Фън, спам, шитня, тр, тд!

Започната от Bobi, 18 Септември 2011 20:29:53

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Жоро Петков



Alexi

ще продадат 15-20 бройки  :D това не им е Америка ..

Жоро Петков

Ба поне толкоз само в БГ разни ми ти зърнари ще се обзаведат  :))

ivchotr

Нещата пак станаха като по Соц-а. Заменям тристаен за автомобил беше често срещана обява. Само че колите бяха Лада, Москвич, Волга, Трабант, Вартбург и т.н. :D  А "безпрецедентен прецедент" беше върхът в статията :D