Среща във Варна

Започната от ilko, 29 Октомври 2011 01:15:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ForeverFord

Аз винаги съм на среща,така че .............. остава само кога.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


P.Kostadinov

Малко пързаляне из Варна : ) В началото на клипа малко еуфория като излизах от кръговото,но тъй като ми тежи задницата с тези тонколони и на няколко пъти ме е изпреварвала и като тръгне няма оправия  :))

https://www.vimeo.com/56396177
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

Jamari0

Има ли навити за среща днес?  Имаме вече 2 форда ЗА! (fe)

ForeverFord

#33
Аз съм навит,казвай само къде и кога ? стига да не сте провели вече срещата,че малко късно виждам питането
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Jamari0


Jamari0

Вече сме тук да видим днес дали ще се съберем

P.Kostadinov

Айде малко снимки от компанията през почивните дни :)

Всичко започна от тук.





Вече измити :)






Малко на тъмно :P





И като за финал,навръщане имаше лека авария,която ще се отстрани тези дни.
/Скъсах жило на съединител и карах на автоматик и от време на време вкарвах (R) рали скорост на магистралата хахахха  :))



Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

Pyrhel

Скрийте пръчката, че варненските фордове няма да дойдат на срещата :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mitakinen

В първия момент си помислих, че се снима Рап клип. :)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

P.Kostadinov

Има и клипове в движение  :))
Иначе до пръчката.. не е нищо особено-текстолит,а иначе имаше и "огнестрелни пиратки"  ;D

Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !


P.Kostadinov

Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

Dmitarcho

Юнаци, по празниците ще съм в Добрич ... да вземете да с еотганизирате да направите една збирка ;) Да Ви посетя и Вас - стига съм досаждал само в Шумен ;)
Ръца Пръца

Dmitarcho

Хайде Момци ... Утре паля Барбарона ... Къде се покрихте ;)
Ръца Пръца

P.Kostadinov

Много несериозни тук Митак........ по празниците и мен ме нямаше,но като цяло е слаба ракията.......
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

ilko

айде де, аз съм на линия :-\

Dmitarcho

Началото на Август със сигурност ще пътувам към Вас  - да сте се организирали до тогава :P
Ръца Пръца

P.Kostadinov

Илиянски имам те впредвид,но днес мондеото отиде в други ръце вече..... замина си,но не смятам да изневерявам на марката така че........ ще ви показвам нов автомобил в най-скоро време :)
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

ilko

Дано да е попаднала на грижовен собственик. Пък ти внимавай какво ще си избереш, не бързай!

ilko

Ехооо за събора някой?

Alexi

предлагам ви да се съберете да дойдете до Шумен и да пътуваме заедно ,ще се събираме на Примекс ,май ще сме 2-3 коли само като гледам ентусиазма де (точно до детелината за Бургас ,от Варна изобщо не се влиза в града ) 6.30 ч ето ви и моя номер О887498413


G_o_c_e_v

Е как ве, там сме много ясно
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ilko

Аз искам по пътя да взема един приятел от Зелена морава до Омуртаг. Как можем да организираме маршрута, че да се чакаме някъде с вас?

G_o_c_e_v

Ми като гледах картата, по скоро е Омуртаг - Зелена морава иначе бая има да ходиш първо до Зелена Морава от там Омуртаг и пак на долу, Зелена морава, Котел и излизаш на петолъчката посока Ямбол за да се качиш на магистралата. Направо не мога да ти кажа, в колко часа ще сме в той регион за да се синхронизираме. Аз тръгвам в 6 от къщи.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ilko

#53
Просто давах ориентир, че з.морава е близо до Омуртаг... Ако тръгнете в 6:00 от Шумен, можем да се чакаме в 7:15 на разклонението след с.Мокрен. Става ли? От там да караме заедно за Калояново, че 9:00 да сме до пистата.

G_o_c_e_v

Аз съм съгласен. Който кацне там по рано, звъни на другия за да се разбере дали да се бърза.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

hitrata_lisi4ka

Някой фордаджия във Варна има ли? :D
Искам нещо русо, може и метла!

ilko

Няма много зарибени по нашия форум...

hitrata_lisi4ka

Баси...аз се разхождам гордо с количката с фордовите лепенки, освен от Пежо клуба, форду'и не съм виждала :D

П.П. Каква глупост написааах...исках да кажа, че само хора от Пежо клуба виждам :D
Искам нещо русо, може и метла!

ForeverFord

От началото на другия месец съм във варна и остава само да кажете кога и къде  ^-^
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

hitrata_lisi4ka

Ма аз съм тука само до понеделник :D
Искам нещо русо, може и метла!