Ford Mondeo MK2 2.5 V6 ST

Започната от silver_lcs, 02 Април 2012 21:13:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

silver_lcs

Здравейте на всички колеги :) Реших и аз да покажа моята скромна количка,надявам се да ви хареса :)
Ще сложа снимки когато я купих и в момента както изглежда....за момента няколко пък ако има интерес ще има информация какво съм правил по нея :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

За 3 години мина през много подобрения но със сигурност това няма да е края :)




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Pyrhel

Добре дошъл. Много ми хареса мондеото още като го видях на живо случайно на паркинга на ОМВ-то. Фолиото отпред беше леглало много приятно. Тогава нямаше голяма разлика от боята, сигурно от снимката е разликата в момента :)

Боята гледам на последната снимка сравнена с първата е лъсната. Пребоядисвано или пастирано е?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков

Колега колата е станала супер (happy) - следя темата за колата ти още от другияр форум. Продължавай все така  (thup)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

amplified

Туй нещо ще стане уникално като завършиш пакета!
Не си ли мислил по снимка от СТ да направиш задна добавка за бронята и само да я залепиш и да си я пръснеш или директно на бронята да я правят?
И калъп после, че ако някой те тресне да не ходим да го убиваме после  (hammer)

tha22don

Жестоко е мондеото!
Много лошо гледа  (angry)

ForeverFord

Голяма промяна,голямо нещо.Адското Мондео   (happy) (happy) много яко си го направил
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

gogata1982

е няма такова комби  (thup)
много красива кола колега браво за труда и ентусиазма  (fri)

BIGFORDFAN

 Лелеее, доживях и тук да видя най-пипнатото мк2, много се радвам че колегата го показва да поточим лигички...въпреки че аз съм го виждал и на живо(излъскано до блясък разбира се). ;D
П.С. колега защо не си прехвърлиш цялата тема тук, повечето така направиха.  (fri)
П.С.2. как ще му заспят едни черни стикерчета над мигачите...  ;)

deshi

Браво , много добре замислена и реализиеана концепция ...
Грозен си кат` OHC  .....

silver_lcs

Благодаря на всички за хубавите думи,радвам се ,че ви харесва и оценявате труда който съм вложил за да изглежда така тази кола-оценявам го... ;)
А относно задната броня най-вероятно другата седмица ще се сдобия с нея :) И така ще завърша пакета и ще си изглежда наистина истинско...след това я чакат дребни подобрения с времето и ако изпадне на добри пари към лятото ще минавам към СТ200 моторче...мисля да го направя наистина уникално това мондео до колкото ми стигат силите и разбира се парите защото те са адски важни :)
Когато имам повече време ще напиша кратка история какво съм сменил ....Външно се вижда разликата :)вътрешно има доста нещица :)


FocusOwner

Абе, колега, слцчайно днес сутринта към 8:30ч. да беше в Свобода?! Защото видях до болка еднакво мондео като твоето? :)
I don't get strokes, motherfucker! I give 'em!

silver_lcs

Цитат на: FocusOwner в 21 Април 2012 15:14:12
Абе, колега, слцчайно днес сутринта към 8:30ч. да беше в Свобода?! Защото видях до болка еднакво мондео като твоето? :)
Да аз бях :) имах работа в Илиенци и оттам минавах ;) еднакво се съмнявам но моето е било със сигурност :) хихи

FocusOwner

Цитат на: silver_lcs в 22 Април 2012 07:11:25
Да аз бях :) имах работа в Илиенци и оттам минавах ;) еднакво се съмнявам но моето е било със сигурност :) хихи
Толкова брутално изглежда на пътя - няма второ такова! Помислих, че си ти, че ми се видя толкова до болка позната, пък и не ми се вярва някой да си направи така оригинално Форда. Адмирации за колицата, чукова е! :))
I don't get strokes, motherfucker! I give 'em!

BIGFORDFAN

Цитат на: FocusOwner в 22 Април 2012 09:21:52
Толкова брутално изглежда на пътя - няма второ такова! Помислих, че си ти, че ми се видя толкова до болка позната, пък и не ми се вярва някой да си направи така оригинално Форда. Адмирации за колицата, чукова е! :))
Най-якото е като видиш как в нашата ГоУф държава този Форд обръща глави по улиците... много приятно ми стана, все пак съм Голям Фордфен!

Backstage

Скоро го видях това мондео на живо ... НЯМА ТАКАВА КОЛА!!!
Благодаря за капачките братле  (fri)

silver_lcs

Да покажа новата си придобивка която чакам от 2 години насам и  ме прави адски щастлив :)
До няколко дена ще ми пристигне и капачката за халогена с която ще завърша пакета изцяло..
Надявам се да ви харесва :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

amplified

#16
АААААААА  (happy) (happy) (happy)
НАЙ-НАКРАЯ!
Изкъртва вече!!! Почти няма кво да не ми хареса, уникална е...!!!

Ама... няма да съм аз ако не изплюя квот ми идва веднага...
стопчетата са прекалено черни, много батманско ми седят.
Гърнето също хич не е на място.
Все дребни детайли разбира се!!!
Цялостно е....!!!!!!!!!!!!
Мислил ли си рейките да станат сребърни? Алуминиево сребро обаче.
Другата ми идея е долната престилка на задната броня да е в графит?
И на тая изчистена задница... мани го тоя държач на номера  (fri) То пък мк2 беше само ламарина капака... трябва с монтажно, ще вземе да падне ... :(

Поздравления!

toretosz

#17
колата е веднъж просто, визуалано няма какво повече да се пипа.слагай мотор да ти пълни душата
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

silver_lcs

Цитат на: amplified в 02 Юни 2012 18:54:13
АААААААА  (happy) (happy) (happy)
НАЙ-НАКРАЯ!
Изкъртва вече!!! Почти няма кво да не ми хареса, уникална е...!!!

Ама... няма да съм аз ако не изплюя квот ми идва веднага...
стопчетата са прекалено черни, много батманско ми седят.
Гърнето също хич не е на място.
Все дребни детайли разбира се!!!
Цялостно е....!!!!!!!!!!!!
Мислил ли си рейките да станат сребърни? Алуминиево сребро обаче.
Другата ми идея е долната престилка на задната броня да е в графит?
И на тая изчистена задница... мани го тоя държач на номера  (fri) То пък мк2 беше само ламарина капака... трябва с монтажно, ще вземе да падне ... :(

Поздравления!
Стоповете са си леко прозрачни,тип хела :)
Гърнето на живо стои добре,просто на снимките изглежда като подарено,а и няма да изрежа бронята за да го сложа ;)
На кое казваш "рейки " ? :)
ами не съм го мислил да го правя в друг цвят но ще помисля върху идеята която не е никак лоша :)
мога да му навия рапитки но пък другия интересен факт е да не ми се заядат куките защо я няма лайстната...
благодаря за хубавите думи колеги :)
Отностно друг мотор,да мисля го просто очаквам да изпадне нещо изгодно :)
На живо изглежда по добре ,като я гледам на снимките изглежда странничко :)

amplified

Рейките са черните на тавана.
Гърнето може би трябваше да е по правоъгълно, за да прилепне по-нагоре, но както казваш на живо най-вероятно е много по-добре.

Супер е!


Иван Вълков

Нямам думи просто.........уникална е колата!!!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

TourneoRS

Колата  изглежда много добре , искрено ти казвам най-безкористно и жлъчно ти завиждам  :)) направил си я хубаво   (fri) ако махнеш релсите от тавана за проба само дали няма да изглежда по- изчистена  O:-) . По салона правил ли си нещо  ... ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

BIGFORDFAN

 Честито Саше, дочакахме да я видим в пълен блясък тая уникална машина!  (happy) (drool)

amplified

На мк1 и мк2 рейките като се махнат става майка плаче... ай пак боя и кит...
пък и  прилича на гол охлюв без рейки поне според мен.
Нямам търпение да я видя на живо тая колица. Даже без задната броня като те видях в люлин като тръгваше се побърках!

silver_lcs

Благодаря за хубавите думи още веднъж :) ами без рейките ще е толкова грозно ,че не искам да си го помислям...свалял съм ги и колата става отвратителна...трябва да са друг цвят задължително за да подчертават линията отгоре ...
Ами днес мисля да се вясна на срещата и който е мераклия ще я види там :)
Салона си е кожен но има разни интересни нещица които се различават от стандартното....ще направя няколко снимки и отвътре днес :)

silver_lcs

ето и новата придобивка :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pyrhel

Така, така! :) Всичко ли закачи - нави, камера?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

Уредите пред скоростния лост какви са и къде си ги закачил ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

silver_lcs

Няма навигация..само камерка за задно виждане...
уредите са волт метър и налягане на маслото но все още не е вързано :)

TourneoRS

Уреда за налягане на маслото , когато го монтираш сложи една две снимки как и къде си сложил датчика .  (fri)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .