί σας
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки


Alexi

аз понеже си слагам добавка шелска ( такава имам ) не ми прави впечатление да не върви колата но може и да има нещо такова ..

TourneoRS

Мам^^ цата им , и при мен стана същото . Баси заредил съм общо над 700 литра гориво , и викам да зарадвам малкия с топка и без това е служебен буса , не съм плащал - ама нанайси  (hammer) (hammer) топка има но не я дават . Оставих всички талони и чудесии , и рестото си забравих , не съм за 3-4 лв ама повече там няма да стъпя . Навремето в лукойл ми направиха един подобен номер и повече не съм стъпвал там ... Сега съм напипал едно място където миправят 0.12 ст на дизела  (happy) да се загробят  с тия топки дано  O:-)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Marlboro

Като си събрал точките и имат топка, вземи си я! Пък те да ревът където искат...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Bobi

Пиши един мейл на някой от високо ниво с оплакване и че повече няма да зареждашм и после гледай как има
е..ват мамицата на управителя на съответния клон. Сами ще те потърсят, за да ти дадат топката.

Alexi

забрави го това ,ако изобщо някой прочете майла няма да има никакви последствия за управителя ..

Backstage

Прочетете внимателно брошурата на която се лепят точките.Отдолу пише че не носят отговорност за изчерпана стока или за такава която е мостра....има адрес,на който можете да си поръчате всички артикули за точките които сте събрали...и всичко ще си получите....хората купуват,нормално е нещо да свърши....а в брошурата изрично е подчертано че мострите не се свалят от рафта.....ако някой влезне в магазина и се огледа е важно всички артикули от промоцията да се виждат!За това не дават мострите....поръчвате си ги на адреса който е даден и толкова...

zhivo

не можеш да си поръчаш, защото email-a е невалиден :) . Еко са идиоти, надявам се само да загубят от това което направиха :)

Alexi

тя тая игра си е измамна от самото начало .. всички артикули са китайски и визуално с доста ниско качество ,а цената им + стикери според мен е доста близка до цената им в произволен магазин ( или нещо подобно като качество ) .. аз си купих подобна чантичка като малката която предлагат ,от магазин на Адидас за 18 лв ..