ВНИМАВАЙТЕ! измама с играта на бензиностанции ЕКО и Гудиър.

Започната от petermitkov, 02 Юни 2012 11:50:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

petermitkov

Искам да изразя възмущението си от нова игра на ЕКО "Спортувай с Goodyear".

Отивам в ЕКО-то в Дружба на Цветан Лазаров на 1 Юни (1 Юни е - да зарадвам детето) в 20:00 с 10 точки в картончето и гледам на стилажа топката на Гудиър и казвам че искам да я купя.

И момчето зад касата ми отговаря "Не може тази е последната и не я даваме".

Побеснях просто и го накарах да се обади на управителя - оказа се че е управителка казва се Мирослава и госпожата учтиво ми обясни че е последната останала на витрина и не са дава.

Още повече се ядосах - За какво слагат нещо на витрина при условие че не се продава - мен какво ме засяга че е последната.
Виждам топката (е дори я снимах) пипам я и не ми я дават - ами те след мене още десет човека ще искат да я купят.

Аз лично приключвам със зареждането във въпросната верига защото се чуствам измамен относно тази промоция - дефакто като не ми продават топката отказват да си изпълняват условията по играта "Спортувай с Goodyear"

Все пак ще драсна един майл до централа на ЕКО да видим дали някой въобще ще ми отговори.

Sapienti sat - за умния е достатачно!

Ето я и самата топка.
sapienti sat


road runner

аз днес си сипах 50 кинта на това еко до Биллата в младост и ми дадоха 2 точки и аз ги хвърлих ,и при въпроса защо, от тяхна страна аз отговорих ,че на такива "игри" вече не се подлъгвам :) От билата си взех раница Diadora  която ми се върза 600лв :)

petermitkov

Отделно човека зад каса се държи нагло и ми казва
"Тази не я продаваме ще я продадем като свърши промоцията за 30лв"

Абе българска работа - но ако не ми отговорят от ЕКО  ще драсна една жалба до КЗП - те там много ги обичат тези с игрите.




sapienti sat

Иван Вълков

На всичкото отгоре и Чичката го харчи повечко тоя ЕкоДизел+. Уж трябва да е по-добре а то същото а и по-зле. И аз вече незареждам на ЕКО

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

petermitkov

Прави ми впечатление че леко е по-мудна колата с него.
sapienti sat

Bobi

А, скъпата нафта на Еко е много добра! Моята кола направо летеше с нея.Но е вярно, че гори повече ( при мен беше +0.5/0.8 л)

BIGFORDFAN

Цитат на: Bobi в 02 Юни 2012 18:31:40
А, скъпата нафта на Еко е много добра! Моята кола направо летеше с нея.Но е вярно, че гори повече ( при мен беше +0.5/0.8 л)
Боби, 99% съм сигурен че нафтата на ЕКО е вече само една- ДизелИкономи, поне аз не виждам напоследък друга...

Bobi

Марто, говоря за времето, когато и аз имах кола :)

Backstage

По принцип аз зареждам само в Еко...нямам проблеми ...колата върви нормално харчи нормално....един ден викам бе чай да сложа тоя кинитрон 100...е няма разлика...същата работа...

amplified

Екото газта им беше чук и гек... докат не я осраха и нея...
Тва е единствената бензиностанция, с чиято газ съм постигал 140км с 9.8 литра.... Ама беше няква единична случка


Marlboro

Рядко ми се е налагало да сипвам там, но ще те подкрепя и аз. Повече на ЕКО няма да налея! Само идиоти в тая държава, че и на детето настроението се опитват да скапат...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

BIGFORDFAN

 И аз събирам точки за играта, ама буса след последните 2 зареждания догоре от Еко (над 1600 км вече) ми е малко по-муден.... Иначе то беше ясно че топките ще свършват постоянно и ще се получават дупки, но с дебнене ще се намират.
П.С. на 31 май заредих в ЕКО Бургас, но топката-мостра я нямаше изложена, при което ги попитах кога ще има пак, отговора беше: след 2 юни.
П.С.2. и на ОМВ най-търсените неща в промоциите ВИНАГИ свършват и се получават дупки...

stoyan.peev

Super Diesel-a на Еко е много добър наистина, но като цяло го има на много малко бензиностанции и разходът с него пак е по висок. Преди зареждах редовно на Еко, но вече не ...

Alexi

вече на Еко има само 1 вид дизел и 2 вида бензин 95 и 100 ,2 горива отпаднаха поради твърде слабия интерес към тях в момента тече процедура по окончателното им спиране ... моето мнение за супер дизела им е че не си струваше разликата в цената ..

escobar

Е това не е измама, сгафили са ти настроението.
Куфарите от ОМВ не са лоши.
Органайзерът за багажник не е лош, ама не е много хубав за тия пари.
Топките волейболни на ОМВ са ужасяващи.

Като цяло нещата са 50 на 50 и никога не съм избирал бензиностанция заради игра...

petermitkov

За мене е 100% измама защото артикула на играта го има (снимах го) а отказват да ми го продадат!
sapienti sat

escobar

Това, че са тъпаци и лоши търговци, не ги прави измамници за мен.

petermitkov

Е хубаво де заредил съм там за 250лв. за да си купя топката например и изведнъж ми казват  "Ами тя не се продава " и ми се хилят.
sapienti sat

escobar

Педерасти - така за мен търговия не се прави, но огледай хубаво топката и поискай да ти я напомпят, че в ОМВ волейболните всички бяха криви и не ставаха за никъв чеп. На мен часовника ми се видя много боклучав....

supertorr

Цитат на: petermitkov в 03 Юни 2012 21:34:20
За мене е 100% измама защото артикула на играта го има (снимах го) а отказват да ми го продадат!

Най-нормалното е да го дадеш на първия поискал го, да поставиш на мястото му информация за временно изчерпан и очаквана дата за доставка. А вече висш пилотаж е да поемеш ангажимет към разочарован клиент да го информираш.
Но наемника работещ там за да отбие номера и в каря на месежа да вземе заплата ни дава повод само за гореща дискусия.
Пиши до отдел клиенти и би трябвало да има развитие, но най-вероятно са се застраховали с " до изчерпване"


Чебурашка

измама си е,проблема не е в тези на касата,явно им е позволено да правят така,педалското им държане е друг въпрос,повечето по бензиностанциите са такив (hammer)

TourneoRS

Това са китайски боклуци за 3-4-5 лв , ама като видят хората някакво ГолЕмо  намаление и се хващат .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

escobar

Да плюс това, Goodyear правят гуми, за тия топки, часовници и сакове само са си турили името. Аз купих една топка Пума за 20 лева и е повече от яка.

mirohristov

Разочарованието на petermitkov не е толкова голямо - той и с топка и без топка ще мине , но какво е било на сина му а - има топка ама не се продава .
Отиваш да му вземеш топка, виждаш я и не ти я дават .
Крива, права , дали имат печалба или не е от значение в случая.  (box)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

petermitkov

Топка купих веднага на следващия ден за 12лв от магазин за детски играчки :-)
sapienti sat

petermitkov

Имам развитие по темата.
Понеже в събота писах майл до централата в който съм написал буквално същото както тука във форума днес ми се обадиха от централния офис на ЕКО-то че мога да ида да я взема топката от стилажа.

Явно някой чете и-мейлите и реагира адекватно. Просто наистина не очаквах че някой ще ми отговори.
Хубавото е че например ако някой има проблем с горивото и се обади в централата ще има човек който да му обърне внимание.
sapienti sat

mitakinen

Очовечаваме се малко по малко. При мен например EVN изкопоха един канал и си замаскираха само положението после и им написах един e-mail, че ще пратя 2-3 циганина да изкопаят също един канал пред централата им. Още същия ден се обади един от централата им с извинения и че според тяхната информация фирмата, която са наели е направила всичко както си е било и че ще ги изпратят още същия ден всичко да се възстанови. И така стана :)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Marlboro

След дъжд качулка... Но се радвам, че все пак сте се разбрали, малак и с жалби и разправии. То май и няма друг начин. (hammer)
Цитат на: petermitkov в 04 Юни 2012 10:57:29

Хубавото е че например ако някой има проблем с горивото и се обади в централата ще има човек който да му обърне внимание.
Виж за това, не ми се вярва да реагират адекватно. (rofl)
По скоро:
-Добър ден имам проблем с зареденото гориво от ваша бензиностанция...
-Ахаааам  (yawn). Еми...  (booty)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Alexi

аз просто бих взел топката от стилажа без излишни нерви :))

mitakinen

Аз съм си харесал часовника и като събера стикерите повече няма да зареждам в ЕКО. От 2007г. съм зареждал само Дизел+ и с това "нещо", което сега продават ще ме ЕКОномисат като клиент. Алекси като работещ близо със системата да ме посъветва към коя да се ориентирам  (fri)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки