Препоръчаните сервизи

Започната от Bobi, 23 Септември 2011 06:00:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Нека в тази тема пишем за сервизите, от които сме останали доволни и бихме ги препоръчали на нуждаещите се от съвет.

И като започнал темата бих искал да кажа, че съм доволен от качество на ремонт и отношение от сервиза на МП -Младост.Бях доста скептичен преди да отида в МП като цяло, след всичко прочетено за сервизите им в мрежата, но останах приятно очарован.


Bobi

Цитат на: Jumper в 23 Септември 2011 09:43:36
Нека тук постваме имената на хората от Мото Пфое, които са направили деня ни по светъл, като са показали професионализма си. Започвам с Камен Стратиев /Мото Пфое Младост/ - няма такъв човек, никога не се уморява да доказва, че в България за кадърния човек винаги има място! Има и още други, но по-добре всеки да слага име и похвала.

Jumper

Моя грешка - Камен Стратиев работи в Люлин :)  :P

Bobi

Дълго време имах проблем с ЕГР и по-точно, когато винаги давах на контакт, колата влизаше в сервизен режим и изписваше "Engine systems fault". След като връщах ключа в начално положение или запаля, без да изчакам лампите по таблото да изгаснат, нямах проблем.Интересното беше, че в движение нямах никакъв проблем с вървежа.
И точно тук искам да похваля сервизът на Алекс от Клуб Пежо, където ми почистиха ЕГР-а и в момента съм забравил за този проблем.Услугата струва 40 лв и силно го препоръчвам на колегите с 1.4 и 1.6 TDCi двигатели.
Сервизът е веднага след официалния сервиз на Пежо, който се намира преди голямата детелина на излизане от София по магистрала Тракия ( на самият завой след табелата за Боровец)

Pyrhel

#4
Поли Кар! С 2 ръце ЗА. Днес смениха съединителя на мондеото за няма и половин ден. Супер са момчетата!
Искърско Шосе 19 А, но е малко забито зад други сгради - по пресечката за Дачия се завива, после в дъното има завой надясно.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

За изправяне на джанти - Гумаджийницата до Лада Сервиз в Хасково. Добра техника имат момчетата и работят усърдно. И най-вече взимат тънко - 24 лв на джанта 17-ка

Bobi

Добавям още един сервиз за ходова част : Автосервиз Експрес 2 . Перфектно обслужване, отношение, внимание и цени.

Реглаж на преден и заден мост + някакви други измервания = 36 лв.

momo76

Още един глас за Експрес 2. Имат уникална машинка за реглаж на фаровете.
Друг добър сервиз е този на ул.Брод 19, до моста Чавдар - аз само там ходя и съм много доволен.

Dundee

Цитат на: momo76 в 14 Декември 2011 09:40:56
Още един глас за Експрес 2. Имат уникална машинка за реглаж на фаровете.
Друг добър сервиз е този на ул.Брод 19, до моста Чавдар - аз само там ходя и съм много доволен.
На същото мнение съм и за двете места. Само дето не съм пробвал реглажа на фарове в първия сервиз.

peterpetroff

На ул. Брод 19 в София няма грешка. Безкрайно очарован и още по-доволен от тамошния фордовски сервиз- коректни, точни и много разбиращи от Фордове са там. Мисля, че са сервиз на Форд препоръчан от МП, но разликата е, че са със народни цени на части и труд.


Pyrhel

Препоръчан от МП сервиз няма. Иначе Иво, както и по останалите места, където се занимават с фордове се познават и си имат телефоните един-друг и държат връзка... Случвало ми се е в един ден да минавам през няколко различни фордови точки през няколко часа и да се виждамe с едни и същи хора :)) Нормално е, и при нас е така, конкуренцията по София се познаваме и като има някой клиент тъпанар никой не го взима :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar

Цитат на: Bobi в 13 Декември 2011 21:04:56
Добавям още един сервиз за ходова част : Автосервиз Експрес 2 . Перфектно обслужване, отношение, внимание и цени.

Реглаж на преден и заден мост + някакви други измервания = 36 лв.

И на мен са ми ги хвалили, явно са свестни.

stefutska

Хайде и аз да си кажа мнението, аз съм доволна от Джемини 4 - кв.Република срещу Джъмбо, след карулката на бул. Сливница.
Те са специалнисти за автоматични скорости, но на мен много ми помогнаха и ходя там за моя Форд. :)))

stefutska

Моля да ми препоръчате сервиз обаче, който да е в района Слатина, Гео Милев, Редута, Изток.... по-скоро Слатина ако има такъв :)))

momo76

Цитат на: stefutska в 12 Август 2012 10:24:26
Моля да ми препоръчате сервиз обаче, който да е в района Слатина, Гео Милев, Редута, Изток.... по-скоро Слатина ако има такъв :)))
Сервиза на ул.Брод 19. Пада се под моста Чавдар. Аз само там си карам колите и правят Фордове основно.
Карта

BIGFORDFAN

Цитат на: stefutska в 12 Август 2012 10:24:26
Моля да ми препоръчате сервиз обаче, който да е в района Слатина, Гео Милев, Редута, Изток.... по-скоро Слатина ако има такъв :)))

Поли кар също ти е удобен, на Искърско шосе, малко след като минеш под моста за летището. Повече инфо: http://www.polycar-bg.com/bg/contact-us.html

Vasilev

Цитат на: Bobi в 13 Декември 2011 21:04:56
Добавям още един сервиз за ходова част : Автосервиз Експрес 2 . Перфектно обслужване, отношение, внимание и цени.

Реглаж на преден и заден мост + някакви други измервания = 36 лв.

+1 за Експрес 2  (fri)

TourneoRS

Така като гледам отзивите , Поли кар ще се превърне във форумен сервиз за София   :P
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Marlboro

Еми да дам и аз един глас за "Поли Кар". Няколко пъти ходих и съм много доволен от тях.  (wave)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

YaSkAwA

Аз плюсове много мога да дам за ПОЛИКАР ,но само с две думи "Това е Сервиза".
"PYRHEL" и "Bobi",могат да го потвърдят поне ме познават.
Поздрави!!!


Bobi

Тук взе да става като реклама, но пак ще препоръчам Поликар. Перфектно свършена работа за смяна на ангренаж, обтегач и водна помпа.

Marlboro

Сменяй името на темата на "Препоръчваме Ви сервиз Поликар" и готово.  :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

tropper

Хубаво де, а как са с цените "Поликар"? Дайте някакви примери - каква операция и за колко. Също така цените на резервните части (ако те ви ги доставят) колко са близо до реалните?

Аз в началото на лятото отидох в препоръчания по-горе "Експрес 2" в Дружба... тогава още със старото Мондео... и смея да твърдя че ми съдраха кожата с цени и на труд и на части, ама бях малко на зор - в сряда сутрин си оставих колата, следобед към 5 ми се обадиха че е готова, в четвъртък сутрин си я взех и четвъртък вечер пътувах към морето.
Взеха ми 340лв за смяна на тампони на предни и задни носачи + самите тампони. За сравнение при ТомФорд (на ул. Брод) цената щеше да е близо два пъти надолу. Частите, които ми таксуваха бяха около два пъти по-скъпи от аналогични, сменяни в ТомФорд. За биалетки искаха да ми таксуват самите биалетки без труда по 35лв всяка. За сравнение от АС Метал (дето твърдя правят по-добри биалетки от оригинални) си взех и четирите за 70лв. Иначе от към професионализъм на майсторите и бърза реакция не мога да кажа нищо лошо за "Експрес 2".  (thup) Само цените не ми харесаха много-много.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

moni74

Може ли да ми препоръчате сервиз в Бургас или района, където разбират от болежките на фордовете?


----------------------------

Чебурашка

 Още един сервиз - Аутомакс в Младост,боядисаха ми перфектно задната броня за точно 1 ден,получих си колата измита отвън и отвътре,приемчиците бяха много любезни и ми направиха снимки на колата от всички страни и на таблото за приемо-предавателния протокол,който старателно попълниха и описаха всичко преди да им я оставя  8)
На снимката се вижда леко различен цвета но това е заради по-новия лак

escobar

Колко пара е детайлът при Аутмакс?

petermitkov

Аз трябва да боядисам едни драскотини на задната броня на Форда (от гаража естествено) и се чудя къде да я закарам.
Моля те, сподели повече информация за тези Аутомакс?
sapienti sat

Чебурашка

Намира се на бул. Ал.Малинов 2 в началото при бизнес парка,преди това са били официален представител на опел(бившия Аксон,сега шоурума е празен) телефонът е 0888 888 647
Ходих през Левинс,но мисля че може и с други застрахователи,цената на детайл едвали е ниска но не съм питал за да кажа със сигурност  (fri)

petermitkov

Само да кажа че цената за детайл е 250лв  - така че отпада като вариянт.
sapienti sat

petermitkov

Все пак я оставих колата за боядисване там в понеделник.
В четвъртък ми се обадиха да ходя да си я взема и двамцата с Асен по обяд отидохме с неговото мондео.

Буквално си бяха оставили ръцете - имаше прашинки залепнали в боята датчиците на парктроника монтирани наопаки.

Вдигнахме паленстински скандал и я върнахме я за пастиране - в края на краищата ми намалиха 50лв и прашинките бяха излезнали от пастирането.

Определено и аз и Асен не бихме отишли втори път там.
sapienti sat