Kакво да гледам при покупка на Форд Фокус 1.8 бензин 1998-2004?

Започната от alishanov, 05 Февруари 2016 10:08:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

alishanov

Предварително се извинявам ако има подобна тема , но продадох си моят фокус който беше 1.6 и сега реших да си взема 1.8 115 к.с. и искам да попитам какво  да гледам при покупка на Форд Фокус 1.8 бензин 1998-2004?


martin1977

Щом си имал 1.6, знаеш какво да гледаш. Но защо точно 1.8? В големия данък си, а няма да върви кой знае колко повече от това което си имал. Или търси пак 1.6, или 2.0 - там поне разликата във вървежа е по-осезаема, а и доколкото знам са по-сполучливи 2-литровите.

alishanov