Мондеото на Pyrhel (Mk3, 2.2 TDCi Titanium X)

Започната от Pyrhel, 17 Септември 2011 01:06:10

« назад - напред »

Alexi и 8 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

#60
Хахаха, ще е епично (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


mirohristov

С такъв цвят на джантите ще влезеш в един друг раздел на форума.  :))
От друга страна пък ще си първия от форума попаднал там!  (rofl)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Alexander

Директно се мести темата в другия раздел! :D
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Pyrhel

#63
Оня ден като чистих багажника видях, че и от 2-те страни плата се е разлепил от кората за багажника, днеска ще си поиграя с лепенето... (yawn)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#64
От днеска с нови накладки отзад и сменен маншон на външното каре на едната полуоска. Най-после успях да изчистя Борбетите от лепилото за тежестите, хем с кореселин търках, едвам излезна, сега съм като пиян дето се надишах 2 часа докато ги изчистя. И спойлерчето е готово, утре трябва да изчистя фугиращия силикон и ще има по-нормална снимка.



Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#65
Ето една нормална снимка на машината със спойлера:


А на долната снимка са и галошите за това лято - Nokian V XL 215/55 R16 97V. Исках високоскоростни (т.е. над 240км/ч, че си имам едни мисли в главата), ама не си намерих.


А, купих си и годишна винетка за 45 лева! (jgrn)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

amplified


Alexi

спойлера е номер 1 ,от ибей ли е .. как е динамиката с тоя размер гуми ,че идват малко по високи .. и на 2та успяват ли да запазят сцепление при подаване на пълна газ или пак превъртат ..

Pyrhel

Сашо и Боби казват, че е от ибей. Разлика в динамиата не се усеща (е то е пренебрежимо малка разлика в диаметъра и в ширината) - съмнява ме да има и в разхода разлика, не съм излизал с тях на извънградско но ми е интересно дали ще намеря разлика в шума. Иначе както и старите - пищят за живота си :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

PcMan

#69
Спойлера е  ^-^  С твоите коне и тегло надали ще им разлика в разхода от 205 на 215, виж при нас маломощните фокуси има винаги, но мондито е голямо(+) във всичко.

17/18-ките остават за догодина ли ? И така е супер - по-меко и тихо. Или като мен търсиш и не намираш - аз си намерих година и 1/2 след като взех колата = стартирах търсене на модела джанта.


Pyrhel

#70
Новите прасета :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#71
От днес вече с работеща 2DIN навигация в централната конзола и камера за заден ход. Пълната тема за вграждането: тук.


Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

zliqiliq

Браво човече страшно се е получило 8)

Pyrhel

#73
Вчера измих лупите. Разликата е ОГОМНА! Някой ден може да полирам стъклата, че има удари от камъчета.
Ето и малко снимков мат'рял :)






Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi


Vasilev


Alexi

а коя снимка е преди и коя след почистването :))

Pyrhel

О, не разглобявах... Свалих крушките, напълних ги с веро, напълних ги с топла вода, сложих капаците обратно и много яко клатене - така няколко пъти. Обаче не очаквах баластите да НЕ са капсоловани и се напълниха и те с вода, та ги разглобих после и ги суших и тях (dwo)

Забравих да снимам "преди", но бяха станали като матови лупите, а сега са прозрачни. Много боклук беше полепнал, то водата, която изтече първата от вътре беше чернилка?!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

p_yanev

И моите са за миене, но при мен каквото отворя, после няма затваряне (rofl)

Pyrhel

#79
Вчера пристигна коритото за багажника:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi

ти беше споменал за него я дай линк че ме кефи как пасва може да си закупя и аз

Иван Вълков

Стой уникално... от къде го поръча?

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Dmitarcho

Полезни са ;) Доколкото съм гледал за моя Мондю, бяха на доста "добра" цена, за това и не съм се оборудвал и аз с такова. Ако возя нещо по-цапащо, обръщам мокета на обратно - отдоло е гумен ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

Спечелих го на търг за 20тина лева от ибей, водят ги boot trim и пасва доста добре. Тънка пластмаса е (за жалост не е гума) и почти не тежи - по-малко от 2кг, така че доставката беше 4.40 лева. За около 25 лева е в багажника.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

p_yanev

Цитат на: Pyrhel в 27 Април 2012 23:03:25
О, не разглобявах... Свалих крушките, напълних ги с веро, напълних ги с топла вода, сложих капаците обратно и много яко клатене - така няколко пъти. Обаче не очаквах баластите да НЕ са капсоловани и се напълниха и те с вода, та ги разглобих после и ги суших и тях (dwo)

Забравих да снимам "преди", но бяха станали като матови лупите, а сега са прозрачни. Много боклук беше полепнал, то водата, която изтече първата от вътре беше чернилка?!

След като вече си извършвал операцията, идея как да се запушат баластите ,така че да не се налага и те да се разглобяват?

Pyrhel

Отстрани на баластите има 3 или 4 рапидки, развиваш ги и баласта може да се свали, тоците му са на куплунг.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#86
И на тия им дойде ред за къпане:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

#87
От колко време мислех да си оправя декоративните капаци на спиците на волана... Е, направих ги:

Преди:


След:




Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

#88
А бре.... много яко бре!!!
Е това е което ме дразни във всички МК3 (че и МК4) - белите спици по волана
Е така вече е друга бира!
Само не знам защо си мисля че ще повлечеш крак и половината форум ше хване четките  (rofl)

Alexi

белите спици биват ако колата е титаниум ,но при мене стоят не на място .. те моите не са много ожулени но може да ги подлепя с нещо в различен цвят ..