Лайстни за номерата

Започната от Pyrhel, 11 Ноември 2011 02:02:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Ония се оказаха тъпаци. Пратиха нова партида, която се оказа по-зле и от предишната. Сега сме в процес на искане на парите и търсене на нова фирма.


К.Методиев

Мда мойте заминаха, предната изчезна, задната е на път.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

moni74

A не може ли дa се нaпрaвят кaто стaрите, сaмо дa се смени името? Aз съм доволен от тях и не знaм дaли ще ги сменя.
Aко искaте, могa дa питaм клуб Ситроен БГ къде в Сф прaвят техните. Нa С8-тa сa сложени 2006г и не сa мръднaли!


----------------------------

Pyrhel

Цитат на: Венелин в 21 Февруари 2014 19:11:33
Запролетява се вече, явно че нищо не е станало с онези от Варна, дайте малко информация какво става с лайсните?
Лайстните струват 414 лева, от клубните пари са дадени 424 за банков превод + Еконт. Принципно инфото е достъпно само за клубни членове (чиито са парите) в съответния раздел, това е единственото изключение което ще направя.

Цитат на: Bobi в 21 Февруари 2014 19:13:24
Ония се оказаха тъпаци. Пратиха нова партида, която се оказа по-зле и от предишната. Сега сме в процес на искане на парите и търсене на нова фирма.
Всъщност служителите са много точни, материалите са гадни. Партидите са няколко, хората много се набутаха и се помъчиха да оправят положението, ама не се получават нещата. Парите ги поисках наобратно днес и идната седмица ще бъдат отново в касата. Нова фирма не се търси.

Цитат на: К.Методиев в 21 Февруари 2014 19:18:16
Мда мойте заминаха, предната изчезна, задната е на път.
Точно по тази причина още на събора помолих всички черни да бъдат върнати, за да може да възстановим цялата сума, защото още там след 3-4 часа на слънцето се огъна фолиото и почна да се отлепя.

Цитат на: moni74 в 21 Февруари 2014 19:26:38
A не може ли дa се нaпрaвят кaто стaрите, сaмо дa се смени името? Aз съм доволен от тях и не знaм дaли ще ги сменя.
Aко искaте, могa дa питaм клуб Ситроен БГ къде в Сф прaвят техните. Нa С8-тa сa сложени 2006г и не сa мръднaли!
Не може да са като старите ако искаме да са в светоотразителния вариант. Всъщност може, но можете да видите колко струва светоотразителната боя, която се продава на мин 0.5л и цената й е 3-цифрена :) А с половин литър ще напечатаме лайстни за цяла България. Нашите трябва да са светоотразителни, а не просто напечатани с боя, затова избрахме и фолио. На моята кола имам друга светоотразителна, която се оказа, че е правена при същата варненска фирма и последните 5 години не е мръднала, просто партидата е гадна явно.

Поради тази причина възвръщаме парите и лайстни няма да правим. В един хубав момент, когато има достатъчно приход в клуба, за да можем да правим събори на Дракон и да отделяме за по-скъпи рекламни материали (лайстните са по 1.38 най-ниска цена на бр.), тогава ще има :)

Като се прибера тия дни ако искате мога да снимам всички варианти, които са изпращали варненци и да ги постна тук.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ffmk1l

Поради тази причина възвръщаме парите и лайстни няма да правим. В един хубав момент, когато има достатъчно приход в клуба, за да можем да правим събори на Дракон и да отделяме за по-скъпи рекламни материали (лайстните са по 1.38 най-ниска цена на бр.), тогава ще има.

Хубава работа...Предполагам, че не съм единствен, който е залепил старите, тъй като е нямал отвори за крачета. Ни да карам с тях, ни да ги махна, под тях не е красива гледка. 
Аз не държа чак толкова да са светлоотразителни, тези на СИТРОЕН лично на мен много ми харесват. Защо не направите някакви стикери, които да залепим върху кой каквито лайстни има? Поне на първо време. На стикерите едно пише, на лайстните друго...
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Alexi

според мен не е от партидата ами от немарливо залепяне щото някои не мърдат други не изкарват и 1 седмица .. вероятно не е почистена основата добре ами е мазна на някои .. ама щом ще връщат парите това не е толкова важно ..

amplified

#66
Стикерите, които в момента са в експлоатация залепват и не мърдат, от октомври месец съм със стикер на изчегъртаната лайсна и не е мръднал.





ЕДИТ: Начин се намира, желанието е оскъдно.  :-[

Pyrhel

Една молба към всички с ЧЕРНИТЕ лайстни. Ако имате такива, ще ми драснете ли едно ЛС, за да синхронизирам нещата с варненската фирма. 10х :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Здравейте,искам да Ви информирам,че Шуменската група решихме да направим лайстни за номерата.По подробно инфо малко по късно
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Браво на групата, много се радвам на ентусиазма ви и смятам, че и другите градове трябва да вземат пример! :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


pantata

Цитат на: Pyrhel в 13 Май 2014 13:28:30
Браво на групата, много се радвам на ентусиазма ви и смятам, че и другите градове трябва да вземат пример! :)

Хубаво, ама да се унифицират, да не станат 10 вида различни, щото те и стикери правеха, ама нищо общо с другите...

ForeverFord

Тези лайсни ще са като първи,белите
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ForeverFord

Няма да има такова размиване кати при стикерите
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

momo76

Мисля е крайно време да се каже какви точно трябва да бъдат лайсните, стикерите и другите подобни екстри, защото както сме тръгнали  на 10 коли ще има 15 вида лайсни и стикери.

Цитат на: Pyrhel в 13 Май 2014 13:28:30
Браво на групата, много се радвам на ентусиазма ви и смятам, че и другите градове трябва да вземат пример! :)
И всеки град ще си има различни лайсни? Това написаното по горе се отнася точно за УС.

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Ина Тодорова

Лайсните ще бъдат като старите с две емблеми в двата края и надпис FordBG.COM текста е единствената разлика

Ина Тодорова

Почти готовите лайсни  ^-^ ^-^ ^-^


Dmitarcho

Супер :) До края на седмицата, дали ще са готови ... да се снабдя, като Ви дойда на гости ;)
Ръца Пръца

amplified

Без емблемо е по-стилно по голяма сномка има ли ? :)

Pyrhel

Да ти пратя ли шрифта от лепенките?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

У ... мда. Мисля, че ще е по-добре с шрифта от лепенките :)
Ръца Пръца

Pyrhel

Font. Ако ще има малки/големи букви, фонтът не поддържа такива, като правихме стикерите играхме с големината на буквите :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

#82
Искам да попитам, ако някой има някакви лайстни без значение какви ,нека ми пише на лично.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ForeverFord

Само да покажа какво сме приготвили,но за да има за всички ни трябват лайстни за да налепим
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Супер са! Браво!

Това с лайстните е проблемната част, те са най-трудни за намиране на сносна цена :( Фолио или ситопечат е това? Имай предвид, че белите лайстни понякога (зависи от пластмасата) пожълтяват много гадно - старите бяха такива :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Ина Тодорова

Стикер с лак е не е бяла пластмаса така като налагаме пасва стикера и без пластмаса става

ihovahi

Повече от добре сте го измислили. Браво.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Mondeicho

Да си сменя първо пластмасовата рамка и после лепенки...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.