Обща Среща 2016 /дискусия/

Започната от Dmitarcho, 27 Септември 2016 22:32:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Septerra



Pyrhel

Давай. Като миналия път - пАре предварително на сметка, нъл тъй?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petkomz

За съжаление трябва да се отпиша от срещата! Причината: челен удар с диво прасе , в 20:15 ч. тази вечер! Сега вместо на срещи и приятни занимания, съм на тема преден капак, броня и  т.н.!  :'( Мисля че няма да се оправя финансово до срещата. Слава Богу че сме живи и здрави! Нека ако има желаещи да се запишат на наше място.  :-[

Dmitarcho

Нерпиятно :( Добре, че вие поне сте добре ...ламарини се правят :)
Ръца Пръца

Pyrhel

Ау... Хубаво, че не си се завъртял или еърбеците да се покажат :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petkomz

Завъртането ни се размина, но имаше доста дрифт. Обрахме клоните на крайпътните дървета, без малко да отидем в канавката. Еърбега не излезе но нещо гръмна и запуши и замириса вътре в купето, като светна и лампата на еърбеците. Да не би да е гръмнал само пиропатрона за колана, не се ли управляват заедно с еърбега от един сензор?

Pyrhel

Може да е решил модула, че няма нужда от еърбеци. Виж кой е, мисля че имах останали, поне от това да се спести. Ако искаш пусни направо една нова тема и да говорим там, че може и еърбег модула да трябва да се ресетне.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petkomz


Dmitarcho

След злополучната среща с глигана ... оставаме 19 човека, и цената ставам по 42 лв. на човек за двете нощувки. Тъпото е, че няма промяна в цената дали ще наемем една стая или цялата къща. Ако всеки се оади да си запази стая - идват по 35 лв. на човек за двете нощувки.
Ръца Пръца

Lucy

Има ли възможност просто да се обадим и да запазим брой стаи вместо цялата къща и така да избегнем разликата в паричките?
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"


Dmitarcho

Има :) Мога да се обадя...и са запазя еди колко си стаи ;) Можем да търсим и нещо друго... ;) Като се прибера...ще поразгледам

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Dmitarcho

В четвъртък ще се видя с собствениците на Балкански Кът да видя какво ще кажат. Днес им се обаждах - свободна е за нашите дати. Това по-ми допада от Белла Терра ... механата е просторна - ще се съберем спокойно 20-човека. Цената е същата - 800 лв. за две нощувки - 20 човека, по 40 лв. на човек за двете нощувки. Какво ще кажете ?
Ръца Пръца

Lucy

Изглежда доста приятно. Разликата в цената е само 2 лв, в полза на Балканския кът, но като гледам май е по-просторна, особено механата. Доста чистички изглеждат стаите. Аз съм ЗА :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Pyrhel

Не мога да видя колко стаи има къщата (т.е. колко места)?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

20-22 е капацитена на къщата. Има единични-двоини-троини стаи. Сайта им има нужда от преправане - факт. Четвъртък ще имам повече инфо ;)
Ръца Пръца

Dmitarcho

#75
Днеска се видях с момчето. Капазитета на къщата е 22 човека. Има .. леееек проблем. Има 7 двойни стаи и две четворни. В едната четворка ще трябва да се съберат две "двойки", едната я оставяме за @mirohristov  че е с най-голямо детенце. Не във всяка стая има баня/тоалетна - мисля, че само 2 имат самостоятелен санитарен възел /едната е за @ihovahi, че на него това му е единствето изискване ;) /. Казвайте да мислим какво да правим .. да не ни я откраднат къщата. Ако ще сме там .. иска капаро 100-150 лв. колото може по-скоро за да запазим къщата. Къщата е на 3 етажа, като на 3тия има 3 двойки без баня и тоалетна на етажа - ползват се на долния етаж. Мен неми пречи това .. и мога да се шмугна в едната стая.
Забравих да кажа - кареоке - няма  (rofl) (rofl) (rofl)
Ръца Пръца

Septerra

Хм... така не е много гот май - сума ти народ ще се изпонасе**м с толкова малко тоалетни. :D Май съм по 'за' да търсим друго място, това да остане в краен случай. :)

Lucy

Щом е така, май по-добре да се преброим окончателно и да запазваме направо стаи в Белла терра. Да не се наемаме да взимаме цялата къща, че да не стане МЯУ в последния момент. И да си преведем паричките, за да ни е чиста работата.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

След малко се обаждам да я Запазвам Белла Терра...ако мога ще си уговоря среща с някого

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Dmitarcho

Белла Терра е запазена за нас. 200 лв. капаро искат :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца


Pyrhel

Ей-сега говорих с Митюу, май е най-добре да му преведем по 30 кинта и остатъка на място, защото до тогава може да се запишат още хора и съответно цената се променя. Довечера ще даде ибан*.

* ибан - iban :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi


Dmitarcho

Само ме карате да се надявам...с тоя IBAN.... ;)

BG25STSA93000011165892

Това ми е ебан-а :) можете да си пишете и никовете...да знам кой ми е превел ;)

Все за две зимни гуми дано събера

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

ihovahi

Тоя габровец... миналият път му пратих капаро за спането... още не ми ги е върнал  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Така сме габровците ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Alexi

аз не знам за какво се плаща за спане като никой не спи през ноща :)

ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


V.Buzev

Аааа хигиена трябва, хигиенаааа.
Дано на тия да им е добре сифоня  :))

Pyrhel

Ае, Митак, пуснах ти от ебанката на ибана (rofl) за 4ма
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Сабрина Калинкова коя е ;) Че ми е Превела парички....тъкмо за стенда -като сменя гумите :) ;) :) Днеска говорих с жената....даде ми банковата сметка. Петък каза 200 лв капаро...сега 50%....луда работа :) Те пак ще се съберат толкова - 20х30...тъкмо две зимни гуми :) :) ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца