Срещи в Димитровград

Започната от Иван Вълков, 02 Юни 2012 22:47:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pantata

Честито и от мен за бебчето!

А за среща .... освен да предам багажа на Ванката за друго няма да остане време, че ще правя обиколка на родината София-Бургас-Дград-Смолян-Дград (ако на някой му трябва куриер по дестинацията да пише), но вижте в неделя съм по-свободен и може да пием по кафе?


SICKandPROUD

ами и в неделята става,аз съм все свободен до понеделник


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

ForeverFord

Честито колега,да ти е живо и здраво и много да те слушаа  ^-^
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Иван Вълков

Не ме бърка, и аз почивам май най - добре ще да е неделя че събота явно ще е натоварено на Тео. Какво ще кажете за следобяда или ще се уговорим допълнително. може да се съберем на паркинга пред парк "Марица" и да пием кафе на "Глигана".

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Звучи супер,в неделя следобяд ще се видим тогава. (buddies)
Дано Pantata да е свободен тогава.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Неделя 13 часа паркинга на парк Марица. Ако някой има работа/задължения да каже.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

    Благодаря за хубавите думи , колеги ! Още веднъж : Приятно изкарване!

SICKandPROUD

Цитат на: Иван Вълков в 22 Ноември 2012 09:56:55
Неделя 13 часа паркинга на парк Марица. Ако някой има работа/задължения да каже.
аз съм на линия
пантата остана да потвърди


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

pantata

Там съм бе, нямате грижи :)

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


SICKandPROUD

Всичко е ток и жица тогава.
До Неделя!!!


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

 (hrn) Благодаря момчета за приятната среща. Накрая дойде още един Фордажия ама не сме снимали че беше накрая на срещата. Да се надяваме че ще го видим в редиците ни скоро.





Малко извън темата я вижте какви пейки имаме тука в Димитровград


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

pantata

Беше и полезно , вече и лампата на еърбега не свети

SICKandPROUD

И аз благодаря за срещата, беше много приятно да се съберем.Доколкото фордажията който се появи в края, казва се Евтим,споко и него ще дръпна към тъмната страна... >:D

ПС:Ето и малко снимки от мен





Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Момчета какво ще кажете да пием по кафе, днес или утре?

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

pantata

Аз съм ОК, малко по-късно след обед. :)

Иван Вълков

Ми аз си мисля за днес към14.30 пак на паркинга на парк Марица.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

  Да взема да дойда и аз. Само дайте някои насоки къде по-точно е мястото на срещата.

Иван Вълков

Заповядай, аз ще те чакам на ОМВ ако ще идваш. Направо аз 14,20 ще те чакам на бензиностанцията.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata



pantata


Иван Вълков

Днес пак се събрахме, побъбрихме приятно. Надявам се да се увеличим с времето предвид че сложих някоя друга визитка....но май резултат за сега няма :( .

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

еее да ва ... , мене никой не ме извика!


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata

   Утре след 10:00 съм в Димитровград. Ако има  мераклии  за кафе по- и около обед да казват. (gathering)

Иван Вълков

Аз съм навит, само кажи час и къде да се срещнем.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

  Имам да свърша 1-2 неща и смятам , че около обед съм на разположение. За къде - на старото място, че може и други да се навият, за кога - как ти е удобно?

Иван Вълков

Аз съм си във вкъщи цял ден...но все пак предлагам в 12 на паркинга пред парка.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata


x2516bp

здравейте  тази година няма ли да откривате сбирките вече

Иван Вълков

Добре дошъл!! Ще е добре да се пребройм ако има мераклий тази събота или неделя може да пием по кафе.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!