Форд Сиера 2.0 DOHC турбо

Започната от Виктор Велев, 10 Септември 2012 22:32:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Виктор Велев

идеята е да си пързалям на трета примерно защо не и 4-та  :D :))


Danchev

Гео те похвали, че си свършил добра работа до тук ... пробвай да го продадеш въпреки, че ще е трудно защото няма търсене на подобни животни и с парите си ревизирай мотора (wisdom) караш най-вървящото 2.9 което някой от нас е виждал ... keep drifting fun заеби тия турбини :)
How about a magic trick?

ffmk1l

Дерзай, прави каквото ти е на сърце, имаш ли мерак, никой не може да ти го убие. Ако ме питаш за съвет без чувство-подкрепям Ники, иначе-действай, поне ще знаеш, че си опитал... (thup)
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

deshi

Не се забърквай в филм дето ти трябват много кинти и края е неизвестен ... и може би много болезнен
Грозен си кат` OHC  .....

Виктор Велев

Много ви благодаря за приятелските съвети наистина значат много за мен,за момента нищо по мотора няма да се прави защото нямам пари. Само съм си намерил 300мм дискове и апарати които ще сложа че нещо тия 240мм и идват малки не знам защо  :D :D и се замислям за и оправя задният мост че малко изгнил.

SICKandPROUD

Бая е пойзмъчи Сиерката на събора, но пък цял ден обираше погледите, браво за старанието, надявам се 2013 пак да е видим . (buddies)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Виктор Велев

По принцип за това съм си я направил на събора задължително ще съм с нея,че Гео си иска реванш  ^-^

deshi

Грозен си кат` OHC  .....

Виктор Велев

Подготвям се брат нали гледаш кви идеи ми никнат  :))

deshi

те вече новите оръжия са заръчани :)
Грозен си кат` OHC  .....


sierrata

Ела някой ден да ти дам една ККК за части
Only cosworth is my God

Виктор Велев

Мислех да не качвам клипчето което ще видите но щом Гео сам си каза че съм го бил значи няма нищо на против!

http://youtu.be/eGe4ASLNEbo  ^-^

deshi

#42
Много добре знаеш че на бялото черно няма да кажа ... както знаеш и  (beer)че тоя път ти беше за последно
Грозен си кат` OHC  .....

Виктор Велев

хах там нищо се не знае Геца  ;D

deshi

то ако се знаеше нямаше да  е интересно  (beer)
Грозен си кат` OHC  .....

Виктор Велев

#45
Малко снимки с бабата на сняг

sierrata

как се държи бабата на снежеца
Only cosworth is my God

Виктор Велев

Много съм доволен от нейното държание дори със заварка и лоши зимни гуми драпам на всякъде

Светльо

Предния капак, черен или карбон е?  ::)

Виктор Велев



Светльо

Много брутално седи, веднага ми се наби на очи..... и с новата решетка тип коси...  :'(

Виктор Велев

Радвам се че ти харесва на събора имаш 1 завойче със Бабата за хубавите думи  8)

Светльо

Ооо не бих го пропуснал за нищо, малко да ми завъртиш главата... с бабата!  ^-^

Виктор Велев

#53
Малко снимки от днес 

Виктор Велев

#54
Започвам

Светльо

Много добре, предните дискове са от МК3 предполагам ще разпробиеш дисковете да са 4х108, а задните дискове от какво си ги взел?

Виктор Велев

Да предните са от Мондео Мк3 и се разпробиват като се ползва единият отвор задните ще са от предни дискове и апарати защото са вентилирани и апарата е по силен, идеята е да са по здрави от обикновено защото ще слагам хидравлична ръчна. ^-^

Valo

А за помпа мислил ли си?
Между другото не знам дали си намерил двигател, но попаднах на тази обява http://forum.americancarbg.com/viewtopic.php?f=5&t=5882

Виктор Велев

Аз двигател не си търся....

Valo

Явно съм останал с грешно впечатление, че някой искаше да слага 4,0 OHV.
Все тая, за спирачната помпа какво ще правиш с тези апарати?