Телефонен указател на FordBG.com

Започната от amplified, 28 Септември 2011 13:37:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Не би трябвало да има проблем, трябва да работи дори под 3. Ако не тръгва - пиши и ще го тествам на твоята версия.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


petkomz

Ами преинсталирах го и проблемът си остава - като се опитам да го стартирам и ми изписва "FBG Указател спря"!

tihomir7724

Тихомир Симеонов –40 год.
Варна
От над две години в Германия гр. Шверин
Занимавам се с гипскартон от 19 години и това работя и там.Мога да помогна със съвети.

fb  Tihomir Simeonov

opex

Закъсал чужденец питащ за помощ ме накара да отворя указателя и забелязах, че всъщност всичко без форумните никове съответстващи на имената е на български или за чужденците - кирилица.
За това предложението ми е горе до << Всички градове >> да пише например и (All cities) или просто ( City ), като същото се приложи и за градовете, София (Sofia), Варна (Varna) и т.н.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

И понеже чужденецът е активен във форума и знае кой-кой е и какъв чужд език знае, се обажда на някой и:
- Salut, comment ca va... Pouvez vous m'aider...
- А? Ко рьечи?!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Има го и този момент, но все пак... предложението си е предложение дори да се отхвърли :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Всъщност, сега се замислям, че може да не съм разбрал какво имаш предвид - че той го вижда на кирилица или излизат "чепати" символи като едно време с енкодингите по сайтовете?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

И това също.
Но идеята ми е, че например пътувам в чужбина, намирам се в Унгария (кой говори тоз изчекнат език) и аварирам. Оказва се, че Унгарския форд клуб има такъв апп, свалям го (или предварително съм се застраховал и съм го свалил в случай, че няма да имам нет) и срам - не-срам търся някой от град близък до мястото, където съм закъсал (евентуално след като други опции вече нямам) и пробвам да обяснявам на английски, уж е common language.
Всичко се случва, може човек да няма пари за крайпътните европейски сервизи-кожодери...
Аналогично този апп някога може да послужи и на някой чужденец в смисъла на идеята, че е за да си помагаме.
Хубаво е човек да има опции.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique