Как да си сложа аватар?

Започната от Pyrhel, 22 Септември 2011 00:29:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Малко обновление в положителна посока. Вече могат да се ъплоуд-ват аватари във форума. На мястото, от което слагахте аватар чрез линк ще намерите нова опция ("Ще кача собствена картинка"). Когато я изберете можете  да натиснете бутона "Browse" и да намерите файла от вашия компютър. Форумът автоматично я преоразмерява до 160х120px, така че не е нужно да се занимавате да режете картинката на ръка. При проблеми - пишете.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Супер, като се прибера ще пробвам ;)
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

#33
По този метод не се вижда снимката хубаво. Но поне вече няма нужда да я качвам в интернет, а само ще си я оразмеря и кача.

п.п. И си прецаках профилната, нито новите излизат хубаво, нито старата мога да си върна  :-[
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Pyrhel

Имаше ли червено в аватара? :) Компресирането (ако на някой му е интересно GD в PHP с imagejpeg) хич не се разбира с червеното, а и бях оставил компресията на нивото по подразбиране - 75%. Намалих я на 95%. Пробвай дали е добре, ако пак не е, ще я сменя на PNG и няма да има никаква загуба на качеството.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

#35
ЦитатТози файл не може да бъде запаметен.Вероятна причина: файла е по-голям от допустимия размер. Моля, обърнете се към администратора за повече информация

Администраторе ?
Да няма ограничение в големината на  файла ? Със снимки под 2 МБ няма проблем, на по-големи се мръщи ;)
Ръца Пръца

tropper

Е ти искаш за аватар да имаш повече от 2 мегабайта? Малко е нагло (rofl)
(fri)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Dmitarcho

Е пробвах със снимки от телефона... Някои са по-големи, и не ги приема :) Питам оросто :)
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Сложих снимка и ми се струва все едно не е на фокус. Ако промениш там каквото предложи да промениш, дали ще се вижда по добре?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Septerra

Айде, и аз се обзаведох. :)


ihovahi

Гого, че как снимката да е на фокус, като е на C-Max  :D :D :D Добре ти е снимката стига се вкарва във филми.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


petkomz

Не знам дали тук е най-подходящото място, но да попитам - как да си направя при надписа "Форд:" където се пише модела на автомобила да стане връзка към моята тема в дневника. Аз всъщност съм го направил, но искам да стои примерно "Фокус 1.8 TDDI",  а не да се вижда целия адрес от линка, както е в момента? Благодаря!

tropper

Използвай тага за писане на URL. За конкретното питане можеш да плеснеш ей този код:

[url=http://fordbg.com/forum/index.php?topic=4193.msg53984#msg53984]Фокус 1.8 TDDI[/url]
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

petkomz

Вече е изпълнено! Благодаря ти! (thup)