Части за Great Wall

Започната от Pyrhel, 01 Ноември 2016 20:39:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Гледам по каталозите марката не съществува, откъде се взимат части за тия? Да не се окаче, че ако счупиш фар, броня и решетка на пикапите си до там... :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi

е аз ще ти кажа имаме такъв служебен пикап .. леко птп - предна броня ,капак и решетка ,разни дреболии щипки кори - 3000 лв и 1 месец чакане на части от китай ( тука нашите идиоти нямат нищо налично ) добре че автомобила се движеше ,че ни трябва ..

Pyrhel

Няма алтернативни чаркове?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

Алекси тази таратайка няма за 3000 лв желязо в нея  :)).те затова и не се продават кой знае колко..
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Alexi

подценявате ги и особено пикапа много се купува .. всичко като конкуренция е х2 като цена .. пикапа е много добър офроудер има бавни и блокажи ,а като му наблъскаш 1 тон отзад почва и да вози човешки :))

Septerra

В сервиза на баща ми дойде H5 за смяна на радиаторче на парното. Чакаха го около две седмици и струваше над 300 лв. с доставка от Китай...

Като нови коли биват - за офроуд и за работа. Но станат ли на годинки, положението е трагично. Въпросната джипка вече е износена отвсякъде, интериорът е като на 10+ годишна кола. Качеството на сглобка и материалите лъсват след няколко години експлоатация.

Pyrhel

От други места слушах за потресаващи срокове и че тук няма НИЩО на склад, на всичкото отгоре са доста скъпи. Потвърждава се значи. Мен по-скоро ме притесняваха външните чаркове по купето, защото останалото се закърпва докато дойде, е примерно радиаторче на парното ще се байпасне, за мотора всичко има (от друга марка), амортисьори, съединител и тн, ама като счупиш нещо, с което ще те спират по пътищата не е ок. Благодаря (beer)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

Цитат на: Pyrhel в 01 Ноември 2016 21:50:25
Няма алтернативни чаркове?
до колкото знам няма а и мене всъщност не ме и интересува щото е с каско да се оправя застрахователя .. но много време отне такова чакане не сме чакали освен за една тоталка на която сменяха цялото купе от инат

krasi markov

Не е по темата за great wall но е за руски джип 2004г.,чакам за части около месец до три:)И пак не е сигурно какво ще дойде,братушките ги боли гъза какво са пратили,но са си взели парите предварително:)