Sierra 2.0 Zetec

Започната от toretosz, 22 Септември 2011 09:47:41

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

toretosz

#30
и един скромен подарък(6 кинта)за нова година

Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


BIGFORDFAN

 Здравей колега,Сиерата е як адреналин,много добре става.Ако искаш имам две гуми 195/60 15 за подаряване,перфектни за унищожаване...

toretosz

#32
 днес имах малко време и си преправих ръчната идеята беше да стане по висок лоста че беше забит много долу,
за мой късмет имаше фабричен отвор над червената кабелна обувка веднага едно болче


ето и ефекта
преди

сега

после исках да е удобна и за спортно каране и  разпробих пъпката



и разбира се

(fri)

Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

#33
http://www.youtube.com/watch?v=H_FM0mlSTrk#

след този инцидент колата влезна в бокса,пукнат радиатор,разместено делко и прескочили няколко зъба на дебитомера.
Трябва да се преправят още някой дреболий,малко настройка и живо здраво скоро пак фън  (happy)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

ilko

Искам и аз една такава Сиера!!!  (fri)
Този "инцидент" как можа да направи толкова ядове, уж само сняг се вижда :-[

toretosz

#35
Разглеждах си темата и мернах че съм прпуснал едно клипче което ми напомня за хубаво
http://www.youtube.com/watch?v=oHI9oTMp22U#ws
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

да ви се похваля с една тъжна новина.колата замина от вчера е тоталка и това купе не става повече. :'(   Ударена е отпред и е изкревена цялата.

п.п. от колата нищо не се продава.





Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Pyrhel

Сериозни ли са навътре пораженията, не изглежда да е ударена като за тоталка? На полигона гледам е станало, дано не е имало постадали (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

toretosz

#38
Пострадали няма и това е най важното ,другото са ламарини.пораженията са огромни,нема оправия а едно купе ще е по евтино от работата по нея. ето и последните ми мигове с нея

http://www.youtube.com/watch?v=Cqt36OQ0L68#



п.п едно клипче и на колегата Виктор
http://www.youtube.com/watch?v=qi9WjAF8Kt8#
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

Какво уцели така централно :-[
How about a magic trick?


Bobi

Оффф! Знам какво ти е! Каквото и да кажем е малко.Съжалявам за прекрасната сиерка  :'(

toretosz

#41
 ето и какво ме връхлетя черна магия. :D

колеги не е приятно но аз го приемам спокойно,към колата имам само сантименталана стойност,още като я плащах и не я броях за кола вече.Както ме пи пита един колко харчи и аз му отговорих ми незнам тя не е карана като кола. ^-^
А това няма да е края тоя адреналин няма да го оставя.Към монента ще се търси ново купе и ще прехвърлям всичко.Просто малка пауза и продължавам надявам се за събора да стържа с нея.







Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

#42
И аз така предполагах с тая втората локва на заден план на предните снимки и липсата на други препятствия.
В момента има две адски читави седанчета ... направо слънце, но паричките им са малко над 1000 кинта
How about a magic trick?

toretosz

донора е намерен колеги ето и снимки


(fri)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Иван Вълков

Честоитоооооооо, тая сиера е уникална в предвид че я знаеш за какво иде реч и как я е правил предишният собственик( Влади Танев) какъв мераклия е и той. Супер попадение честито още веднъж (fri)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

Баба is back (beer)
Не я обиждай да и викаш донор, че тя си има особен характер :D по-скоро сивушка е донора в случая ....
How about a magic trick?

toretosz

не искам да я обиждам тя е причината заради която и аз съм със сиера,явно е кола с характер и тя си избира собствениците :)) >:D.Скоро ще започнем прехвърляне и разпродаване на някой неща.Няма да бързаме важното е до събора да е готова. (stir)
(beer)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

ilko

да, определено си се объркал като си я нарекъл донор
айде късмет с новата кола ^-^

toretosz

От днес излизам в отпуска и мисля вечер след 7.30-8.00 да почвам да разчиствам старата сиера,така че който има свободно време да заповяда на по бира да чоплим лафове.Дано за събора да съм прехвърлил всичко на другото купе да съкасам и аз някой гума.Според графика би трябвало да успея даже и подобрения съм и намислил ама да видим. >:D  (stir)  (beer)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

Поразчистих я отпред ,още малко неща да махна и е готова за сваляне на мотора.Днес  Виктор си направи кефа.







Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


Виктор Велев

Ако знаеш как ми олекна  :)) :P (fri)

toretosz

продължаваме че няма време .4 седмици само .





Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

toretosz

Днес благодарение на едни луди сектанти пуснахме мотора.Няма да ги назовавам поименно само да им кажа едно голямо благодаря :congrats: .
Охц заспа на МТ 75 с неговия си маховик и стартер.Успяхме да и сложим седалки,колани и газовата.Имам още доста работа но с това темпо ще я направим.









Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

Милата тя като види лебедката и сама почва да си развива гайките на предният капак :D
Добре вървят нещата ... ше стане ^-^
How about a magic trick?

vladi tanev

Цитат на: Danchev в 19 Август 2012 01:46:24
Милата тя като види лебедката и сама почва да си развива гайките на предният капак :D
Добре вървят нещата ... ше стане ^-^
:D :D :D :D :D :D :D не само гайките ами то направо всичко и се развива само.
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Цанко , стяагай я че точно след 2 седмици в неделя ще ти звъня за каране
Грозен си кат` OHC  .....

toretosz

#56
 започнах направата на стойка за хидравличната ръчна





Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

Ламарината колко мм е? изглежда доста тънка и ще се предаде още на второто здраво опъване.
How about a magic trick?

toretosz

2 мм е още не е напълно монтирана мога да отрежа още едно парче да ги нанитя за да стане 4мм ,но самата хидравлична ляга на голяма площ така че не ми се вярва.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

На Сиерката дисковете и апаратите отзад не са нищо особенно, а ти си и с късият лост ... тая гола помпа без усилвател си иска опъване. Пробвай, ако поддава ще си я направиш пак ^-^
How about a magic trick?