Музикална тема

Започната от Backstage, 10 Март 2013 20:04:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Backstage

Предлагам да имаме и музикална тема,също както филмарската,защото вярвам че освен мен има доста хора които се интересуват живо от музика...какъв стил предпочитаме да сушаме,и защо?Какви албуми излизат на пазара,промоции,концерти,музикални събития.Какво се случва в музикалния бизнес...Изобщо всичко  8)

И започвам...Аз съм закърмен металист.Като малък слушах само метъл.Сега също,но по нови и модерни банди.Общо взето новите банди които излизат на пазара,и някои от старите...също слушам много фънк,груув,също много харесвам кънтри (от софийската среща знаят че понякога ми липсва само коня  :)))

Ето малко инфо за концертите в близко бъдеще

27 март 20.00 часа зала 3 НДК - Куин трибют.Концерт в памет на Фреди Меркюри  (знам че ще участват сигнал,друго не знам)

25 април 22.00 часа  - София Лайф Клуб - Мецофорте

30 март 19.30 часа София Лайф Клуб - Благотворителен рок концерт (концерт в подкрепа на създаването на новия филм за
Васил Левски.Организиран от моите приятели от Торнадо. На концерта ще забият СИГНАЛ, Д2, АНАЛГИН, ТОМА И ТОРНАДО

Хелоуин и Гама Рей ще тресат Арена Армеец на 15 март

Бон Джоуви и Депеш не ги споменавам щото са ясни и са още далече  8)

аааа забравих да спомена и един култов мюзикъл..WE WILL ROCK YOU.Създатели са музикантите на Куин Брайън Мей и Роджър   
Тейлър,а идеята е на Робърт Де Ниро който е и един от продуцентите.  15,16,17,18 (от 15.00 и от 20.00) и 19 май в Арена
Армеец

П.С. За Марто знаем че е металист...той може и да не пише тука...  :)) :)) :))
         шегувам се разбира се  :D


SICKandPROUD

#1
Хайде и аз да се разпиша,далечната 1996 ми купиха (мамето) неизвестен за мен албум с яка обложка,то па взе че се оказаха ManOwaR тогава започна всичко за моята музикална култура, от 7 годишен само на жица карам, всяка година си ходя по големите концерти и по не чак толкова големите...
Manowar като за начало, както и до ден днешен , разбира се, като широко скроен човек не се ограничавам само с хеви , размазвам се на мелодичен дет метъл, метъл опера и тн и тн...
Като инструменти свиря на барабани и съм начинаещ с баса.
Страхотна тема. Радвам се, че се сети да я  пуснеш колега.
(rock)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

mirohristov

Ей надушихте се !  :D
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

mitakinen

Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

hitrata_lisi4ka

А пък на мене първата ми касета, заедно с уокмен, беше "The fat of the land", от мама и тати за рождения ден. :) Слушам разностилова музика и си мечтая да опитам да издам звуци с барабани :)
Иначе на 29ти март в Джет Рок ще свирят "Maze" - алтернатив рок банда, много са приятни.
Искам нещо русо, може и метла!

Backstage

Цитат на: hitrata_lisi4ka в 10 Март 2013 23:18:55
Иначе на 29ти март в Джет Рок ще свирят "Maze" - алтернатив рок банда, много са приятни.
за малко щях да съм барабанист при тях,но се разминахме във времето...готина банда  8)

Цитат на: SICKandPROUD в 10 Март 2013 21:43:46
Като инструменти свиря на барабани и съм начинаещ с баса.
и ти ли си дръммър бре? Бравооо  8)

_bioHAZArd_

Който не си е купил новия албум на Гранулом да го направи веднага  ;D  Направо размазват  (rock) (buddies)

mitakinen

Днес ми пристигна новия албум на Бай Жони - европейци станахме - купуваме дискове - получаваме ги в деня на премиерата
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

SICKandPROUD

ХАхаха и аз ТЪПАНар, какво да се прави, айде 2 китари моля и един вокал и да почваме клубната група


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Backstage

Цитат на: mitakinen в 11 Март 2013 21:55:58
Днес ми пристигна новия албум на Бай Жони - европейци станахме - купуваме дискове - получаваме ги в деня на премиерата
Ето че има хора които наистина ценят изкуството и купуват! Евала брат! Между другото аз съм очарован от този албум!
А пък ако си фен и на Richie Sambora освен на Jon Bon Jovi намери си соловите му албуми,гарантирам ти че ще се размажеш (сам си пее в албумите) и има един албум undiscovered soul (японската версия) в който пресъсздава няколко песни на бандата...имаше и концерт в който направи доста парчета на Bon Jovi и чесно казано ми харесаха повече как ги пее той,отколкото Jon...Поздрави!


mitakinen

Като болен Бонджовист естествено че имам абсолютно всичко. Албумите на Ричката съм ги взимал още като излязат. Дори Undiscovered soul  беше неоткриваем у нас 1998 щото е некомерсиален че едни мои приятели ми го пратиха от Норвегия :)
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

mitakinen

От 1988г. съм върл фен на Bon Jovi и на концерта в Румъния бях възнаграден за това вярно приятелство толкова години. Бай Джони на няколко пъти обърна внимание на дъщеря ми на 7г.  и и подари перцето с което свиреше. Всеки исакше да го вземе и го събориха пред бариерата, че брат му го взе и с мъка ни го даде - щяха да го изкубнат от ръката му :)



Сега го носа в мен като една "свята реликва"  :D

Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

hitrata_lisi4ka

Backstage може да се пробваш :)
Цитат на: MAZEОтново на дневен ред ни е кастингът за барабанист...всички, с които поради някакви причини не успяхме да се видим, както и с всички останали, които бихте желали да станете част от групата- ще се радваме да се видим и ще очакваме да се свържете с нас- тук, в нашата facebook страница. Пишете ни на лично съобщение.
Искам нещо русо, може и метла!

Backstage

Абе утре отивам на Depeche да вида кво е положението...ама за Jovi нещо ми секна мерака....без Richie....

mitakinen

Отивай на Bon Jovi въпреки, че го няма Ричи Самбора. Phill X е много добър китарист и внася много свежест в групата. Ричито без това последните 4-5 години не е много в час, иначе защо ще ползват още един китарист по концертите. Гледах цялото шоу в Сан Хосе и нямаше никаква разлика от предните концерти - дори китарите са по-добри. В Румъния като го гледах Ричката само подрънкваше от време на време, а другия свиреше, но повечето не го разбраха. Всичко друго е шоу. Ето част от този концерт Bon Jovi - San Jose Apr 25th 44 min
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

varby

За танкиста-металиста-само" Металика".

Backstage

имаше въпрос за мойта банда преди време...утре (петък) свирим в три уши (зад съдебната палата до очз) малко късно се сетих да напиша ама ....сори...doors open 21.00

LYATE

PLASTIC MUSIC

radoslav94

#17
Аз слушам такава музика ,а също и такава и такава .Тези ги слушам,като правя някакви упражнения,а по принцип слушаш всякаква без ограничение в жанра
/без да се смеете много  ;D/

Backstage

е с това вече съм много горд!!! може би най-любимото ми парче от цялата тава...пожелайте ни успех през новия сезон
поздравявам ви!

My Link

Dmitarcho

Напомня ми на нещо между Корн и Систем Оф А Даун ... Принципно не слушам такава музика ... но тази е поновима :D Много Успехи не само през новия сезон - ами за години на пред ;)
Ръца Пръца


ihovahi

Backstage, на мен песента ми хареса. Дори я пускам сега на колегите от работа. Браво и успех  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Backstage

на 20 (този петък) сме в MIX TAPE София а на 21 сме във БАР ЦИНК Перник....който иска да заповяда....особено ще се зарадвам на някой металар от Пернишката секта  :D че и от Софийската де